Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
niki95
2014-06-23 20:16:20
 
Dzsudzsa

Gratulálok a picihez!! Szurkolok hogy jól megtapadjon :))
maximail
2014-06-23 20:15:43
 
Dzsudzsa!

Küldöm a pozitív energiákat! :-))

Kedina!

IR-ed van? Én holnap megyek egy jó endokrinológushoz. Majd beszámolok! :-)
Dzsudzsa
2014-06-23 18:59:31
 
Bocs az elírásokért, telefonról írtam
Dzsudzsa
2014-06-23 18:58:03
 
Lányok!
Ahogy a görbém is jelezte, bizony van valaki a pockomban.
Hozzá kell tennem, hogy nagyon ideges vagyok. Oly sok pozitív tesztet követő menstruáció miatt nem felhőtlen az örömöm.
Pénteken megyek orvoshoz.
Nagyon feszül a hasam, a petefészkeim majd kiszakadnak. A barátnőm szerint most ezért aggódok, ha pedig nem fog fájni a hasam, azért fogok aggódni :)
Szóval arra kérlek benneteket, hogy nagyon szurkoljatok, hogy ez a kisbaba végre jól megtapadjon!!!

Azok, akik új hónapot kezdenek, gondoljon a nyárra, a napocska energiájára!!!

Fantasyc!
Én nagyon bíztam Benned! De láthatóan szép a görbéd, és jól működik a szervezeted.
A luteálisod hány napos szokott lenni?

Moha! Plumeria!
Nagyon figyellek Benneteket! Régóta kerülgetjük itt egymást.
Viszlek magammal Benneteket !!! És ez nem viccc :)))
NA, jó a többiek is jöhetnek!!!!!!!!
Renicsek
2014-06-23 18:41:11
 
Sziasztok! Elég idegesítő ez a várakozás! Teszt negatív, kb. 18napja volt ovum, és nem várom a nemvártat! Szerintetek átlagosan ovu után hány nap múlva jön meg? Légyszi írjatok tapasztalatokat! Kitartást mindenkinek!
Fantasyc
2014-06-23 17:15:27
 
Lányok, csak nem hagy nyugodni a dolog.... Szerintetek létezik, hogy ilyen rövid legyen a luteális szakasz? Nem lehet, hogy mégis a 12. napon volt ovum? ott esett le a hőm, de utána mi az a krix-krax??? Nem értem. Ráadásul az a pecsételés is fura volt a 23. napon. Sajna elkezdtem barnázni, hát nagyon el vagyok keseredve. :-(
kedina
2014-06-23 16:37:08
 
Moha, Plum, mindenki!
Sok erőt és kitartást nekünk!!!!!

Én már a facebookot is kerülöm. Mindenkinek gyereke születik, olyannak is akinek azt gondoltam soha nem lesz.. Én meg sz@rakszom több mint 1 éve..

Csajok, azt olvastam, hogy 3-4 havonta lehet megismételni a terheléses cukort. Szerintetek? Mondjuk nekem most jár le a 4 hónap. Erről tudtok valamit? Már ott tartok, hogy ide nekem a merckformint most!!!!!!!!!!! :(((((((( Én a gyógyszer ellenes...:S

LH teszt negatív. Most egész szép a görbe eleje és végre lent a hőm. Kíváncsi vagyok mit csinál velem a gyógygombám...:))
niki95
2014-06-23 07:41:12
 
Mindjárt itt az ovu :) :) Ma így állok :)
Fantasyc
2014-06-23 07:15:21
 
Jó reggelt!

Sajnos a lelkesedés nem elég. :-(
Én ma így:
plumeria14
2014-06-23 07:15:17
 
Moha, Kira84
:(

szilvita,
a múltkor olvastam, hogy 38 felett már eltekintenek az inszemektől és egyből mehet a lombik. Ha őszig nem jön össze a baba, akkor ősszel fizetős lombik, mert nem tudok 12 hónapot várni.

Én ma sem mértem :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!