Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2014-03-25 10:40:33
 
A meglátjátok kezdetű mondatból kimaradt egy is. Mármint hogy az én babásodásom időszaka IS lesz a tavasz.
Szeretem a tavaszt. Rügyek fakadnak, babák fogannak...:):):):):)
Moha13
2014-03-25 10:37:02
 
kedina
Teljesen mindegy mit érzel, mert az érzésedtől függetlenül bármi lehet az eredmény...szóval ne gondolkodj, csak szépen várjuk ki a végét! :):):)
Moha13
2014-03-25 10:26:12
 
Luciffer, Plum
Igen, gondoltam, hogy ez a ciklus kuka lesz...
De majd most. Meglátjátok, a tavasz az én babásodásom időszaka lesz. :):):)
Luciffer
Amúgy én mindig látlak és várlak!!! Mindig!!!
Akkor most küldesz lángost? :D:D:D

Plum
Nagyon szimpatikusan emelkedik a görbéd...:):):)

Kira
Feltétlenül jelentkezz a hírekkel!!!

Én ma benézek a laborba, hátha van már eredmény. Múlt szerdán azt mondták, 1 hét...de türelmetlen vagyok és amúgy is itt van nem messze. :)
kedina
2014-03-25 09:55:55
 
Plum
De szépen felment a hőd! :)
Drukkolok!
plumeria14
2014-03-25 08:52:34
 
Kira84,
drukkolok és várom a fejleményeket!
Kira84
2014-03-25 08:49:30
 
Jó reggelt.Én ma így állok,most már 6-dik napja késik.Nagyon remélem hogy nem csak a palástfű tea csinálja az emelkedést.Ma megyek dokihoz teljesen görcsben van a gyomrom,egy kicsit félek hogy mi lesz már olyan régóta szeretnénk babát...
kedina
2014-03-25 07:55:56
 
én ma így. rohanok dolgozni.
Van egy olyan érzésem, h ez sem lesz babás görbe...
plumeria14
2014-03-25 07:55:53
 
luciffer73,
dehogy lettél láthatatlan! Én speciel megnéztem a laboros oldalt, csak nem reagáltam rá, mert igazából magam sem tudom mit gondolok... Most az agyam is a munkahelyi stresszel van tele, ahol eléggé összekuszálódtak a dolgok.

Bár még reggel van, de én megkívántam ezt a lángost :)

Mai görbém:
emikez
2014-03-25 06:56:23
 
sziasztok a grafikonomal kapcsolatba szeretnék tanácsot kérni szerintetek ekora hövel reménykedjek még vagy ilyenkor magasabnak kellene lenie köszönöm
Adry03
2014-03-24 20:38:57
 
Sziasztok !

Moha , Zsuzsi

Sajnálom. A többit nem írom, mert majd meglátjuk mit hoz a jövő.

kedina

Ha a többi rokonodnak ezen betegség mellett is összejött akkor nem hiszem, hogy ez lenne a gond. Bár mivel minden szervezet más ki tudja ?

Részemről elég hektikus ez a ciklus. Ahogy az egész hónap is. Ezért is írok most ritkábban, de azért igyekszem nyomon követni az eseményeket. Sok a meló, sok a stressz és kevés a pihenés + a nyugi. Így nemigen számítok semmire most sem.

 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!