Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65813 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Dzsudzsa
2014-01-05 09:24:20
 
Antika!
Pont a héten mesélte egy ismerősöm, hogy a migrénes fejfájására mennyire jó a talpmasszőr.
Tanács, hátha jól jöhet :) Amúgy én is fejfájással keltem.
Gizgazzz!
Bármilyen szörnyű is ez a hőleesés a 6 hó baba nélkül még orvosilag is normális. Csak nekünk borzasztó hónapról hónapra ezt megélni :( Szurkolok Neked a következő sikeres hónapért!!!!
Nálam nem tudom mi van, lehet, hogy valami kerülget? Ma 2 tizedet ugrott felfele a hőm. Ilyen még sohase volt. Max. 36.8 a rekordom, azzal jött a baba is a nyáron. De ma reggel??? nem akartam beírni a 37-et, csak 36.9-et. De drága párocskám szólt rám, hogy magadat akarod becsapni? Holnapra kiderül. Ráadásul kb. 1,5 órával előbb fogom mérni, mert én a héten végig szabin voltam. Holnaptól viszont robot.

Ildibaba! Plumeria! Nagyon-nagyon kíváncsi vagyok!!!
krisztibaba85
2014-01-05 09:13:02
 
Szia Antika:-)
Ha ez segít nekem is fáj a buksim,front van ma,mondták is hogy a frontra érzékenyeket nagyon megviselheti a mai nap...szóval kitartás:-)
Antika
2014-01-05 09:02:09
 
Jó reggelt!
Migrénes fejfájással keltem, nem valami jól indult ez a mai nap.
Nagyon kíváncsi vagyok a jövő heti hőmre.
Ma így:
krisztibaba85
2014-01-05 08:01:50
 
Jó reggelt:-)

Ma már emelkedtem:-),remélem innen már csak fölfelé vezet az út:-)

Gizgazzz érzed is hogy megfog jönni?:-(ne add még fel!
gizgazzz
2014-01-05 07:41:33
 
Na én elkezdtem esni. Mensi után jelentkezem addig magamba szállok miért is nem sikerül 6 hónapja teherbe esnem....

Akit érint annak drukkolok :)
Moha13
2014-01-04 23:56:12
 
catgirl
Ja, hát igen...én is láttam már gyönyörűszép babaruhákat turiban. :)
Az a jó, hogy a babák ugye nagyon gyorsan nőnek, róluk nem agyonhordott ruhák kerülnek le általában. ÉS tényleg pár ezer forintért totál be lehet vásárolni kisgyerekruhákból...
Sokszor sajnálom én is, hogy még nincs kinek megvenni, annyira szépeket látok néha. És tényleg márkásak, teljesen újnak néznek ki...remélem, hamarosan mehetünk vásárolgatni a saját babánknak is. :)
napsugar24
2014-01-04 20:36:17
 
Sziasztok!
Nem tudom, hogy jól emlékszem, hogy itt történt, vagy másik fórumon, h valaki könyvet akart vagy vett a terhesség hetéről, de csalódott-neki ajánlanám:a terhesség hétről hétre részt :-)

http://www.csaladinet.hu/hirek/terhesseg/terhesseg_hetrol_hetre/13371/terhesseg_-_elso_trimeszter_-_elso_het
catgirl20
2014-01-04 20:12:22
 
Moha13!
Az Üllői és az Ernő utca sarkán van 1 háda turi és ott vettem. Mind márkás (Next. M&S) cuccok és szerintem babát nem is láttak....
Dzsudzsa
2014-01-04 19:25:19
 
Nekem miért írja ki, hogy a kép nem található?
krisztibaba85
2014-01-04 18:56:07
 
Moha13!
Köszi:-) szuper akkor jól látom én is,de jó:-)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!