Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Ildibaba81
2014-01-06 06:33:32
 
Jó reggelt!

Én maradtam egyelőre... ma megpróbálok beszerezni egy tesztet... :)

Adrienn830
2014-01-06 05:51:10
 
Jó reggelt! Én elkezdtem csökkenni, de lehet azért mert nem aludtam 6 órát hanem kevesebbet meg hajnali fél 3-kor ki kellett mennem wc-re és lehet ez miatt is ennyi, vagy mert mensi lesz a vége :( Csatolom a görbém
Karolina01
2014-01-05 20:25:16
 
Sziasztok Csajok!
Csak most jutottam ide. Feltöltöm a görbémet, aztán csak várok. Várom a holnapot és az azutáni napot.... Fájdogál a hasam... Még sosem volt ilyen magas a hőm...Szóval most a türelem a jelszó..
Ildibaba81
2014-01-05 17:31:20
 
Köszi a bíztatást, Dzsuzsa! :)

Krisztibaba, köszi, remélem, segít, hogy ennyien drukkoltok értem. Mindenképpen szólok, ha bármi van... :)

Mel!

Igen, tanárnő vagyok, majd meglátjuk, lesz -e rá időm... sajnos nagyon szűkek a szünetek, de talán a fogadó elött... :)
Mel84
2014-01-05 15:00:06
 
Sziazstok!

Adrienn, még korán teszteltél, várj még néhány napot!
Ildibaba: én egy ugyanolyan tesztet vennék, ha erősebb lesz a csík, akkor minden oké :-) drukkolok. Amúgy tanárnő vagy? Nem tudsz egy szünetben kiszaladni a legközelebbi patikába/Dmbe?

Vannak ígéretes görbék, nagyon drukkolok!
Én most így!
capri
2014-01-05 14:09:38
 
Dzsudzsa, a javaslatodat vetessük fel a munka törvénykönyvébe! :-DDD
Én sem keltem fel 6 előtt mérni a szabi alatt, de én pont tegnap írtam, hogy nekem a follikulárisban nem befolyásolta, hogy később, illetve össze-vissza időpontokban mértem. Legfeljebb annyiban, hogy nem olyan egyenes, mint az előző ciklusban.
krisztibaba85
2014-01-05 14:04:20
 
Dzsudzsa,ez tetszik,én minden hónapban szeretném ezt a két hetet,hogy minden hónapban rendesen ráleheseen pihenni aztán állni a babaprojektre:-))))

Ildibaba,szerintem ha már ninc semmi,akkor megnyugodhatsz,bár én ebben baromira nem vagyok jártas,csak gondolom,az a jó ha ilyenkor már nem jön ki az ember lányából semmi,csak majd 9 hónap mulva a gyerek:-))))és szerintem jobb ha többfajta tesztet veszel,az a tuti:-)))nagyon drukkolok neked:-)))

Dzsudzsa
2014-01-05 13:38:14
 
Ildibaba!
Az a csík nagyon ott van. Azt egyértelműen lehet látni. Halványnak halvány, de az nem szellemcsík :)) Nagyon várom a folytatást! Nagyon szurkolok!
Plumeria14!
Nálad is hasonlóak az izgalmak. Lányok, komolyan mondom, már izgulok, ha a fórumra fellépek :))Olan jó másokért izgulni, szurkolni a zebrásodásért :))
Capri!
Nem vagyok az a nagyon elkenődős típus :) Köszönöm, nagyon aranyos vagy. Számítok rá, hogy holnap lejjebb megy. Azt hiszem Luciffer mondta, hogy szabi, noo stressz alatt magasabb a hője. Azt hiszem nálam is ez lehet. Viszont nem akartam szabi alatt 5.30-kor kelni, mint amúgy szoktam.
Arra jöttem rá, hogy ovu környékén mindenkinek kellene 2 hét szabi. Nincs stressz, rohanás, korán kelés ... a baba is szívesebben tapadna meg :)) Azt hiszem holnap bedobom a főnökömnek, mint az év legjobb ötlete - a számomra :)
Tunczo
2014-01-05 13:01:07
 
Kedves plumeria14,

egy ideig vezettem a görbémet, és mindig berakta valahová az ovulációt, de attól még nem biztos, hogy volt. Sokszor a rendszer szerinti ovu napján és az előtte való napnál a hő különbsége 1 tized fok volt, de volt olyan is, amikor egyértelműen látszott. egyébként a doki azt mondta, hogy ha van is peteérés, magas prolaktin mellett kevés progeszteron termelődik, ami miatt nem tud beágyazódni és rendesen megtapadni a magzat.
catgirl20
2014-01-05 12:54:56
 
Csak ebben a ciklusban kezdtem el mérni a hőmet, mert ez volt az első olyan ciklusom amiben nem csak barnáztam volna. Februárban hagytam abba a fogamzásgátló szedését, szeptemberig semmi nem volt, akkor barnáztam néhány napig, majd 30 nap múlva megint néhány nap barnázás, majd 30 nap múlva megjött...és ezt a görbémet láthatjátok most.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!