Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65813 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Katicabogár5
2014-06-21 11:47:38
 
Moha és maximail

nem tudom, lehet, nem akarok tesztet csinálni csak akkor ha nem jön meg. Minden hormont néztek (FSH/LH hányadosa, FSH, LH, TSH, Prolaktin, Ösztrogén, Tesztoszteron, a progeszteront nem találtam de elvileg azt is nézték) Minden a referencia tartományban volt. A barátnőmnek is meg jött de utána még barnázott és csinált egy tesztet és pozitív lett. De most megy az aggodalom hogy megmarad e mert két bevérzés is van mellette és a doki is felkészítette a rosszra is. Mondjuk nekem ilyen árral nem kell a terhesség, lehet hogy korai volt még nekik a terhesség. Inkább várok még pár hónapot de minden rendben legyen mint még egy babát elveszítsek. Tudom nem mi válogatjuk meg a terhességeinket de a második bnőm jár már így hogy vetélés után hamar jött a baba és végig félniük kellett/ kell, hogy hogy fog alakulni a terhesség. a hőmet mérem de nem jegyzetelem mert nem minden nap. elég szépen fent van :D
Moha13
2014-06-21 10:15:24
 
Csak most azt nem értem, hogy ha nem annál a nagy leesésnél volt ovum, ahol barnáztam is két napig (a két esős napon), akkor mi volt az a barnázás? Elvileg az ovus vérzés/barnázás azért van, mert kiszabadul a petesejt és ez kis vérzéssel járhat, ami olyan pici mennyiségű, hogy mire leér, a hüvely savas közege miatt barna lesz...ezt olvastam.
Szerintetek mi volt ez, ha ovum csak 4 nap múlva lett?
Moha13
2014-06-21 10:12:41
 
Szilvia
Ez akkor már hamarosan itt van! :)

Plum
Köszi, rámfér a szurkolás...én most annyira elkezdtem félni, hogy mi van ha most sem sikerül, hogy kész. Nem is értem, hogy most mi van velem...máskor nyugisabb vagyok, egészen addig, amíg megjön...:X
Szorítok én is Neked ehhez a ciklushoz!! Itt az ideje, hogy végre mi is lelépjünk innen...:)

Monika
Hát, úgy néz ki, tényleg ott volt az ovum, ahová a renszer berakta, úgyhogy íyg keddnél hamarabb egészen biztosan nem tesztelek.

Plum, egyébként én ma majdnem elcsábultam (van itthon egy teszt, mert a 2-vel ezelőtti ciklusom 33 napos lett és már tutira vettem, hogy baba van, ezért vettem vagy 3 tesztet, míg késett tesztelgettem, 1 megmaradt), pont azért, amit Te is írsz, hogy legalább nem reménykedik feleslegesen az ember. De kibírom. Meg amúgy is...minek lőjem el feleslegesen...ha pozitív lenne, akkor 3 nap múlva is az lesz. Ennyit már kibírok. Ha meg nem, megspóroltam egy tesztet...
maximail
2014-06-21 10:07:06
 
Plum!

A pajzsmirigy értékeidet sikerült rendbe tenni? Az IR-t kizárták?

Mi jövő kedden és szerdán megyünk az MM-be, akkor a mi "sorsunk is eldől"... Már nagyon izgulok!
monika80
2014-06-21 09:44:37
 
Jó reggelt lányok

Moha13
Mikor szeretnél tesztelni? mikor van a nemvárt?
plumeria14
2014-06-21 09:40:45
 
Én ma kezdtem el szedni a Closyt, nagyon kíváncsi leszek, hogy milyen hatással lesz rám, hány túsző és mekkorára fog megnőni. Jövő hét pénteken megyek majd az első uh-ra, akkor leszek a 9. ciklusnapon.
Az előző sikertelen ciklusomból a következő konzekvenciát vontam le:
1) Inszem után nem méricskélek.
2) 12-14 nap környékén mindenképpen tesztelek, mert úgy legalább nincs felesleges reménykedés.
Most azt tervezem, hogy az inszem utáni napokra vagy a beágyazódás környékére kiveszek néhány napot, hogy ezáltal is segítsek a szervezetemnek. Én most erre jutottam.

Moha,
nagyon drukkolok neked!
Szilvia1980
2014-06-21 09:35:29
 
Julius 26. Pont ma vagyok 7 hetes, nagyon lassan mennek a napok:(
Julius 9. kell mennem a szulesznohoz " vedono", kitolti a papirokat es megkeri az idopontot az elso ultrahangra ami a 12. heten van...
Moha13
2014-06-21 09:30:37
 
Szilvia1980
Na, háta akkor gratulálok az első hányós napodhoz! Ezt is kivártad...:D:D:D
Mikor töltöd be a 12-őt?
Szilvia1980
2014-06-21 08:43:57
 
Moha: Betoltom a 12 hetet es irok, megigertem:)
Koszi szepen jol vagyunk:) Tegnap volt az elso hanyos napom, mar nagyon vartam ezt atunetet:) Igaz tegnap az agybol nem tudtam kikelni egesz nap emelyegtem es nagyon rosszul voltam, de mindezzel egyutt nagyon elvezem a dolgot:):)
Ez a gorbe adjon erot es remenyt Neked, es mindenki masnak is:)
Moha13
2014-06-21 08:37:42
 
Szilvia1980
Köszi, aranyos vagy...:)
Meg akartam nézni a babás görbédet, és mit látok? Hogy még tartozol nekünk egy reményhozós beírással...:)
Egyébként hogy vagytok? :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!