Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2013-12-31 10:41:32
 
plumeria

Ma Antika is vért adott...:)
Milyen szép program is ez így dec. 31-én! :D
Moha13
2013-12-31 10:39:34
 
Sziasztok az év utolsó napján! :)
Megvolt a vérvétel...:)
A drága férjecském olyan drága volt, hogy elkísért...:)
Kongott az ürességtől a kórház, és még a vérvételnél sem volt senki de senki, csak az othagyott vattákból jöttünk rá, hogy minimum. ketten már lehettek előttünk...:D
A vérvevő nő viszont nem tetszik, azóta is fáj a karom meg zsibbad...a múltkori általános vérvételnél jót fogtam ki, mert meg sem éreztem és még mosolygott is, meg dumálgattunk...ez utóbbi lehet, hogy még álmos volt vagy mi, de nagyon komor volt.
A 21. napom szombatra esik, úgyhogy 23. lesz belőle.
Rákérdeztem a katonák leadására...hát, érdekes a dolog, mert elvileg időpontot adnak, heti egy napon van ott akinek le kell adni és reggel fél8-ra...:O:O:O
Nem tudom, hogy hogy megy ez másoknál, de nem biztos, hogy ez így sikerülni fog...az ember nem robotból van...:X

Jó szilveszterezést mindenkinek és BABÁS 2014-et!!! :):):)

Ildibaba
Nagyon szorítok, remélem, már pozi teszttel jössz újévet köszönteni...! :)
Mel84
2013-12-31 10:29:42
 
Mamma! Gratulálok a pozitív teszthez!
Annyira szomorú, ami veled történt! :( Nagyon erős vagy! Nagyon drukkolok, hogy ezúttal minden rendben legyen!!!

Köszi a hsz-eket csajok, most megint elkezdtem reménykedni! :) Valahol pedig olvastam, hogy az sem jó ha a f. szakasz rövid. Majd megkeresem a cikket ráérős időmben! :)

Drukk, drukk mindenkinek! :)
plumeria14
2013-12-31 10:12:04
 
Eljött ez a nap is...az év utolsó napja...mindenkinek nagyon szép babás görbét kívánok az elkövetkezendő esztendőre!

MOha13 - ki vérét adta az év utolsó napján,
várjuk a vérvételes beszámolódat!

Mamma,
ennél szebb ajándékot nem is kaphattál volna! Hidd el, minden rendben lesz, mert megérdemled!

ildibaba,
tényleg izgi napok következnek nálad!

Én ugyanúgy mint tegnap, és azelőtt és azelőtt, és azelőtt...
napsugar24
2013-12-31 09:47:30
 
Mamma- Gratulálok Nektek-talán az egyik legszebb ajándékot kaptátok. Vigyázz magatokra és csak arra gondolj, hogy most minden rendben lesz. Kívánom, hogy minden így legyen-és egy egészséges kisbabátok érkezzen a 2014-es évben.
Ildibaba -én is fújom, hogy jól alakuljon .
kívánom hogy a 2014-es év első napja nagyon szépen teljen számotokra.
Mindenkinek azt kívánom, hogy amire most az év utolsó napján is annyira vágyunk, mint ahogyan tettük ezt szerintem az év többi napján is-teljesüljön a 2014-es évben.Jöjjön meg számunkra a várva várt kis pocaklakó-egészségesen és hogy minden rendben legyen.
Mindannyitoknak nagyon boldog egészségben, szeretetben, gyermekáldásban gazdag boldog új évet kívánok! És sok türelmet is-én most ezt tanulom már egy ideje.
Görbét nem tudok csatolni, nem mérek, és be is lázasodtam szombaton-összedagadtak a nyirokcsomóim, na de majd jövőre!
Ildibaba81
2013-12-31 09:27:20
 
Köszi csajok az izgulást... :) Nagyon izgalmas a helyzet. :)

Mamma! Én is drukkolok! :)

Mindenkinek előre is boldog 2013. utolsó napját kívánok! :)
Ildibaba81
2013-12-31 09:26:47
 
Köszi csajok az izgulást... :) Nagyon izgalmas a helyzet. :)

Mamma! Én is drukkolok! :)

Mindenkinek előre is boldog 2013. utolsó napját kívánok! :)
Szilvia1980
2013-12-31 09:15:21
 
Sziasztok!

Mamma: Tiszta szívből gratulálok!!!! Kívánom, hogy minden a lehető legnagyobb rendben legyen és egészséges babának adj életet!!:) Nagyon vigyázz magatokra, pihenj sokat! :)
Dzsudzsa
2013-12-31 08:58:47
 
Ildibaba81!
Valóban izgalmas :)) Azt hiszem a holnap reggel sokmindent elárul :)
Szorítok!!!!
krisztibaba85
2013-12-31 08:51:58
 
Jó reggelt:-)

Ildibaba,érted is izgulhatunk,uh de izgi:-)))))erre már mi is nagyon kíváncsiak vagyunk!!!!Hajrá!

Én ugyanúgy mint tegnap...
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!