Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
kukac
2014-01-15 13:36:48
 
Sziasztok!

Na már be is húzta az ovumat a rendszer. Szerintem is akkor volt, mert aznap voltak a legerősebbek a fájdalmaim. :) Sajnos az időzítésünk nem a legjobb (előtte való két napon voltunk együtt, ami számít), mert a férjem nem érezte jól magát, de ha jönni akar a baba, akkor így is jöhet.
capri
2014-01-15 13:25:30
 
Ja, nem is mondtam. Hétfőn este megyek talpreflexológushoz! :-)) Direkt rákérdeztem, lehet-e csinálni akkor, amikor az ember még nem tudja, babás-e. Azt mondta, igen (bár én azért tartanék tőle). Viszont nekem hétfőre már valószínűleg egyértelműen mutatni fogja a hőm, mi a helyzet, eddig legkésőbb 12. dpo-n már leesett, az pedig szombat. Kíváncsi vagyok, milyen lesz! :-)
capri
2014-01-15 13:15:17
 
Kiara, szuper hírek! Már bocs... :-D
A Te teszted már nem nagyon tud sokat erősödni, olyan szép volt az utolsó, amit feltettél! :-)
Kiara
2014-01-15 12:06:42
 
Sziasztok!
Megy a drukk a finisbe lévőknek, a többieknek meg sok sok szívecskés napot! :-)
Ma hát elég érdekesen vagyok, a mellem már annyira nem vészesen fáj, csak ha megnyomom, tegnap este mensis görcs, és derékfájdalom.. meleg vízes palackkal aludtam el, nem volt elviselhetetlen csak kellemetlen.
Ma kicsit erősebb fehéres folyás és mint akit fejbe kólintottak, szédülök egész nap...nem is nagyon kívánok enni, de a gyomrom sem 100%-os kicsit hányingerem van, már reggel óta...furcsa eddig mindig csak pár percig tartott..Álmos vagyok, kicsit érzem a derekam és eszméletlenül lassan megy az idő..
Este csinálom az ellenőrző tesztet, 1 hete volt az előző, megnézzük ahhoz képest milyen a csíkom.
gianna
2014-01-15 11:59:15
 
Nyuszomuszo
s kibirtad,hogy ne csinalj tesztet egy hetig??mikor csinalsz?drukk neked es mindenkinek
Moha13
2014-01-15 11:52:52
 
csillka
Akkor...
...tökmagrágásra fel! :D
csillka
2014-01-15 11:43:20
 
Capri

nekem 35,8-ra szokott lemenni ovukor. Remélem most a 35,7 még inkább ovut jelent :)Valóban kitartást igényel, már mi sem vagyunk olyan fiatalok :)))

Moha,

hát köszönöm, igyekszik az ember :D
Azt nem tudom, hogy milyen a minőség, a mennyiség viszont kevesebb :D Ő szegény produkálja az anyagot, csak nekem kellene azt az egy darab érett petét kiszabadítani valahogy! :S
Régen mi is nagy tökmagimádók voltunk, akkor még nem szerettünk volna babát, lehet visszatérünk! :)



Moha13
2014-01-15 11:25:09
 
Mi most E-vitamint szedünk(200mg) ami nagyon jó hatással van a férfiak termékenységére is és jó sok tökmagot rágcsálunk...mert sok benne a cink, ami szintén nagyon fontos.
Moha13
2014-01-15 11:22:01
 
csillka
Szerintem ma hajnalban lehetett ovud, és holnaptól már csak fölfelé fog menni.
Amúgy le a kalappal, hogy mensi óta minden másnap összejött...ez klassz! Mert így valószínűleg nagyon jó minőségűek a fiúk...:D
Gondolom, mint sok minden a világban, ez is a kereslet-kínálat elvén működik, tehát minél gyakoribb a szex, a szervezet annál szorgalmasabban termel...:)


capri
2014-01-15 11:17:31
 
Csillka, akkor még egy kicsit tartsatok ki! ;-)
Ismerve az itteni rendszert, ha feljebb megy a hőd, a tegnapi nagyon alacsonyat majd ki is javítja... :-S
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!