Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65811 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
jniki82
2014-09-25 19:04:07
 
IziSzM,

még várni kell,október végétől mehet a dolog ismét!Lehet pesszimistának fogok tűnni, de én készítem magam arra is, hogy esetleg nem jön össze többet!De még reménykedem!
IziSzM
2014-09-25 18:32:06
 
Jniki
Akkor most nalatok zold az ut? Mehet megint a projekt? Mit mondott a doki? Vagy meg vartok?
jniki82
2014-09-25 18:00:19
 
Hali Lányok!Ma voltam 6 hetes kontrollon a missed ab óta.Minden oké a doki azt mondta a améhszájam nagyon szépen meggyógyult és minden oké, de mint mindig.Van egy cisztám a bal oldalon ami 2cm-s!Mér a doki is megkérdezte hogy csinálom ezeket a dolgokat!A vicc az egészben, hogy semmi panaszom nincs.
KatkaManó
2014-09-25 17:54:29
 
Sziasztok!
Plum, ügyes vagy hogy megszerezted a leletet :)

Erdibetty a TSH sok babàsodàshoz 1 körül kell lenni a T3 ,T4 szerintem jó. ANTI-TPO nem nèztek?
erdibetty
2014-09-25 17:47:42
 
Sziasztok. Ma Megkaptam a vérvétel eredményeket részben.
TSH 3.020 és 4 egész a hatàr
T3 6.200 a hatàr 6.300
T4 13900 hatàr 29.600
Szóval az első kettő nagyon sùrolja a még megfelel szintet.
A hormonkép jövő héten lesz meg.
Szeretnék tanácsot kérni tőletek!
Gyógyszer vagy valamilyen tea.
Lehet hogy ez akadályozza a dolgokat???
Pipa vagyok magamra, hogy ezt a vizsgálatot eddig hùztam!!!

A dohányzásról annyit, középiskolás koromban kocadohànyos voltam, de azóta nem szìvtam, és valahogy soha nem is éreztem késztetést, hogy ràgyùjtsak.
maximail
2014-09-25 15:10:18
 
Plum!

Nem akartam beléd tenni az ideget, de nekem is egyből szemet szúrt a prolactinod.
De nekem ma úgyis ilyen egészségügy parám van, hogy nem akarok magamban okoskodni. Azért erre kérdezz rá szerintem.
plumeria14
2014-09-25 15:05:37
 
Moha,
határértéken belül van, de jóval magasabb, mint eddig.
Prolaktin 510,8 mIU/l (ref. 25,2-628,5)
Januárban 238, áprilisban 164 volt, most meg 510 :( Valahol azt olvastam, hogy ennek 150 körül kellene lennie, így áprilisban meg is örültem a 164-nek, de most elszomorodtam. Lehet, hogy megint el kellene kezdenem szedni a PreMenst.
Moha13
2014-09-25 14:48:32
 
Plum
Mennyire magas? Mármint mennyi a határérték és Neked mennyi ehhez képest? Akár ez is lehet ok, mert amikor a kórházban voltam, volt egy lány, akinek pusztán emiatt nem jött össze 2 évig. Gyógyszert kapott rá, össze is jött a baba.
plumeria14
2014-09-25 14:38:07
 
Lányok,
a magas prolaktin szintem is zavar, bár tudom, hogy elég stresszes a munkám...nem vagyok idegbeteg miatta, de nagyon sok dolgom van, sok mindenre és mindenkire kell figyelnem, nagy a felelősség. Szerintetek mivel csökkenthető a prolaktin szint?
Moha13
2014-09-25 13:57:13
 
indhra
ÉN sehogysem állok a cigivel...
15-től 20 éves koromig dohányoztam, aztán elkezdtem dolgozni az egyetem mellett, felnőttem kicsit, elkezdett érdekelni az egészséges táplálkozás, stb. és egyszer csak megvilágosodtam és abbahagytam. Ennyi. Azóta a szagát is utálom. És főleg utálom azokat az embereket, akik vannak olyan bunkók, hogy útközben dohányoznak, és nem zavartatják magukat, hogy a hátuk mögött haladóknak az ő büdös füstjüket kell szívniuk. A dohányzásnak is van kultúrája. Szépen leülni, egy kávé mellett, vagy ilyesmi, de ez a rohanok az úton és nyomatom mindenki arcába a fürtömet...juj...parasztok. :X

Na, de elkalandoztam. Ügyes vagy, hogy le tudtad csökkenteni, de szerintem mindenképp hasznos lenne, ha le tudnál mondani arról az 1-2 szálról is, mert ugye a nikotin meg az a sok kátrány nem túl szuper egy babára váró szervezetnek.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!