Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Brigi23
2014-05-07 06:29:42
 
Köszönöm a segítséget , jó volt veletek beszélgetni :)) azt nem értem miért nem zárt topikba vagytok ha új embereket nem igazán fogadtok be? Még jó hogy ez egy nyitott dolog és bárki kérdezhet és kérhet segítséget olyanoktól akik értenek hozzá!!
Még egyszer Köszi :))))
Mielőbbi babásodást

Szép napot!
emikez
2014-05-07 06:03:19
 
Hu én ma igy reménykedek most már hogy téleg legaláb ovu legyen lasan csak lesz már valakinek terhes görbéje mopstanában ojan szép görbék vanak szoritok mindenkinek
kedina
2014-05-06 22:49:45
 
kmonique
Én is szeretnék egy ilyen görbét!:) Szorítok!

Fantasyc
Ez nagyon magas. Diéta, gyógyszer! A galaj teára keres rá még!
Ezzel tuti nem esel teherbe, ha meg igen a terhesség alatt nagyon magas lehet a vérnyomásod. Szóval ezt rendezni kell, mielőtt babásodsz. De ez "csak" pár hónap.

Hú csajok, annyira kiidegeltem magamat, hogy majd felrobban a fejem. Pedig nem vagyok egy fejfájós. :S
kmonique
2014-05-06 21:33:46
 
Köszönöm a biztatást csajok. Megpróbálok hétvégéig várni a teszttel, ha kibírom :)
Írok mindenképpen.
Dzsudzsa
2014-05-06 20:47:55
 
Fantasyc!
Ez a TSH nagyon magas! Az enyém 3.3 volt. Hiába van tűréshatáron belül. A baba stabil beágyazódásához 1-1.5 TSH kell. Biztosan kapsz rá gyógyszert. Az IR-t azért érdemes megnézetni, mert a nőgyógyászom szerint nálam az emelkedett TSH-t az IR okozta. 5 hét diéta és a legalacsonyabb gyógyszer mellett 0,6 -ra ment le a TSH-m :))
Gyógyszer, diéta és minden rendben lesz! Már az előrelépés, hogy ezt tudod.
Nálam 2 vetélést okozott az IR a pajzsmiriggyel együtt :(

Kedina!
Jó hírek!!! Túl vagy rajta és minden ok! 2 jó hír egy napra!!!
kedina
2014-05-06 17:13:12
 
Maxi, niki, mindenki
Köszi, jól vagyok. Épp a stressz utáni fejfájással küzdök. Majd szét robban az agyam, annyira féltem.
Szóval túl vagyok az átjárhatóságin, (UH)és a ballon felhelyezésén kívül semmit sem éreztem. Azt is alig. Teljesen átjárható minden. Rohadt ideges voltam, de örülök, hogy minden ok!!!!!!!! :)
Viszont ezt a hónapot buktuk, mert ma már UH-on csak a sárgatest kialakulását látta a doki. Mondtam is neki, hogy ma reggel megrepedt és tegnap pozitív volt az LH. És örülök, hogy jól érzem amit érzek! Türelemre lettem intve! :)
Renicsek
2014-05-06 17:02:23
 
kmonique
Olyan szép a görbéd, hogy öröm nézni!! Sok sikert hozzá :D!!!!
Fantasyc
2014-05-06 16:36:33
 
Sziasztok!

Először is köszönöm a válaszokat, sajnos most a spermavizsgálat kicsit háttérbe szorul nálam, mert megjöttek a laboreredményeim és magas a TSH értékem. A max. 4-hez képest az enyém 8,29. Amit viszont nem értek, hogy 2 orvos is kérte a vizsgálatot. Az egyiknek (nődoki) 8,29-et küldtek el, a másiknak (körzeti orvos) 7,44-et. Egy vérmintából hogyan születhet kétféle eredmény??? Na mindegy. minden más értékem normálisnak bizonyult, de sajnos AntiTPO-t külön nem vizsgáltak. Kértem gyorsan uh vizsgálatra beutalót, de előbb endomókushoz kell mennem? Inzulin rezisztanciát javasoltak még, csak sajna úgy gondolom, hogy egyre bővülni fog a vizsgálatok száma. :-(Ez az érték nagyon magas már??? Akkor ne is reménykedjek, hogy babás leszek, amíg ezt nem rakják helyre???
Most lesznek a termékeny napjaim, de nem tudom, hogyan álljak hozzá, most pánik van nálam.

monique, neked nagyon szorítok!!!! Tényleg csinálj egy tesztet, hátha!!!!

emikez, lehet, hogy neked is alakulóban van valami, szorítok!!!

jniki82
2014-05-06 15:22:50
 
Sziasztok!

kedina,

Köszi és szorítok holnapra, hogy minden rendben történjen!Majd mesélj, ha jól érzed magad.Rám a jövő héten várnak ezek a dolgok, szerdán belecsapunk a lecsóba!Én még tudok aludni.Egyenlőre!!!!!
Azon gondolkodtam, mivel nekem ovu után lesz, mi van ha most esetleg összehozzuk a babyt, nem árta neki, ha odabent kotorásznak?
Hülyén hangzik, de remélem nem ebben a hónapban leszünk ügyesek!!!!
Dzsudzsa
2014-05-06 14:42:04
 
Kmonique!
Ez már nagyon tesztgyanús görbe :)
Én nem sokat várnék a teszttel!!!
Nagyon szurkolok!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!