Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Dmonalizi
2014-05-16 20:35:53
 
Én mind a két átjárhatósági után terhes lettem.
Dmonalizi
2014-05-16 20:33:59
 
Tehát ha jól értem a doki szerint nem érnének be maguktól a katonák. Miért áll fenn méhen kívüli terhesség?
jniki82
2014-05-16 19:26:56
 
Dmonalizi,

az inszem amikor közvetlen ovu előtt feljutattja a doki katonákat, hogy megtermékenyítsék a petét.Azért kell lombik előtt ez, mert ez a protokoll.Nálam viszont nincs értelme, mert valószínűsíthatő lenne a méhen kívüli terhesség.Árakat én nem tudok Neked mondani, de biztosan van olyan aki ige.
Nekem pedig átjárhatóságim volt és endometriózis eltávolítása.
Dmonalizi
2014-05-16 19:12:33
 
jniki82. Mien műtéted is volt?
Dmonalizi
2014-05-16 19:11:25
 
Sziasztok.
Nem nevetni,de olyan sokszor olvasom hogy (inszemen) mi is az pontosan? És miért kell a lombik prog előtt? Ha nekem van már gyerekem csak közös gyerköcünk nincs, akkor mennyibe kerül átlag a lombik?
jniki82
2014-05-16 14:35:48
 
Csajok tapasztaltatok vérzést a műtét után?
Nem jelentős, de nem elég mondjuk csak egy tisztasági, olyan mensi jellegűnek tűnik, hétfőn kellene megjönnie, lehet korábban jött a műtét miatt?Beszéltem a dokimmal azt mondta, ha nem sok és nem darabos akkor nem kell visszamennem a kórházba!
Tiszta ideg lettem.
plumeria14
2014-05-16 13:56:23
 
Megjöttem a dokitól, de nem lettem okosabb…az mondjuk megnyugtató, hogy a reggeli erős alhasi fájdalmamnak és az ájulásnak nem nőgyógyászati oka van, semmi erre utaló jelet nem tapasztalt…házidokihoz csak hétfőre kaptam időpontot, remélem ő tud majd valami magyarázatot adni arra, hogy akkor mi a fene lehetett ez az egész.

KatkaManó,
neked hol csinálják a lombikot? Milyen vizsgálatok előzték azt meg? Rövid vagy hosszú protokollt alkalmaztak?
Engem is érdekelne a téma…bár még csak 1 inszemen vagyok túl, de mivel az én koromban 3 után jöhet a lombik, ezért szeretnék már előre tájékozódni.
KLANITA
2014-05-16 13:22:53
 
Sziasztok!

Szerintetek ha feszül a hasam és görcsöl is, és barnázás is van. Baba v menszi?
jniki82
2014-05-16 13:03:12
 
Persze és nyugodtan kérdezz Te is hátha nekem nem jut eszembe valami!
Dmonalizi
2014-05-16 12:52:03
 
Én most még megpróbálom a méhpempőt. A férjem meg megint eszi a cinket. Hátha.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!