Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
KatkaManó
2013-12-03 06:14:22
 
Gratulálok Lányok :))))
Én ma akartam tesztelni de kihagyom...
Antika
2013-12-02 21:55:00
 
Nem győztelek végig olvasni benneteket, de megérte!

Nagyon gratulálok mindkettőtöknek csajok!!!!!

Luciffer készíts még egy rajzot nekem is!
Egész nap csak kínlódok, pecsételek, ha kell, ha nem!
Ennyi ideget amit ma ettem, egész hónapra elég lenne, de egy nap alatt sikerült összehozni. Ráadásul nehezen akar megjönni, csak jönne mááááár! Én azért maradok a kereteimen belül :D

Reggelre kiderül, vagy beborul :(
Jóccakát!
kbettina
2013-12-02 20:51:26
 
Adry:köszi!Mónika: első dolgom lenne,ha bármi vérzést észlelnék.
Adry03
2013-12-02 20:46:15
 
Sziasztok !

De jó, hogy mára dupla jó hír is jutott.

Kbettina, fbzsuzsi

Gratulálok !

Moha

Fel a fejjel. A többit tudod fölösleges is ismételni. A pszichológus + nem arra kell, hogy megállapítsa vajon normális vagy-e. Arra már tudjuk a választ. :) Hanem
azért, hogy segítsen kicsit átvészelni neked ezeket az időszakokat, ha szükségét érzed. Bár szerintem ezzel sincs semmi gond. Mindenki másképp éli meg ezeket a dolgokat. Majd idővel úgyis változni fognak benned az érzések. Bár kívánom, hogy odáig már ne juss el.

Részemről így. Nagy reményeket szokás szerint már nem fűzök.
Monika5
2013-12-02 20:24:57
 
kbettina, szerintem hasonló volt az enyém is. :) Ja, a kb. 2 hétig tartó derékfájást el is felejtettem. :)Ez azóta is van néha, de már másmilyen, mint korábban. Kicsit izomlázszerű, vagy mint amikor rosszul lép az ember... Ha barnázgatnál,esetleg vérezgetnél, vagy ne adj isten görcsölnél, akkor viszont menj dokihoz. Ezek nélkül, amit írtál szerintem normális a mostani tüneted. :)
kbettina
2013-12-02 20:23:25
 
ja és ez a tervezett baba tök jópofa:) beirtam h pozitiv a teszt,erre kiirta h legkorábban mikor menjek nődokihoz(dec.17) és kiadta a szülés várható idejét(aug.10)
kbettina
2013-12-02 20:18:47
 
mónika!köszi,hát nekem alhasi tompa fájdogálásom van, ami egy izomlázszerű fájdalommal párosul.:D
Monika5
2013-12-02 20:05:14
 
fbzsuzsi, gratulálok! :)

napsugar24, drukkolok!

kbettina, az elején érzékeny volt/kicsit fájt a hasam, de nem görcsöltem. Ez aztán egyik napról a másikra elmúlt. Ezenkívül: még a nem várt környékén volt olyan érzésem 1-2 napig,mintha mindjárt megjönne. Volt mellfájdalmam, pattanásom és később néha megszédültem egy picit, fáradtság és időnkénti alacsony vérnyomás. Egy hétig farkas éhes voltam (2 reggeli, 2 ebéd :)). Ezek a tünetek a 12 hét alatt váltakoztak, cserélődtek, sőt néha 1-2 nap semmit nem éreztem (akkor én is paráztam). A 10-11 héten 22-kor enyhe hányingerem volt, de ettem rá és elmúlt. A hányást és a szagérzékenységet eddig megúsztam.:)Most a 13.-14. héten időnként a méhem/hasam érzékenysége, szurkálása és a mellem nővekedése jelemző. Összeségében már egy hete jobb a közérzetem. :)
Ildibaba81
2013-12-02 19:21:13
 
Hát, akárhogy is nézem, Zsuzsi, szép ez a görbe igazán... :) 0
kbettina
2013-12-02 19:06:18
 
nekünk is lányunk lesz!tudom!:) 2 fiú után csak lány lehet.most mindenben bizonytalan vok,félek,aggódom.terhes tünetem nincs is.én magne b6 ot is azért szedem mert mind 2 fiamnál végig szedették,ajánlották is. Nyugtassatok meg,hogy a+ az csak babától lehet.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!