Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Dzsudzsa
2014-05-04 09:50:18
 
Plumeria!
Én azt tanácsolom, hogy keressél egy jó kineziológust! Ártani biztosan nem fog, sőt! Én hiszek benne, hogy segít.
Én is voltam a vetélés után pár alkalommal. Nekem nagyon sokat segített.
Én is elkezdtem az újabb ciklust :(
plumeria14
2014-05-03 21:04:05
 
Lányok,
most nagyon kivagyok...1 hét késés után megjött :( Elegem van és nem értem, hogy miért kell ennyit szenvednem lelkileg a babáért...már úgy érzem, hogy semminek nem tudok igazán örülni addig, amíg ez a vágyam nem teljesül...lehet, ez így nem jó, de annyira idegesít ez a tehetetlen várakozás és kiszolgáltatottság a sorsnak. Mi rosszat tettem én, hogy ennyit kell szenvednem? Az az igazság, hogy eljutottam arra a szintre, hogy már sírni sem tudok :(
Ez lesz a 20. ciklusom........
Katicabogár5
2014-05-03 19:00:22
 
Tyupók

Sajnálom hogy ez történt veled. Nekem 17 héten kellett megszakítani a terhességet. Ez lassan másfél éve volt.... azóta nem jön össze. Én hiszem, hogy nem sokára mindenkihez kegyes lesz a sors és babásak leszünk. :)
jniki82
2014-05-03 16:52:16
 
még egy kérdés, most lehet sokan ostobának néztek!A vércukor szint az a glükóz szint?
jniki82
2014-05-03 16:36:05
 
Sziasztok Csajok!

Olvasgatlak itt titeket és látom az IR elég gyakran felmertűl sajnos sokaknál.Ti amikor voltatatok a hormon sosros vérvételen ott már kapásból nézték a 3 lépcsős vérvételnél mind a 3* a vércukor szintete?
Nekem csak ehgyomrit néztek, a 60 és 120 percesnél pedig csak az inzulint.ezek alapján kezdtem kutakodni,de nem igazán haladtam előre.
Kerestem a neten orvos válaszol oldalt oda beírtam az értékeimet, de sajnos Ő is a vércukor szintet kérdezte egyből!
Dzsudzsa
2014-05-03 15:42:18
 
Tyupók!
Nekem azt mondták, azért kell 3 pontos, mert ott látszik rendesen a harang alakú cukorgöbe, ami a jó. Azaz éhgyomri cukor egy adott érték. Az 1 órás felugrik (annak is megvan az értéke, hogy meddig normális), majd 2 óra múlva az éhgyomri közelébe kell visszaérnie. Ha így, egy harang alakot ír le a cukorérték, az a normális. Az enyém azért nem jó, mert zuhanórepülésben megy lefele, köze nincs a haranghoz: éhgyomor: 5,1 - 60 perc: 4,7 - 120 perc: 3,2.

Kedina!
Én nem voltam endomókusnál. A nőgyógyászom egy meddőségi centrumban is dolgozik. Úgy tudom, ő nem endokrinológus, de ugyanolyan vizsgálatokat kér, amit Plumeria endomókusa is. Gondolom egy protokoll alapján dolgozik, amit a meddőségi centrum is alkalmaz.





kmonique
2014-05-03 13:14:49
 
Sziasztok,
5-re nem várom..... szerintetek lehet belőle baba?
Ez a 4-ik próbálkozós hónapunk.
tyupók
2014-05-03 11:54:11
 
A kérdés lemaradt. Miért jobb a 3 pontos vizsgálat?
tyupók
2014-05-03 11:46:17
 
Maximail
diabetológus és endokrinológus is látta az eredményeket, mindkettő azt mondta, h határon van de jó. Nekem van már 2 majdnem felnőtt gyerekem és most a 2. párommal szeretnénk egy közöset.
Dzsudzsa
Az egyész az a legszomorúbb, hogy miért nekünk kell nyomozni, internetet, fórumokat bújni, hogy mi is lehet a probléma, holott ez az orvosok feladata lenne.
Lányok lehet, h butaságot kérdezek, de itt olvastam a 3 pontos cukorterhelésről. Engem 2 pontosra küldtek ott az éhgyomri c. 5,4 mIU/l a 120 perces 16,4 erre azt mondták,h az éhgyomri kicsit magasabb, de azért elmegy.
kedina
2014-05-03 09:10:52
 
És te mirjam? Hol voltál?
Lehet írták, de ennyi mindent visszaolvasni...

PLUM? Moha? Hogy vagytok csajok?

Én bőszen imádkozom, hogy ne a keddi átjárhatósági előtt legyen a tüszőrepedés. Nagyon látnék már egy szépen érőt.:)

Na nekem nagyon furcsám fenn a hőm.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!