Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Mel84
2014-01-01 22:22:11
 
Boldog uj évet mindenkinek!
Na!? Hányan jelöltétek a kevesebbet aludtam.6 óránál és az alkoholt fogyasztottam pontot!? ;-)
Remélem kibuliztátok magatokat, mert jövőre punnyadás lesz a gyerkőc mellett ;-)

Görbémben semmi izgis egyelőre... várunk, várunk...


krisztibaba85
2014-01-01 15:21:45
 
Sziasztok:-)
B.U.É.K mindenkinek,és mielöbbi gyermekáldást kívánok magunknak:-)

Hát,én megébredtem magamtól a szokott időben és mértem,36.7-et,amit a rendszer korrigált,minek után majdhogynem a fél táblázatot kijelöltem,kevesebbet aludtam 6 óránál,előző este alkoholt fogyasztotam több mint egy pohárral,ésnmég a másnapra is kihatása van:-) :-) :-) szóval nem csodálkozom hogy számára sem reális ez a mért érték:-) :-)
Viszont tegnap a nap nagy részében olyan ovus fájdalmaim voltak.Ma elövök egy ovutesztet,vagy nem érdemes szetintetek,ha kissé másnapos vagyok :/
Karolina01
2014-01-01 15:18:08
 
Gianna! Nekem már van egy 11 éves lányom, én 38 éves vagyok... Az együtt létek: 18-a., 21-26. napig minden nap. Aztán 29. és 31-e. Próbáltuk sűrűre venni... : o)))
Adry03
2014-01-01 14:43:45
 
Sziasztok !

Katicabogár

Remélem azért a doki is mond valami biztatót. Várom a diagnózist.

Napsugár

Szerintem is érdemesebb utánajárni, ha úgy érzed valami nem stimmel. Lehet nincs semmi gond, de a megnyugtatásod végett ártani nem fog, ha elmész.


Részemről is maradtam ahol voltam. Elég magasan. Eddig kicsit később mértem ezért lehet ilyen magas. Sajna, holnaptól kénytelen leszek visszaállni az eredeti időre. Ennél fogva valószínűleg lejjebb fog menni a hőm.
plumeria14
2014-01-01 14:08:34
 
napsugar24,
a vetélés óta voltál dokinál? Ha továbbra is pozitív a teszted, akkor mindenképpen menj el a dokihoz...nem feltétlenül kell rosszra gondolnod, de azért biztonságosabb, ha az általad leírtakról ő mond véleményt.
Katicabogár5
2014-01-01 14:04:02
 
Adry


Holnap megyek dokihoz. A szilveszter nekem meghozta a mensit. Az a fura hogy eddig mindig késet most meg majdnem egy héttel korábban jött meg. Érdekes.
Holnap megírom hogy mit mondtak.
Katicabogár5
2014-01-01 14:03:47
 
Adry


Holnap megyek dokihoz. A szilveszter nekem meghozta a mensit. Az a fura hogy eddig mindig késet most meg majdnem egy héttel korábban jött meg. Érdekes.
Holnap megírom hogy mit mondtak.
maximail
2014-01-01 14:00:42
 
Sziasztok!

Boldog új évet mindenkinek!
napsugar24
2014-01-01 13:37:33
 
Sziasztok!
Boldog új évet kívánok nektek-és bő gyermekáldást.
Tegnap nagyon megtetszett ez a kis versike-gondoltam megosztom Veletek.
"Álmodtál egy boldog évről, reménykedtél igaz szívből. A remény mára tovaszállt, az álmod is már messze jár. De vár az Újév ismét téged, reményt hoz és büszkeséget. Vágyat ébreszt, s újra éltet, boldogabbá tehet téged, életed még meseszép lehet! Boldog Új Évet Kívánok Neked! (Nektek) "

Egy kis gondom is van, amiben a tanácsotokat szeretném kérni. Tudjátok az inszem után sajnos elment a baba, s be is indult a vetélés erős vérzéssel, majd átváltott pecsételésbe, barnázásba, de ez majdhogynem 13 napig tartott, ennyi még soha nem volt. De mostmár a kekszelés(annyira megtetszett-már nem is tudom ki írta) után is barna váladékos darabok, folyások esnek ki belőlem. Az lh tesztem 3 napja erős kétcsíkos pozitív, hőmet nem mérem mert lázas voltam, s a bal oldali petefészkem is gyakran fáj. Szerintetek ez mennyire ad aggodalomra okot-nekem nem nagyon tetszik-félek hogy nem ürültem ki.
jniki82
2014-01-01 13:11:34
 
Sziasztok Lányok!

BUÉK mindenkinek,nekem végre jó helyre rakta az ovumat!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!