Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
paramami
2014-03-25 20:11:48
 
Sziasztok!
Még új vagyok a fórumon. Szeretnék babát a párommal , csatoltam a grafikonom. Nem vagyok még túl jó ebben a hőmérősdiben, szerintetek ez az esés lehetett a peteérés jele (rendszertelen a ciklusom). Csinálok ovutesztet, de az abszolút negatív...:(
luciffer73
2014-03-25 20:03:43
 
Sziasztok!
Először is Moha...nagyon gratulálok! :DDDDDD
...és mivel öreganyámnak szólítottatok, ezért mindenkinek kijár egy extra fincsi lángos! :) Ami azt illeti én ma mégsem azt ettem, hanem a tegnap estéről megmaradt gyrost. És isteni volt.
...a lelkiállapotom ma isteni...még a bőgés sem jött rám. :)
Az egyik kolléganőm megjegyezte, hogy már napok óta figyel, és hogy megvagyok szépülve...persze elkapott a röhögés és kérdeztem tőle, hogy biztos engem látott-e, vagy esetleg hátulról kaptam-e a fényt, vagy ne adj isten a szeme romlott meg visszafordíthatatlanul! :DDDDD
...dagadok...mindenhol....a gatyámat már nem tudom begombolva hagyni, ha ülök...és időnként még állva sem...pénteken kellene megjönnie...nagyon kíváncsi leszek...
Az újakat üdvözlöm...remélem hamar elhúzzátok innen csíkot és lehetőleg mindjárt duplát húzzatok :DDDD
A "régieknek" detto ezt kívánom...ma, most olyan keblemre ölelős hangulatban vagyok :)))))
Moha...felejtsd el legalább egy hónapra azt a nyamvadék hőmérőt...én már hónapok óta olyan békés vagyok, mint Buddha. Mostanra már "csak" a munkahelyi stressz és hajtás maradt, azon kívül semmi...nem úgy mint rég, mikor kattogtam. Már elég rég méred, eléggé ismered a tested...hagyd a búsba...ezt mondjuk minden kedves anyucinak ajánlom, aki úgy érzi, hogy elfüstöl az agya a sok infótól
KatkaManó
2014-03-25 19:48:22
 
Moha,
az inzulinod tökéletes :) jobb nem is lehetne.
Nekem IR-em van. Értékeim ezek voltak:
0 perces 17,5
60perces 115
120perces 78

Most 9 az éhgyomorim de még mindig nem tökéletes pedig gyógyszert is szedek és diétázom is.


Szóval az a lényeg hogy az éhgyomori 10 alatt legyen de 3 körül a legjobb.
A 60perces nem jó ha több 60 nál és a 120 perces ne legyen több 45 nél.

Szóval a tiéddel semmi baj nincsen :)
kedina
2014-03-25 19:40:58
 
Csillka
Tudom, tisztában vagyok vele. És mindig ugyan ott is mérem.
Csak valamiért azt gondoltam a szájban közelebb van az alaphőhöz, mint hónaljban. Babáknál 0,5 fokot le kell számolni a végbélben mértből...Kb ilyenre gondoltam, de sehol nem találok pontos leírást.Azt hittem az lesz a magasabb, nem a hónalj.:D Igazából mindegy. Mindenesetre nem szokott ilyen magas lenni a hőm ilyenkor hónaljban....Jajj, csak el ne kezdjek reménykedni, mert akkorát csattanok megint arcra, mint a huzat.

MBeatrix
Egyébként pont beágyazódáskor kezdtél pecsételni. Ne éld bele magad, de drukkolok! :) Mindenesetre akár megjön, akár nem, menj szerintem orvoshoz.Írj majd nekünk hogy alakul az éltetek.
MBeatrix
2014-03-25 19:23:51
 
Kedves Kedina!

Köszönöm segítségedet, kicsit nyugodtabb vagyok. ;)
csillka
2014-03-25 19:05:10
 
Jaj és Luciffer, egy képzeletbeli habzsi-dőzsire összeülhetnénk! :))
csillka
2014-03-25 19:03:02
 
Sziasztok!

Kedina, ami a méréseket illeti, én is tapasztaltam már, hogy ha máshol méred más értéked ad. De az a lényeg, hogy mindig ugyanott és ugyanakkor, és akkor lehet viszonyítani.
Én szurkolok neked és Plumerianak is.

Moha jót nevettem, azon, hogy na most..., na majd most..., de sikerült, győzelem. :)) Az értékekhez nem tudok hozzászólni.
kedina
2014-03-25 18:17:33
 
Moha
Egyébként: Inzulin rezisztencia = szeretet hiány
A kineziológusom is ezt mondta. Saját magunkat nem szeretjük eléggé. És mikor az ember hónapok óta babát szeretne, óhatatlanul elkezdi ostorozni magát... Csak érdekességként írtam.
Moha13
2014-03-25 18:13:58
 
Plum
Van AntiTPO eredményem, írtam is:

"Thyreoidea peroxidáz AT - 32 IU/ml (kevesebb, mint 35)

Ez utóbbi az a bizonyos AntiTPO. Úgy tűnik, nincs autoimmun eredetű pajzsmirigygyulladásom."

Az FT3-am pedig referencián belül van, csak elírtam a referencia tartományt. Szóval nekem 5,82, a ref pedig 3,5-6,5 (én meg 5,6-ot írtam véletlenül. :)

A múltkori eredményeim ezek voltak (január):
TSH - 2,956mIU/l (0.55-4,78),
FT4 - 13,77 pmol/l (11,5-22,7)
FT3 - 5,16 pmol/l (3,5-6,5)

A mostaniak pedig:
TSH - 2,434 mIU/l (ref.: 0.55-4,78)
FT4 - 14,48 pmol/l (ref.: 11,5-22,7)
FT3 - 5,82 pmol/l (ref.: 3,5-5,6)

Köszönöm hogy válaszoltál! :)
kedina
2014-03-25 16:41:07
 
Segítség!
Most mértem hőt, és nem értem.
Szájban: 36,8
Hónalj: 37,4 !
Ugyan az a digitális hőmérő....WáááÁÁáá!
Nem fordítva kéne lennie? Kicsit melegebbnek érzem magamat szokásosnál, azért mértem..Meg kicsit görcsölget a pocak.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!