Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65813 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
krisztibaba85
2014-01-05 11:00:53
 
Plumeria,igen remélem:-) :-) ,bár mamár nem is fáj semmim:-)

Szerintetek ha ma reggel vagy éjszaka megvolt az ovum,akkor ha ma még együtt leszünk este akkor az még segíthet a biztonság kedvéért,amolyan grátisz gyanánt?:-) :-) :-)

Plumeria csodás a görbéd:-) :-) :-) megy a drukk:-)
Moha13
2014-01-05 10:54:51
 
Ildibaba
Nekem nem kellett nagyon néznem, első ránézésre láttam a két rószaszínedet...:):):)

Plumeria
És milyen érdekes, Neked is 36,5 volt ovu előtt az egyenesed...:D
Jó jel ez a fölfelé elmozdulás, nagyon szorítok...már Te is elég rég itt vagy, ideje menned...egy pozi teszttel a tarsolyodban...:):):)
krisztibaba85
2014-01-05 10:53:44
 
Adrienn,biztos még nem elég magas a hcg szint,el ne szomorodj:-)
plumeria14
2014-01-05 10:49:31
 
gizgazzz,
még ne add fel! Bár tudom milyen rossz érzés az, amikor az ember legbelül már tudja, érzi a jeleket, hogy meg fog jönni :( Kitartás, a 6 hónap még kevésnek mondható. Nem tudom, hogy hány éves vagy, de ha gondolod, akkor el lehet kezdeni szép sorban a kivizsgálásokat...

krisztibaba85,
neked tutira megvolt az ovud...

Dzsudzsa,
nagyon szép a görbéd...hátha most is ott lapul valaki ;)

Moha13,
nekem is ez volt a "bajom" ebben ciklusban, hogy olyan egyenes volt mindenhol...

Ildibaba81,
hát én látom halványan a 2. csíkot... DRukkolok, hogy szerdán már szép erős legyen a csík.

Én ma 1 tizedet emelkedtem...kíváncsian várom a folytatást...bár a tegnapi pecsételés miatt nem vagyok valami nyugodt...pedig a nemvárt napjáig nem is akartam vele foglalkozni...de a sors kiszámíthatatlan.
krisztibaba85
2014-01-05 10:47:18
 
Ildibaba valóban nem látszódik elsőre,de azét látni:-) :-)

Drukkolok hogy minden rendben legyen:-) :-)
Adrienn830
2014-01-05 10:44:09
 
Sziasztok! Ma reggel ovut mint jóstesztként használtam és leheletnyien halványka a 2 csík rajta, a terhességi 10-es erősségi tesztet is az meg full negativ :( Mai hőm ilyen
Ildibaba81
2014-01-05 10:36:43
 
Bocsi, azt elfelejtettem hozzátenni, hogy semmiféle görcs, vagy egyéb fizikai jel nem volt idáig - se hasfájás, se egyéb más...

Mónika!

Neked kísérte egyéb fizikai jel a barnázást? Mennyire volt erős a barna folyás? Nekem inkább csak kicsit befogta a wc papírt, de 2. törlésre már nem volt semmi rajta, egész nap elég volt 1 db tisztasági és csak 1-2 csepp volt rajta. Tegnap este már a papíron sem volt semmi és azóta sem.
Ildibaba81
2014-01-05 10:19:02
 
Jó reggelt, csajok!

Nem semmi, nem gondolta, hogy ekkora vitát robbantok ki az ügyben... :)
Nem szeretnék fejvesztve rohanni dokihoz:tegnap volt némi barnázásom, de a tisztasági betéten csak 1-2 pötty volt, a wc papíron volt némi barna maszat. Ma reggel idáig még nem találkoztam barnázással - talán elmúlt (fingers crossed)... majd a nap folyamán még figyelem. Szerintetek akkor ez még normális lehet? Gondolom, ha elhalt volna a pete, ennél azért jóval erősebb lett volna (vagy nem tudom). A hőm lejjebb van ugyan ma, de még bőven a CL fölött.

Feltöltöttem a képet, de nem valami jól látszik ezen, viszont még ma is egyértelműen kivehető, nem is kell hozzá túl erős fény:

http://kepfeltoltes.hu/view/140105/2014-01-05_09.25.03_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Csajok!

Köszi a bíztatást mindenkinek! :)

Plumeria!

Olyan szerda magasságára terveztem a tesztelést, nincs itthon, meg nem akarom agyon se stresszelni magam a dolgon, inkább kicsit több időt hagyok neki, hátha látványosabb a változás...



Monika5!

Egy kicsit azért megijesztettél, de talán az jó jel, hogy csak nagyon kicsit barnáztam és úgy tűnik, el is múlt (remélem). Ha ma újrakezdődik, tutira felhívom a dokimat azok után, amit írtál. Nem gondoltam volna, hogy ilyen okok lehetnek a háttérben... szóval, köszi az infot!
Moha13
2014-01-05 10:15:14
 
Jó reggelt!
Csatlakoznék a fejfájással ébredők táborához...:X
ÉS szerintem még sosem volt ilyen egyenesem ovu előtt...kicsit mozogni szokott...most meg beragadt...:D
krisztibaba85
2014-01-05 09:29:52
 
Dzsuzsa az szép:-) :-) :-) izgi:-)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!