Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
VeDi84
2014-10-16 15:10:22
 
Plum, köszi hogy megosztottad a véleményedet!

Mérlegeltünk, átbeszéltük a férjemmel, és úgy döntöttünk belevágunk a Kaálinál. Más intézményekről is lehet pozitívat és negatívat is hallani, kinek milyen a tapasztalat. Mi megpróbáljuk itt (Pesten).
December 12-re kaptunk időpontot első konzultációra. Olyan izgatott vagyok, mint a kisgyerek karácsony előtt. :)
ancsika10
2014-10-16 14:25:55
 
Sziasztok!ma megvolt a petesejtleszívás:)11db tüszőt sikerült leszívni.kedden 5 napos blastobabyket fogunk vissza kapni:)

Plum!kb ha jól számolok akkor együtt fogunk izgulni:)Sok szerencsét
Alphra
2014-10-16 14:19:21
 
IziSzM,
Mikor voltál UH-n? Engem többször néztek uh-val, és mindig azt mondták, hogy anovulációs vagyok :(, majd kiderült, hogy nem is középidőben van pé-m, hanem a 16-18.napon, így nem csoda, hogy a 13.on nem láttak semmit! Na innentől kezdtem hőmérőzni :)
IziSzM
2014-10-16 14:05:34
 
Alphra,
Köszi, én is ezt olvastam, akkor remélem az uh tévedett és a görbe nem :)
Alphra
2014-10-16 11:02:29
 
IziSzM

Szia! Én úgy tudom, hogy akkor megy fel a hő, ha termelődik progeszteron. Prog pedig akkor termelődik, ha a petesejt kiszabadul, és a visszamaradt sárgatest termeli, szóval a görbéd alapján volt ovu!
IziSzM
2014-10-16 10:24:27
 
Sziasztok lányok,

Szerintetek létezik, hogy nem volt most ovum? Nézegettem tegnap anovulációs görbéket, de az enyémhez hasonlót nem találtam. Akkor is felmegy a hő ha nem reped meg a tüsző? Kicsit össze vagyok zavarodva...
monamona
2014-10-16 10:15:19
 
Plum

Megvárom.
Szombaton kéne jönnie,így ha ahőm nem megy lejebb akor tesztelek szombat reggel.
Azért köszönöm a tanácsokat
plumeria14
2014-10-16 10:14:50
 
VeDi84,
én a Kaáliról sajnos csak rosszakat hallottam és olvastam...futószalag az egész :(
VeDi84
2014-10-16 10:09:01
 
Plum
Mi tatabányaiak vagyunk, úgyhogy Győr vagy Pest jöhet szóba. Pesten azért a Kaálin kívül van 1-2 intézet, ahová még lehet menni. Ennyire rosszak a tapasztalatok a Kaálival kapcsolatban?!
Alphra
2014-10-16 09:55:44
 
Sziasztok Lányok!
Tök kezdő vagyok még ebben a babaprojectben, ez az első próbálkozós hónapunk.
A kérdésem az lenne, hogy a peteérést követően, ha megtörténik a fogantatás, ki mikor érzett először vmi jelet magán, hogy esetleg megtörtént a beágyazódás és sikeres minden?
Köszi!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!