Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Beaaa
2015-09-10 16:58:08
 
Sziasztok.Kaptam választ a rendszertől :) Találtak ovut,előrébb került. Kitartást lányok,mindenkinek drukkolok.Csatolom az átalakult görbém.
Szép napot mindenkinek!
Dettikécske
2015-09-10 16:05:41
 
Andi,stimulalassal tobb eselyed van,,ossze fog az jonni,ne agodj,,,,engem meg mar stimulalni sem lehet,mert alitolag kora valtozokor,es jineruloben a oetefeszek,,,egyetlen renenyem az endodoki,a mehpempo,es Isten,,,,
Andi1989
2015-09-10 15:20:37
 
Dettikácske,
mi már lassan 4 éve próbálkozunk... Férjemnél nincs gond, nekem van IR-em...
Ez volt az első stimulált hónapom. (Clotsy, Choragon, Duphaston, Utrogestan, plusz mellé IR-re Merckformin)

Lehet, hogy csak én vagyok túl naiv, és mindig azt hiszem, hogy na majd most biztosan sikerül... Túl sok reményt fűzök mindig mindenhez, holott tudom, hogy az IR kezelése sem megy egyik pillanatról a másikra..

Corinna
2015-09-10 14:21:53
 
Sziaaaa Dettikécske :))))
Andi... sajnos igen...ilyen nehéz...és az a baj, hogy az orvosok csak hümmögnek.. legalábbis a legtöbb... :(((
Gyöngyvirág88
2015-09-10 13:48:04
 
Fiona, 1-2 nap múlva még bőven pozitív lehet.
fiona30
2015-09-10 13:05:40
 
Sziasztok! Segítsetek!! Bár lehet mire elolvassátok meg is jön.. :/ így áll a görbém és tanácstalan vagyok. Tesztek negák.
Dettikécske
2015-09-10 10:24:36
 
Andi,,,en azt olvastam egeszseges paroknsl is van h.egy ev. Nem szabad gorcsolni,bar en is gorcsolok.Nekem elozo terhessegem spontan rogton elso honapban osszejot,mericskeles nelkul,azt se tudtam meg h vsn ilyen homerozes stb. Nekem a mehnyalkam csak 5.4 volt a nyaron,ezert is kezdem el szedni a mehpempot h,vastagodjon,es helyre allitsa a xiklust,plusz megyek endodokihoz,ugy nez pajzsmirigy alulm.,,,,a gorbemmel meg most nem vagyok tisztaba ennyi ideig nem szokott lent lenni,masfel ora mulva is megmertem akkor 36.4 volt azt hittem a homerom nem jo de az jo,de mert van lent ennyi ideig,,,,
Andi1989
2015-09-09 22:39:02
 
Sziasztok :-)
Ma voltam ismét orvosnál... Megnézett hüvelyi uhval, de nem látott se tüszőt, se sárgatestet, csak valami szabálytalan alakú sötét foltot... Azt mondja, hogy szerinte hatott a tüszőrepesztő, de egy sárgatestnek nem így kellene kinéznie,viszont biztosan nem ciszta :-(
A nyálkahártyám 16 mm,nem tudom, ez most jó -e...
Duphaston-t és Utrogestant kell szednem, jövő héten ismét kontroll....
Kezdek kikészülni...
Tényleg ennyire nehéz összehozni egy babát?!?! :-( :-( :-(

Mai görbém :
Vaditimi
2015-09-09 17:23:29
 
Bea, akkor lehet egy kicsit tisztábban látni, ha lesz egy teljes ciklusos görbéd. Szerintem addig nem lehet pontosan megállapítani semmit. Még utána se biztos minden :)
Beaaa
2015-09-09 16:53:41
 
Vaditimi,köszi
Az a baj,hogy nem szoktam érezni,hogy mikor van.Csak a hőgörbe alapján gondoltam én is,hogy biztos hamarabb volt.
Itt az előző havi,görbém :
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!