Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
KatkaManó
2014-01-01 05:06:06
 
BÚÉK mindenkinek :)

Moha kb úgy fest a dolog ahogy leírtad. Tényleg mókás és van benne némi feszültség de miután nemes a cél valahogy még is sikerül :)))
Köszi a szurkolást már nagyon izgulok :)
Mamma
2013-12-31 16:54:52
 
Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm a jókívánságokat, remélem nem örülünk túl korán:)

Boldog babákban gazdag Új Évet Kívánok nektek.
Moha13
2013-12-31 16:07:14
 
KatkaManó
De jó! Szorítok, hogy összejöjjön!

Azt mondjuk még mindig nem értem, hogy hogy lehet így szegény pasiknak összehozni a dolgot időre. Hogy ugye tudjuk, hogy 8-ra be kell érni, 40p az út és ugye 1 órán belül ott kell lennie a cuccnak, tehát amint megvan, rögtön indulni kell vele...
Tehát akkor 7 után nem sokkal neki kell látni, hogy legkésőbb 7.20kor elindulhassunk...tiszta vicc...:D
Most tényleg van olyan pasi, akinél ez így kiszámolva működik?
Már magától a stressztől, hogy 10 percen belül meg kell legyen...na és utána rögtön öltözzön és indulás...??? :D:D:D
Nagyon izgi lesz. :D
Karolina01
2013-12-31 15:49:47
 
Katkamanó! Hajrá!! Drukkolok 2-án, hogy minden rendben legyen.

Kiara! Fel a fejjel!! A jövő év szerencsésebb lesz ÉN mondom!!!

Mindenkinek boldog új évet és két csíkos teszteket kívánok!!!
Puszi Mindenkinek

Jövőre ugyanitt : o))))))
Kiara
2013-12-31 15:12:19
 
Sziasztok!
19.napi UH alapján elvileg PCOS vagyok...nincs peteérésem.
Pénteken megyek másik doki szakvéleményét kikérni...elvileg valami meddőségi szakember.
Ha rábólint Closty+Inofolic aztán meglátjuk mi lesz...de nem nagy reményekkel vágok neki az új évnek :-( De megfogadom, hogy probálok pozitívabb lenni.
Kívánom hogy az új év meghozza azt
a boldogságot amire régóta vágyunk!
gianna
2013-12-31 14:20:33
 
Karolina
Nekem sehol nem fáj nem érzek semmit
KatkaManó
2013-12-31 14:10:30
 
Moha nekünk is az intézetbe a katonákat reggel 8-kor kell leadni és kb. 45perc az út. Korán kell kelni de nem lehetetlen :)
Nekem ma sikeresen megjött így 2-án reggel indul a lombik :)

Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok :)))))
capri
2013-12-31 13:54:26
 
Sziasztok! Én idénre elköszönök. Mindenkinek egészségben, boldogságban, kétcsíkos tesztekben gazdag, babasírástól hangos új évet kívánok! Puszi mindenkinek! :-)
plumeria14
2013-12-31 12:57:45
 
MOha13,
az én papíromon az van, hogy a 2. vérvétel a 20-22. napon. Állítólag az a jó, ha ennek az időpontja kb 1 héttel az ovu után van. Akinek rövidebb a ciklusa, annak inkább a 20. napot javasolják, akinek pedig hosszabb, annak inkább a 22. napot. 1-2 nap eltérés nem számít, emiatt ne aggódj. Én is olvastam már a köztes vérvételről, azzal szerintem azt tudják kimutatni, hogy termelődik-e elegendő LH a tüszőrepedéshez.
Adry03
2013-12-31 12:53:54
 
Sziasztok !

Moha

Legalább a 3. napi vérvételen már túl vagy.

Katicabogár

Még ne add fel ! A ciszta akár fel is szívódhat. Nem mondta a dokid, hogy milyen fajta ? Bár szerintem az sem mérvadó, mert nekem olyan cisztáim is szívódtak fel amik nem szoktak. Sosem lehet tudni. Csodás dolog az emberi szervezet. Ha megtámogatod a megfelelő vitaminokkal akkor előbb-utóbb beindul az öngyógyító folyamat.

Részemről kicsit lejjebb ment a hőm, de most legalább az ovumat nem rakta át. Ez is valami.

Mindenkinek Boldog Új Évet Kívánok !!

 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!