Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Dzsudzsa
2013-12-30 18:23:06
 
Mel84!
Nyugi! A luteális legyen kellően hosszú, hogy a baba stabilan beágyazódhasson :)
Nézd az én follikulárisomat :)
Monika5
2013-12-30 18:19:45
 
Mel84,
A rövid follikuláris szakasz nem jelent önmagában rosszat.:) Nézd meg a reményhozós fórumban a görbémet. Nekem a 6. napon volt a peteérésem. Ehhez képpest, ha neked a 9. napon volt, még hosszabb is mint az enyém.:) A lényeg, hogy csak a luteális szakasz hossza a fontos, hogy az ne legyen túl rövid. Szóval, ha együtt tudtatok lenni a pároddal, akkor simán jó lehet így is...Sok sikert! :)

Moha13,Sok sikert a kivizsgálásokhoz! :)



Lillz
2013-12-30 18:18:39
 
Mel 84
Miert is baj az ha rovid a follikularis szakasz? Én ugy tudom annak nincs jelentosege, a lutealisnak annal inkabb!
kukac
2013-12-30 18:16:01
 
Sziasztok!

Dzsudzsa, nekem tegnap megjött! :)

Lányok, nagyon szép görbék vannak itt! hajrá-hajrá!

Luciffer, a te görbéd meg mintha "nyugodtabb" lenne, mint az előző hónapokban, nem ugrál annyira, vagy nem a tiédet néztem?! :D

El kezdtem olvasni azt a könyvet, amit Moha küldött át még korábban. Azt írják benne, hogy a 16. nap utáni ovu esetén kicsi az esélye a terhesség kialakulásának. Nekem 18.-20. napon szokott lenni, mit gondoltok erről?
Karolina01
2013-12-30 17:37:04
 
Sziasztok Csajok!
Be-be nézegetek, remélem mindenki jól van.. : o))

Én ma így: eléggé fájdogál a hasam alul, nem tudom miért?
Mel84
2013-12-30 17:03:30
 
Sziasztok!
Remélem jól telt a karácsony mindenhol! Jöttem olvasgatni, de írni nem nagyon volt időm.
Vizsgálatokhoz (szerencsére) nem tudok hozzá szólni, mindenkinek a legjobbakat kívánom!
Amit tudok, hogy nem érdemes várni, ha úgy gondoljátok, akkor menjetek! Barátnőm fél év után magánban csináltatott vizsgálatokat, kiderült a gond és 2 hónapra rá megfogant a fia.
Meg még egy tapasztalat, az sztk-s spermavizsgálaton egy másik barátnőmnél csak a mozgást vizsgálták, se mennyiséget, se semmi mást... sajnos érdemes magánba menni.

Én így... Nem értem, kivette a 27-ét, és rakott be PÉ-t. Akárhogy is, érdekes a hónapom, nem sok reményt fűzök hozzá. Ha volt PÉ, túl rövid volt a follikuláris szakasz, ha nem volt, akkor túl magas a hőm. Egyik se jó... :(
Ritus1979
2013-12-30 15:49:25
 
Plumeria14

Amikor vizsgálaton voltam nála 11 mm-es vezértüsző volt látható, a méhnyálkahártya pedig 5mm-es. A doki tanácsa nélkül is egész ciklus alatt kétnaponta együtt voltunk. Nagyon szeretnénk már babát :)
plumeria14
2013-12-30 15:35:03
 
Ritus1979,
görbe nélkül nehéz bármit is mondani. A dokid mi alapján javasolta azokat a napokat? Mekkora tüszőt látott a 7. napon? Szerintem a teszt még korai lenne. Tudom, hogy nehéz, de várd meg a nemvárt napját.

Adrienn830,
szerintem még az esetleges beágyazódás folyamatban van, még korai a tesztelés...és "veszélyes" is, mert ha van is megtermékenyülés, az sajnos a mensiig még fel is szívódhat, ezért nem javasolják a korai tesztelgetést.

Moha13,
holnap kíváncsian várom a beszámolódat :)
Moha13
2013-12-30 15:14:03
 
Antika
Fogalmam sincs, hogy ez hogy megy, én majd holnap vérvétel után rákérdezek, hogy kell leadni a katonákat...:D
Az a lényeg, hogy nekünk gyalog majd egy óra beérni (na meg tél van, ki is hűlne addig, akárhogy melengetem)...marad a busz...de hát nehogy már a buszmenetrendhez kelljen igazodni...így is furi szegény pasiknak ez a dolog...remélem, a kórházba is mondjuk egy egész napos intervallumot adnak és nem ilyen reggel 8-re érjünk be a cuccal dolog lesz, mert nem tudom, melyik pasinak sikerülne ez így megrendelésre...:D
Adrienn830
2013-12-30 15:06:18
 
Sziasztok, úgy tűnik alalkul felfelé a hőm, tegnap este csináltam 1 ovu tesztet az halvány 2 csík is megjelent a terhességi az kajak negítiv volt. A ciklus.hu mensi nemvárt napját január 6.-ára írja a tervezettbaba meg jan 9.-ére. Remélem 9 hónapig meg se jön :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!