Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
kedina
2014-06-23 21:58:39
 
maximail
Igen, tudom.. Hát, pedig augusztusban kéne mennem, mert szeptemberben őrültek háza lesz.. De addig meg nem lesznek meg az eredmények.
Egyébként totál kinyírtam magamat a hétvégén a fehérlisztes szarokkal, most majd meghalok, megy a hasam is, fáj a gyomrom... Hát jót nem tettem magammal...:S
A doki clostit javasolt. Én nem érzem, hogy azzal lenne gond. Visszautasítottam. Látszódott a sárgatest UH-on, akkor meg minek? Mondjuk, azt mondta, hogy jönni fog így is ne aggódjak. Ja, köszi...
A ciklus melyik felében érdemes a terhelésre elmenni?
Írd le milyen vizsgálatokat kérnek az MM-ben! Köszi!

Mohám, én vagyok a ligetszépés! :D De ilyen állapotban nem tudom szedjem e... Elég furán érzem magamat...:S
Moha13
2014-06-23 21:26:58
 
Dzsudzsa
Nagyon szorítok!!!
Úgy tűnik, elindult végre a régi csapat is a cél felé...Veled kezdődik, és szépen megyünk sorban utánad... :)
Már megint nem emlékszem, ki az, aki velem kezdte szedni a ligetszépét...de kérdezném, hogy hogy vált be? Én tegnap megint elkezdtem szedni, ovuig szépen szedegetem...:)

renicsek
Elvileg már mutatnie kéne valamit a tesztnek, ha ott volt ovud, ahol jelzi...
maximail
2014-06-23 21:09:56
 
Kedina!

Ez így elég durván hangzik... Az MM-be kb. két hónapos várólista van. Én a holnapi időpontot április közepén kértem, és tudom, már az augusztusi időpontokat osztják. Szóval ha gondolod, kérj máris időpontot...

Ha érdekel, majd beszámolok, velünk mi volt. :-)
Renicsek
2014-06-23 21:05:46
 
Dzsudzsa -;-)Kívánok neked csupa jót! Gabriel tesztet csináltam, majd megismétlem pár nap múlva is!
Majd meglátjuk! Babás álmokat mindenkinek!!
Fantasyc
2014-06-23 20:49:42
 
Kedina, nem szedek most semmi ilyesmit, még a vitaminokról is leállítottak, csak a pajzsmirigy bogyómat szedem. Azt mondta a doki, hogy túl sok mindent szedtem és ettől a szervezetem eltelítődött, még a kismamavitamint is abba kellett hagynom, mert sokat híztam és azt mondták, ettől. most megvárom a ciklusom 9. napját és megyek nődokihoz tüszővizsgálatra és utána vérvétel, hormonvizsgálat.... meglátjuk, hogy alakulnak az eredmények.
KLANITA
2014-06-23 20:49:17
 
Dzsudzsa: Szép!! Gratulálok!! Remélem jó hírt mond az orvos is.

Én így állok!! Remélem a mai akció sikeres lesz! Lehet holnap is kéne?!

Szurkolok mindenkinek aki új hónap új reménybe van :-)
kedina
2014-06-23 20:45:34
 
Fantasyc
Elvileg nagyjából a luteális állandó. Nekem 13-14 nap. Nem szedsz most valamit, ami megzavarhatja? Pl palástfű, cickafark??
kedina
2014-06-23 20:42:25
 
maximail
Hát szerintem igen. A nődokim legyintett rá... Inofolicot javasolt.
A cukor ok, de a 0' inzulin 4, a 120-as 68!!! :( Inofolicot javasolt.
Úgy hogy kb 10 lehetne... Most szedek pár dolgot, aztán kontroll és én is gondolkozom a mens mentisen... Csak úgy nem szeretnék gyógyszert szedni......:((((((((((((((((
Fantasyc
2014-06-23 20:40:52
 
Dzsudzsa: teljes szívemből gratulálok!!! :-) Remélem annyira kapaszkodik beléd a picikéd, mint te belé!!! Pihenj sokat és próbálj ne idegeskedni.

Nóri: veled mi újság????

Az én luteálisom olyan 13-14 napos szokott lenni, de a múltkori 19 napos volt (akkor esett le a hőm és megjött). Épp ezért gondolom, hogy rövid ez a mostani.
Renicsek ezek alapján sajnos én sem tudom, hogy mitől függ ez a luteális. :-(
kedina
2014-06-23 20:28:08
 
Dzsudzsa
:) Minden jót nektek! Remélem most minden rendben lesz!

Fantasyc
Hány napos szokott lenni a luteálisod? Szerintem ez még fentebb fog menni.

Renicsek
Átlag 10-16 a luteális. Én várnék még 2-3 napot, ha most negatív lett és csinálnék újra egy tesztet!! Hajrá!! :)
Egyébként melyik tesztel csináltad?

Hétvégén lenne tüszőrepedésem, de úgy néz ki elkaptam valamit, mert hasmenésem kezd lenni...:S
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!