Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
IziSzM
2014-10-16 22:38:17
 
Monika80
Remelem nem, 10 nap es kiderul :)
monika80
2014-10-16 22:01:06
 
IziSzM

akkor ezek szerint megfog jönni? :(
IziSzM
2014-10-16 21:48:55
 
monamona
szia, nekem szokott lenni. Szerintem ez normális.
monamona
2014-10-16 20:44:09
 
Segítene nekem valaki?

Egy kérdésem lenne,mikor megkéne hogy jöjjön a mensi,elötte pár nappal neketek is van fehér krémes folyás?? Nem nemi betegségre gondolok.
Terhesség alatt is van olyan azt tudom. Mensi elött is van ilyen?
Ha nincsen akor miért mitől van?
KatkaManó
2014-10-16 19:13:36
 
Sziasztok!
Ancsika gratulàlok szép teljesítmèny ügyes voltàl :)
Jó az optimizmusod de gondolom kell mèg telefonàlnod hogy alakulnak az embriók?
Ha jól tudom ez az első lombikod. Elsőre egy babyt ajànlanak. Szerintem a kettőnél sincs nagyobb esèly. Nekem is mind 5 napos volt de a legutóbbinàl kettőt kaptam vissza de egyik se maradt meg sajnos :(
Nem ezen múlik. Higy benne hogy sikerülni fog ez a legfontosabb :) Nagyon szurkolok Neked majd gyere beszàmolni hogy haladsz.
ancsika10
2014-10-16 18:40:49
 
Moha!

Szerintem abból a megfontolásból nem szeretne ikreket mivel nekem már van az előző kapcsolatmból egy 13 éves lány és mondván 3 gyereket nehezzen tudnánk eltartani.Ez én meg is értem csak nem tudom hogy dolgoznák fel még egy kudarcot,nem beszélve még egy lombik anyagi vonzatáról.
Moha13
2014-10-16 18:03:01
 
ancsika
Ez nagyon jól hangzik! Szurkolok nagyon! :)

Egyébként a párod milyen szempontból nem akarja "megkockáztatni" az ikreket? A Te egészségedért aggódik, vagy egyszerűen nem akar ikreket, vagy anyagi megfontolásból, vagy miért? Azért kérdezem, mert abba is bele kéne gondolnia, hogy ha egyet kaptok vissza és esetleg nem jön össze, akkor azt megint túl kell élni, nem egy egyszerű dolog az sem...
ancsika10
2014-10-16 16:47:38
 
Plumeria!
Az az igaszság hogy a kedvessemmel nagyon nehezzen tudunk közös nevezőre jutni ebben a témában.én szivem szerin 2babát kérnék vissza,szeretnék tutira menni,de ő csak eggyet akar,nemak
arja megkockáztatni az ikreket.De mivel 5napossan kapjuk vissza őket aminek nagyobb az esélye hogy megmarad így lehet hogy engedek neki.De elötte még kikérjük a biológus véleményét.
IziSzM
2014-10-16 16:37:40
 
Alphra
A 10. napon néztük uh-on de csak tüszőkezdeményeket látott a doki, ezért csodálkoztam hogy így megemelkedett a hőm ahogy mindig szokott. Hát meglátjuk mi lesz belőle :)
plumeria14
2014-10-16 16:21:20
 
ancsika10,
szép kis mennyiséget termeltél….igen, együtt izgulhatunk. Hányat szeretnél elsőre visszakapni?

Alphra,
ha a 16-18. napon van általában peteérésed, akkor azért a 13. napon már kell látszódnia a domináns tüszőnek, de lehet, hogy a doki nem látja annyira a dolgokat az uhn-on. Nekem általában a 12. napon szokott lenni az ovum, de a 9. napon már szép nagy a domináns tüszőm, ami ezt követően tovább érik, általában 1-2 mm-t naponta, így a 12. napon éri azt azt a méretet (20-22 mm), amikor megreped.

VeDi84,
tényleg nem szeretnék beleszólni, de ha már Pestre jöttök, ahol a legnagyobb a választék, akkor én más mellett döntenék. Persze a választás a tiétek!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!