Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Kira84
2014-06-23 06:49:06
 
Jó reggelt lányok,én ma így állok nem valami fényes.... :( Teszt negatív...
szilvita
2014-06-23 06:14:37
 
Plum, lehet, hogy azóta nincs semmi baj, csak az, amit mondanak, hogy egészséges pároknak is beletelik pár hónapba. Persze van olyan, akire elég ha ránéznek...az meg annak nem örül.

Én úgy olvastam, hogy az előrehaladott anyai életkor már indoka a lombiknak, az honnan kezdődik?

Moha! Látom már összeszedted magad! Hajrá, mindent bele!

Olvastam egy nőgyógyásztól, hogy nem elég mérni, tesztelni, szexelni is kell:-) minél többet, mert vannak megmagyarázhatatlan esetek...
Kira84
2014-06-22 22:22:33
 
Sziasztok lányok, a hétvégén nem voltam gép közelben .Én ma így álok,holnapra nem várom.Ma csináltam tesztet de még negatív.
Moha13
2014-06-22 22:19:16
 
Plum
Persze, hogy nem adom fel...olyan nincs, hogy nekem ne legyen gyerekem...17-8 éves korom óta az a vágyam, hogy anya legyek...és az is leszek hamarosan. HA törik, ha szakad...:)

Ja, egyébként meg is jött ma. Én mondtam. Mindig akkor jön meg, amikor leesik a 36,9-ről.

Mától ligetszépét szedek, hogy szép nyálkám legyen, iszom a galajteámat, eszem a szelént és a hajvitamint, a férjem folytatja a macát, szexelünk sokat (pont ovu előtt állunk neki a háztetőnek, szóval biztos nem leszünk fáradtak esténként :D), ovu után palástfüvet és méhpempős mézet nyomatok...egyszer csak összejön...
plumeria14
2014-06-22 21:57:33
 
szilvita,
ez a protokoll, sőt ha fiatalabb lennék, akkor 6 inszem kellene a lombik előtt...nem egyszerű menet és utána még kivárhatnám a 12 hónapos várólistát, amit már nem engedhetek meg magamnak, hiszen 37 éves vagyok.
A TSH-m már egy pár hónapja rendben van, ezért én már nem fognám arra. De a jó isten sem tudja, hogy akkor mi a "baj"!
szilvita
2014-06-22 21:38:38
 
Nóri, egy hete írták itt nekem a lányok, hogy a csík az csík:-)
Nekem volt olyan, hogy csak fél óra múlva jelent meg a csík, azóta már szép erős!
Eléggé aggódom, mert szinte semmi tünetem:-( eddig görcsölt a hasam, éreztem enyhén a melleim, rosszul volta, és most semmi:-( Pénteken megyek dokihoz..ennyit a nyugodt babavárás témához.

Moha, ha jól értem, még nem jött meg?
Plum, értem, addig nem csinálnak lombikot, amíg ezeken végig nem mentek? Vagy nem akarod? A tsh okozhatta eddig a gondot, az nemrég lett rendbetéve ugye? Nemsoká jönni fog!
Fantasyc
2014-06-22 21:09:22
 
Dzsudzsa, köszönöm, igazán lelkesítő!!! Holnap neked és Nórinak is nagyon szorítok!!! :-)

plumeria14
2014-06-22 19:28:44
 
maximail,
igen, a TSH-mat rendbetették és az IR-t többen is kizárták, úgyhogy elhiszem. Drukkolok a MM-hez!

szilvita,
az inszem azért kell, mert 2 éve nem jött össze a baba, a Closty pedig azért, mert kettőnél több inszemenet nem csinálnak spontán ciklusban – nincs értelme! A lombikhoz pedig nekem 3-4 inszem kell!

Moha,
ne add fel és sem tettem, pedig idősebb is vagyok nálad és régebb óta próbálkozunk!

Dzsudzsa,
drukkolok a holnapi teszthez!

Nóri90,
ez nagyon bíztató!
Dzsudzsa
2014-06-22 19:01:11
 
Fantasyc!
Hogy a lelkesedésedet növeljem, csatolom is a görbét :))
(Sajnos a folytatás nem volt szerencsés, de az nem a hőn múlott. Az okát azóta má rtudom)
Szesen!
Köszönöm :)
A holnapot én is nagyon várom. Még, hogy nyugodt babavárás??? A mesékben, abban :)
Szesen
2014-06-22 17:49:16
 
Sziasztok!

Sajnálom, hogy van akinek nem sikerült...:(
Nem mondom, hogy ne csüggedjetek, meg új hónap...
Gondolom ezzel tele a padlás, na meg magamról tudom, hogy ez nem vigasz...
Csak kitartást kívánok és erőt, hogy ne adjátok fel a célig!

Dzsudzsa! (remélem jól írtam a neved, ha nem elnézést)
Nagyon ígéretes, trifázisos görbe! Kíváncsi leszek a végeredményre! :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!