Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65813 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
plumeria14
2014-10-15 07:25:34
 
Moha,
a görbéd ismételten nagyon jól alakul...

Én ma fél órával korábban mértem...du-án újra tüszőkukk :)
Mejjja
2014-10-15 07:02:16
 
Sziasztok lányok!!Segitsetek nekem légyszi!Az normális ha az egyik hónapban 28 napos a ciklusom a köviben 26napos azután 21 napos......???Vagy én nem szàmolok jol valamit???Előre is köszi a választ!!! :)
Moha13
2014-10-15 06:54:39
 
Jó reggelt!

monamona
Üdv itt, de ne maradj sokáig! :)
A görbédből gyakorlatilag semmit sem lehet megmondani, mert nem látjuk az egészet, így azt sem, mikor volt ovud. Azt sem tudjuk, hány napos szokott lenni a luteális fázisod, mennyi szokott lenni az alaphőd, stb.
Ha esetleg most nem jön össze, a következő egész görbéből már okosabbak leszünk. :)
monamona
2014-10-15 05:57:39
 
Sziasztok És Jó reggelt lányok.

Én új vagyok itt,és nem olyan rég keztem el mérni a hőmet,a mai napon teszteltem is és negatív lett,lehet korán csináltam?
plumeria14
2014-10-14 22:00:08
 
Dmonalizi,
én is és KatkaManó is a Forgácsba járunk és eddig meg vagyok velük elégedve. Mindenhol jókat olvastam róla, így örülök, hogy mellettük döntöttem.

Klau84,
sajnálom! A mensi első napja az a nap, amikor vérzel…a barnázást jelölt pecsételő vérzésnek.

tomka,
szerintem ezek szuper eredmények! A baloldaliak szerintem 1-2 napon belül egyébként is megrepednének, mert szép nagyok. Nekem ma este beadták a tüszőrepesztőt, holnap délután még egy uh és akkor kiderül, hogy marad-e a csüti reggel inszemre. 2 ampulla Choragont kaptam popóba…

kedina,
nagyon kellemes lazulást kívánok neked a következő néhány hónapra! Biztos jót fog tenni!
tomka
2014-10-14 20:59:04
 
kedina,

ha úgy érzed, hogy erre van szükséged, akkor szerintem mindenképpen jó ötlet egy kis pihenést közbeiktatni. Remélem utána feltöltődve térsz majd vissza, de nem ide, hanem a "babások" fórumba. :-)
kedina
2014-10-14 20:43:31
 
Most már csak írni kell megtanulnom..:D
kedina
2014-10-14 20:42:44
 
Plum,Moha
Köszi lányok! Hát csak elég. És pár hónap pihi belefér. Ez nem azt jelenti, hogy nem leszünk együtt, csak a naptárt elrakom a fiókba,a lázmérőt meg a tokjába. És a házzasságom a legfontosabb. Semmi nem történt,csak annyi, hogy elegem van és az ovu körüli napok erőltetett menetbe csaptak át. Nem akarom erőltetni, én nagyon kiborultam ettől. :)
Elkezdek úszni is és szemezek más programokkal. Gondolom, ha én jobban leszek és erre fordítom elsősorban az energiámat csak jobb lehet! :)
tomka
2014-10-14 20:03:59
 
Megjöttem az orvostól, ezek az eredményeim:

13. ciklusnap
endometrium 11,5 mm
jobb ováriumban 1 db 11x15 mm tüsző
bal ováriumban 2 db, 24x22,5 és 23x21,5 mm tüsző

Holnap reggel kell beadnom az ovitrelle-t, aztán indul az intenzív házasélet...

Hogy látjátok, szerintetek biztatóak az eredmények?
Klau84
2014-10-14 19:42:54
 
Köszi erdibetty,nagyon aranyos vagy :) Szorítok,hogy neked ne érkezzen meg,aminek nem kéne :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!