Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65813 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2014-10-16 08:00:42
 
monamona
Szerintem ne stresszeld magad ezzel a nemvártig. Tudom, hogy nehéz, de én mindig azt mondom, hogy meg kell várni legalább a nemvárt napját...addig meg türelem és nyugalom...
Már csak azért is, mert hiába használsz most el egy méregdrága clearblue tesztet, nem leszel okosabb, ha esetleg negatívat mutat, ugyanis megint csak oda lyukadsz ki, hogy talán azért nem mutatja, mert korán csináltad. És ennek nemvárt előtt igen nagy az esélye.
monamona
2014-10-16 07:42:39
 
Moha13

Van egy clearblue digitális tesztem,az nem lehet hogy erősebb és azzal kelett volna tesztelnem?
monamona
2014-10-16 07:41:29
 
Moha13

Most szombaton kéne megkönnie,azt gondolom hogy ha az lennék akkor már ha halványan is de ott lenne az a csík,vagy nem?
Moha13
2014-10-16 07:35:50
 
monamona
Sajnálom a vetéléseket...
A hőt nem tudom, de annyit tehetsz, hogy vársz...szépen, türelmesen. Pár nap és minden kiderül. Szurkolok. :)
monamona
2014-10-16 07:33:17
 
Moha13

Volt már két terhességem sajnos elvetéltem.
Annak a táblázatábol tudom hogy én közvetlen a mensi után vayok termékeny vagy pont az ovu időszak alatt. Legalábbis amikor volt az a két terhességem akkor a táblázatot nézve akkor voltunk együtt.
Voltunk együtt ovu elött is 29-30-án. De azt gondolom hogy azt már kimútatta volna a teszt. De egyik terhességemnél sem volt ilyen magas a hőm.
Most akkor miért az?
Moha13
2014-10-16 07:29:26
 
monamona
Ha csak 6-án voltatok együtt, annak épp 10 napja. Legalább 12-14 nap kell a legkorábbi pozi teszthez. Előtte nem voltatok együtt? Mert írod, hogy a ciklus 9-13 napja közt van ovud általában. Ezt egyébként honnan tudod? Ovutesztelsz, vagy van korábbi görbéd is?
monamona
2014-10-16 07:16:43
 
Moha13

Nekem 25 naposak,9-13 napig van álltalában a termékeny napom.
6-án voltam a párommal,de az pont az ovu után volt,így szerintem nem vagyok terhes,de miért ilyen magas a hőm? Az alap hőm 36,7-36,8 szokott lenni
Moha13
2014-10-16 07:10:57
 
VeDi
Én is örülök, hogy örülsz, sok sikert! :)

indhra
Sajnálom...

monamona
Hány naposak egyébként a ciklusaid, hogy már s 24. ciklusnapon tesztelgetsz? Vagy Neked korán van az ovud?

tomka
Még nem gondoltam rá...de ha tudsz valakit, aki fizet ezekért a grafikonokért, szólj...:D
Engem nem zavarna egyébként, ha kevésbé lennének szépek, de lenne eredményük...
VeDi84
2014-10-16 06:55:30
 
Jó reggelt Lányok!
Olyan boldog vagyok, gondoltam megosztom veletek! Tegnap jártam a dokimnál Apa eredményével és megbeszéltük a folytatást: megkaptam a beutalót a Kaáliba! Végre történni fog valami!!! De még előttem áll a telefonálgatás, hogy időpontot kapjunk.
Valakinek van tapasztalta, hogy Győrben vagy Pesten milyen hosszú a várólista?
Szép napot mindenkinek!
indhra
2014-10-16 06:51:29
 
Jó reggelt! Ennél kezdődött már szebben is a napom... :(
Jövő héten irány a doki, kezdődhetnek a vizsgálatok.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!