Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65813 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Ildibaba81
2014-01-05 12:47:05
 
Capri!

Megerősítésből minél több, annál jobb, köszi. :)
capri
2014-01-05 12:34:12
 
Sziasztok!
Dzsudzsa, ez gyönyörű! A 37 az 37, igaza van párodnak! :-) Viszont meg kell ígérned, hogy nem szomorodsz el, ha holnap megint csak 36,8 lesz (a korán kelés miatt)!

Ildibaba, ha kell még megerősítés, én is egyből láttam a második csíkot! :-) Annak örülök, hogy elmúlt a barnázás!

Adrienn830, a jóstesztelés megbízhatatlan, de én amiket néztem, azok egyértelmű kétcsíkosak voltak terhesség esetén. Várjál két napot, és próbáld meg újra a hcg-t, ha szép magasan lesz a hőd. Mi fújjuk! :-)

Plumeria, hú de izgi... Fújom a tiédet is! :-)

Gizgazz, sajnálom az esést. Abban a kérdésben, hogy mikor érdemes orvoshoz menni, azt hiszem, én vagyok a legtürelmetlenebb... És ha négy barátnőm összes próbálkozós hónapjait összeadnám, akkor az kevesebb lenne, mint az én 10-11 ciklusom... Én tavaly februárban voltam rákszűrésen + általános vizsgálaton, áprilistól próbálkozunk, de május legvégén már újra a dokinál voltam, júliusban hormonsort csináltattam (és azóta már másik két orvosnál is voltam...). De egyrészt nekem a görbéim alapján nagyon rövid volt a luteálisom és barnáztam is, másrészt eleve olyan vagyok, hogy tudnom kell, minden rendben van-e. Szóval ha Te úgy érzed, hogy jó lenne beszélni az orvossal, meghallgatni az ő véleményét is, akkor menjél nyugodtan! :-)

Napsugár, nagyon sajnálom, hogy rosszul indul az új év. Most először is fizikailag legyél rendben! Aztán próbáljatok valahogy kikapcsolódni pároddal (ha nem tudtok elutazni, akkor egy romantikus vacsora, egy kis wellness valahol a közelben, vagy akár csak egy séta az erdőben, nem tudom, Ti mit szerettek csinálni). Kívánom, hogy minél előbb túl legyetek ezen a nehéz időszakon!

Catgirl, érdekes a görbéd. Van korábbi is?

Nekem ma délelőtt pozi lett az ouvtesztem, igaz, a mai hőm nem igazán mérvadó (kevés alvás és 3 pohár pezsgő után mértem :-) ).
Ildibaba81
2014-01-05 12:32:57
 
Catgirl!

Köszi, én is fújom neked, ez még mindig állati magas hó, szóval szerintem még ne add fel! :)
catgirl20
2014-01-05 12:24:32
 
Sziasztok Csajok!

Ildibaba81 örülök, hogy jobb a helyzet Nálad. SZorítok, hogy minden rendben legyen.

Nekem elkezdett lefelé menni a hőm....
Ildibaba81
2014-01-05 12:22:40
 
Monika!

Köszi a bíztatást. :)

Mindenképpen írok, bármi változás van... :)
Monika5
2014-01-05 12:17:29
 
Ildibaba81,
Nagyon szívesen és tényleg ne haragudj az "ijesztgetésért", nem volt szándékos.
Sokan vannak úgy ,akik "csak úgy" barnázgatnak (akár szinte végig)és nincs semmi baj. És van olyan is, hogy valaki csak a korábbi menszesze környékén. Szerintem az mindenképpen jó jel, hogy magától elmúlt neked. :)
Remélem így is marad, és most is problémamentes lesz a terhességed. :)Szép napot, és amikor csak lehet próbálj meg pihenni.
Ildibaba81
2014-01-05 12:15:22
 
Adry!

De jó, köszi!!!! :) Ez azért megnyugtató... :))))
Ildibaba81
2014-01-05 12:14:12
 
Moha!

Igen, lehet, ezt kéne tennem, de asszem, ez az, amire képtelen leszek, ahogy ismerem magam.... persze mára hagytam egy csomó mindent, így jó sok dolgom lesz... :(

Meglátjuk, lesz -e időm holnap tesztet venni... 6-ig bent leszek a suliban... :(
Adry03
2014-01-05 12:12:12
 
Sziasztok !

Ildibaba

Én is látom halványan azt a 2. csíkot. Úgyhogy tuti nem te képzelted oda. Szorítok, hogy a következő tesztelésnél erősebb legyen.

gizgazz

Ha te úgy érzed, hogy neked a 6 hónap már sok, akkor keresd fel a dokid és legalább 1 hormonsort kérj tőle. Abba szerintem bele is megy. Ha esetleg valami nagyobb eltérés van az látszani fog. Ha + nincs semmi akkor talán te is megnyugszol. Amúgy + 1 kis pihenés sosem árt.

plumeria

Kezd nagyon jól mutatni a görbéd.

Adrienn

Szerintem is még korán volt a teszteléshez. Várj még pár napot.


Részemről hullámvasutazok.

Moha13
2014-01-05 12:10:03
 
Ildibaba
"Mindenfélét érzek" - igen...a kismamák általában mindenfélét éreznek és mindig aggódnak...:D
Holnap hétfő, vehetsz teszteket. :)
Pihenj, ne emelgess semmit, igyál eleget, és próbálj lazulni...:)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!