Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Adry03
2014-02-16 14:03:24
 
Sziasztok !

Plumeria

Az egyik ismerősöm pont úgy járt, hogy már ők is inszem előtt voltak, de a stimuláció már meg volt és a doki mondta, hogy még ezt a hónapot próbálják még meg természetes úton és összejött nekik. Most kb. 3-4 hónapos terhes. Szóval ne add fel, mert simán összejöhetett. :)

Moha

Azért nem kéne esélytelennek mondanod magad. Sosem tudhatod...


Mindenkinek drukkolok !!

Részemről még minden előtt.
Moha13
2014-02-16 11:32:43
 
Plumeria
Nálatok hogyan jött az inszem? Nem kellett előtte ez a sok mindenféle, amikről az én dokim beszélt? Hogy ez a protokoll, hogy először stimulálnak, aztán átjárhatósági, stb.?
És az endodoki, akinél voltál, ő mit mondott, hogy mennyi idő alatt lesz hatása a pajzsmirigycuccnak? Nem kell megvárni az inszem előtt, hogy lejjebb vigye a TSH-t?? Vagy nyugodtan bele lehet vágni?

Egyébként én is abban reménykedem, hogy azért csúsztatok le erről az inszemről, mert most hoztátok össze azzal a pénteki bulival...:D:D:D Szép történet lenne a reményhozóban...:)
Archangel85
2014-02-16 10:47:13
 
Hali csajok, nem voltam egy jó pár napja, most olvastam vissza.
Capri!!! Szívből gratulálok, annyira örülök nektek Vigyázzatok magatokra :)
Moha neked sok sikert a továbbiakban!!
Kriszti szép a görbéd nagyon. Szorítok értetek!!
Plumeria az lenne a legszebb, ha most inszem előtt spontán teherbeesnél. Szívből kívánom neked.
Görbét nem mutatok, semmi néznivaló nincs még benne. :D :D
plumeria14
2014-02-16 10:22:20
 
Sziasztok lányok,
én most jöttem a nődokitól...sajnos az inszemről lecsúsztunk, mert a tüszőm már megrepedt...éreztem én ezt tegnap este, de bíztam benne, hogy hátha esélyes még...mivel nem lehet garantálni, hogy nem telt-e már el 12 óra a tüszőrepedés óta...még bízom abban, hogy a pénteki akció sikeres lehet, mert minden klappolt...de ha nem, akkor a jövő hónapban jobban résen leszünk, mondta a doki, hogy hinnie kellett volna nekem és következő ovu előtt naponta meg szeretne nézni...Most nem vagyok túl boldog emiatt, még jó, hogy nem tartottuk be a 48 óra szünetet, mert akkor most 0% lenne az esély...a pénteki hancúrral legalább adtunk magunknak némi reményt.
Moha13
2014-02-16 10:12:25
 
Jó reggelt!

Antika
HA mindig ugyanolyan hosszú a luteálisod, akkor valószínűleg a korábbi ovu a nemvártat is előrébb hozza adott számú nappal...szerintem.

Én ma így...az esélytelenek nyugalmával. NAgyon bízom az endodokis találkozásban, úgy érzem, vele fogjuk megoldani ezt a dolgot...:)
kedina
2014-02-16 08:29:30
 
Pusza :( Á, nem is tudok mit mondani. Új hó új kezdet.

Krisztibaba:
Drukkkkkkkkkkk!

Olvasgatlak titeket és most jöttem rá mekkora marha vagyok...Én az LH teszteket mindig reggel csináltam...:S
Jó reggelt! :D Lúzer FC.

Íme görbe, ami tényleg görbe!

Valaki görbeguru tud rá valami értelmeset mondani? Én nem látom a fától az erdőt....
Antika
2014-02-16 08:11:42
 
Sziasztok Mindenkinek!
A segítségeteket szeretném kérni!
Szóval az a helyzet, hogy 4 nappal hamarabb volt az ovulációm, de a luteálisom legutóbb 13 nap volt 12 helyett. Akkor 4 nappal hamarabb lesz a mensim vagy hosszabb lesz ilyenkor a luteális fázis?

A babára nem sok esélyt látok, mert csak a 13. napon voltunk együtt. A hőm viszont most csodaszép a számomra :)
szilvita
2014-02-16 08:05:32
 
Igen, teszteltem. Mondjuk most pár napja nem, de már ki kéne mutatnia, ha lenne, meg éreznék is valamit.
pusza
2014-02-16 07:50:40
 
Jó reggelt lányok!
Sajnos megjött a mensim!A hőm az 36.9 volt nem esett vissza.Hát ennyi :(
krisztibaba85
2014-02-16 07:01:28
 
Jó reggelt!

Szilvita,ez szerintem még nem olyan magas hő hogy arra kelljen gondolnod hogy beteg vagy:-)

Viszont honnan tudod hogy biztos nem baba????teszteltél???
Kitartás:-)

Csilka:-)
Végülis ennél rosszabb sose legyen nem igaz?:-)

Én ma így:-)
A most következő hét úgy érzem egy örökkévalóságig fog tartani:-/
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!