Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
plumeria14
2014-06-13 16:49:21
 
szilvita,
én Dr. Forgács Vincénél voltam, a konzultációkat mindig ő tartja. Gondolom Sipos doki is jó, ha vele dolgozik együtt :)
szilvita
2014-06-13 16:46:03
 
Kira én nem gondolnám, hogy a kúp befolyásolja a hőt
szilvita
2014-06-13 16:42:54
 
Sziasztok! Én lefelé megyek sajnos:-( Nagyon fája hasam is, ebből mensi lesz sajnos:-(

Plumeria, kinél voltál a Forgács intézetbe? Valaki ismeri dr. Sipos Miklóst? Hétfőn megyek hozzá a magánrendelésére.
niki95
2014-06-13 15:02:49
 
Sziasztok csajok! Ez a mai görbém..ovu tesztet még nem csináltam ma, majd olyan 6 fele fogok de a tegnapi is elég erős volt de még nem pozi. A hőm lent van úgyhogy remélem most már lesz végre ovu. Megy a drukk mindenkinek :)
Dzsudzsa
2014-06-13 14:30:19
 
Vicbee!
Helyes! Sikerorientált a hozzászólásod!!!!! Csak így tovább!
Ez a napsütés engem is pozitívvá tesz :D
Plumeria!
Most már én is egyre inkább hajlok, arra a nézetre, hogy 8. naptól 2 naponta együtt lenni.
Elvileg szerencsés az, akinek olyan precíz a ciklusa, hogy tudja, az ovu 13-14. napon van. De én úgy látom a hőmérőzés nem garancia.
viccbee
2014-06-13 14:26:59
 
Sziasztok,

En sajnos igy :(
De szep az ido, a hetvege itt van es nagyon jonak igerkezik, szoval csak pozitiv energiat arasztok magambol, hogy a jovo honapban bevonzam a kis csodamat! :)

Szep napot mindenkinek es szurkolok a finishben jaroknak!
Kira84
2014-06-13 14:16:26
 
plumeria14..Értem hát a doki ilyesmit nem mondott nekem hogy látná e .Minden esetre amiért nála voltam az az volt hogy volt egy hüvelyfertőzésem amire Klion -D100 hüvelytablettát írta fel .Ahogy elkezdtem használni pont abban az időszakban kezdet felmenni a hőm is.Most azt nem tudom hogy a gyógyszer befolyásolja e a reggeli hőt.Elég tanácstalan vagyok.
plumeria14
2014-06-13 13:38:41
 
Dzsudzsa,
igen, az inszem miatt ebben a hónapban is voltam kukkoláson, első alkalommal a 11. ciklusnapon (tüsző: 20x13 mm), másnapra 21,3x13,5 mm-re nőtt, majd harmadnap, amikor 1-re mentem (aznap reggel 2 tizedet emelkedett a hőm), már nem volt ott, így iziben megcsinálták az inszemet. Nekem már nem ez az első alkalom, hogy a rendszer korábbra teszi 1-2 nappal az ovut. Lehet, hogy a hő alapján ez lenne indokolt, mert ott volt az utolsó esés, de mégsem így történt és ezt uh képpel tudom igazolni. Az igazság az, hogy nekem a rendszer mindig aznapra teszi be az ovut, amikor az lh-tesztem pozitív volt.

Kira84,
a tüsző kiszabadulása után ultrahangon látnia kellett volna a dokinak a visszamaradt sárgatestet, aminek a petével ellentétben szabálytalan a körvonala.
Kira84
2014-06-13 13:10:10
 
Moha13 .Nos a ciklusaim 30 és 33 naposak általában,a 14 napon voltam a dokinál és akkor azt mondta hogy nem lát tüszőt nálam ,csak annyit mondott hogy a bal petevezetékben folyadékot lát.De nem tudta megmondani hogy mi az.Nem is tudom lehet hogy a kiszabadult tüszőt látta volna mert úgy olvastam hogy amikor a petevezetékben halad akkor folyadék veszi körül. Vagy ez nem igaz?
Dzsudzsa
2014-06-13 13:02:57
 
Szesen!
Köszönjük. Épp a párom mondta tegnap, hogy ma ilyen nap lesz :))
Emikez!
A hőd biztató! Én is várnék még pár napot.

Moha!
Úgy jártam mint te. A rendszer arrébb vitte az ovu időpontját. Szerintem az első leesésnél volt. Bár lh tesztet nem csináltam.

Plumeria?
Nálad ment a kukkolás :) Ott volt az ovud, ahova a rendszer rakta, vagy korábban? Bocs, lehet, hogy írtad, de nem minden nap tudok felnézni hozzátok, így fél infóim vannak.

Érdekes, mert az előző ciklusban az ovum nem a nagy leesésnél volt. Hanem később. Uh igazolta (pont akkor voltam orvosnál). Kezdem fenntartással fogadni a görbét.

HAjrá lányok! Most olyan szépen alakulnak a görbék.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!