Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65813 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
maximail
2014-05-06 08:13:28
 
Kedina!

Drukkolok! Előtte fél órával vegyél be egy cataflamot és egy nospát! :-)
emikez
2014-05-06 05:44:22
 
lehet hogy még is lesz itt valami
kmonique
2014-05-05 21:56:35
 
Szerintetek reménykedhetek?
kedina
2014-05-05 17:00:08
 
Dmonalizi
Ez egyéntől függ, de általában egyénenként állandó is. Figyeld magadat. A Legjobb ha min.10 nap.

Fantasyc
Én is a g1-ben voltam a párommal. Ügyes a dokinéni.

emikez
szerintem még lehet ovud, ne add fel. Lh tesztet csinálsz?

Plum
Én a napfényes gyógyközpontba járok. Többen vannak. Én a képüket megnéztem, úgy választottam. És nagyon jól döntöttem!
Nézd, plum. Nem akarlak elkeseríteni, de ha minden rendben van, akkor is sokaknak csak sokadjára sikerül.
Szóval ne add fel!
Feküdj rá az IR témára inkább!

Renicsek
Csak lett péd. Durva görbe! :)

jniki82
Igen, a glükóz a cukor.

Én kivagyok idegileg a holnaptól. Már tegnap alig tudtam aludni. Ráadásul olyan jót babáztam tegnap a keresztfiammal!!! Majd hazajöttünk, a párom a klotyóba ment a bébiről videót nézni, én meg a hálóban bőgtem.. Majd mind a ketten mosolyogva állunk egymás előtt.Olyan nehéz ez. De hiszem, hogy mi is kapunk egy kis manócskát!
1 hete csatakosra ittuk magunkat. Jól lejárattuk magunkat a vidéki rokonok előtt...:D Pfuuu...
Erősödő LH teszt. Holnap átjárhatósági.
Jáááááj....
maximail
2014-05-05 16:18:18
 
Nekünk a meddőségi központtal nagyon rossz tapasztalatunk volt. Lelkileg és fizikailag egyaránt. Semmi másra nem ment ki az egész, mint hogy nyomtak a laparoscopia(??), az inszem és főleg a lombik felé, a vizsgálat egy sima spermavizsgálatból és egy 3 és 21 napi laborból, ja, meg egyetlen plusz hormonból állt. Rengeteget kellett várni (kb. 3,5-4 órát), úgy hogy időpontunk volt. Az orvos iszonyatosan lekezelő és bunkó volt, semmi nem érdekelte, amiket pluszban vittem. Pl. az inzulinterhelés sem.

De ez én tapasztalatom, másnak meg segítettek. Szóval ez csak egy vélemény.

Plumeria!
Leírod, milyen vizsgálataitok voltak? Hátha közösen jobban tudunk okoskodni. Bár a legjobb, ha olyan orvost találsz, aki ezt megteszi helyetted. Én kb. beleőszültem, míg találtam. Attól borultam ki legjobban, hogy mindent nekem kell kitalálni, és intézni, és nincs senki, aki összefogná az összevadászott eredményeinket...
Dmonalizi
2014-05-05 16:07:54
 
Nekem most előbb volt az ovum 3-4 nappal. Valahol olvastam , hogy óvu után pont 15 napra jön a nemvárt. Szerintetek ez mennyire igaz.
maximail
2014-05-05 16:05:59
 
Plum!

Itt az oldalon is van erről szó:
http://www.tervezettbaba.hu/tudastar/scsa-teszt

A férjemet elküldték ilyen vizsgálatra az MM-ből, most próbálunk időpontot egyeztetni.
Egyébként Szabó doktor az orvosa, aki itt a honlapon is fent van tanácsadóként.
Dmonalizi
2014-05-05 16:05:55
 
Szia Moha13
Emlékszel még a műtétem előtt, fej fej mellet haladtunk egyenes vonallal napokig?:) Most se akar csak egyenesen menni.
nikinokedli
2014-05-05 15:08:33
 
Fantasyc: mi a G10-ben voltunk, ár fent van a honlapjukon. Hamar volt időpont, akár 2 nappal későbbre is reggelre. Mi otthonról vittük, 1,5 órát utazott, az eredmény kb 10 perc múlva kész volt. Meg is lehetett nézni. Tb-s helyről nem tudok nyilatkozni.
Fantasyc
2014-05-05 12:36:16
 
Sziasztok!

Ma voltam laborvizsgálaton, eredményem még nincs, de a doki már most javasolta, hogy a párom menjen spermavizsgálatra, mert nálam eddig a vizsgálatok során szerencsére nem talált rendellenességet. Azt szeretném tudni, hogy hova érdemes elmenni spermavizsgálatra. Jó lenne TB-re végeztetni, de sokat sem szeretnék várni az eredményre. Pest megyében bárhova elmegyek, szóval várom az ajánlásokat!
Előre is köszönöm! :-)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!