Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
HnéSAnna
2015-09-14 10:56:22
 
Krisz27, avivázok, így már múlt hónapban beállt a ciklusom 28 naposra. Előtte sajnos nekem is rendszertelen volt. 26-30-34 naposak.
Reménykedem ebben a hónapban. De tesztet csak csütörtökön szeretnék csinálni, ha addig nem jön meg.
Úgy néz ki, a te hőd beállt 36,7-re. Drukkolok!
SzMZs, úgy néz ki teljesen máskor volt a peteérésem. 12-16. napig néztem minden nap ovu tesztel, de minden nap negatív volt. Lehet kitartóbbnak kellett volna lennem a teszttel. :) De remélem már nem lesz rá szükségem.
Ti a 3. babát tervezitek?
SzMZs
2015-09-14 09:15:00
 
Krisz, én 13.dpora tippelek a görbéd alapján :)

Anna, nem biztos, hogy mindig ugyanabban az időpontban van minden ciklusban a peteérés :) Nekem általában 14-15.napon van, de a második Fiammal 18.napon estem teherbe ;) Most a kettővel ezelőtti ciklusban meg 12.napon volt, szóval ekkora szórás is lehet bennük ;)
Krisz27
2015-09-14 09:09:10
 
Mi újság hugery?
Ez a mai görbe, pénteknél hamarabb nem tesztelek
Krisz27
2015-09-14 09:07:25
 
Sziasztok!

HnéSAnna: A ciklusad egyforma hosszúak szoktak lenne?
Nekem, mielőtt a kisfiammal terhes lettem (27 évesen), egy nagy összevisszaság volt a ciklusom (lehet a fogamzásgátló kavarta össze a dolgokat, pedig direkt jóval a próbálkozás előtt abbahagytam) hol 30 naposak voltak hol 40..., így nehéz volt belőni, hogy mikor is van az ovum. Az első hőmérős hónapban, a 30. napon (amikorra "nem vártam") a hőm is, a nyákom is gyanús volt, csináltam egy ovu tesztet, ami pozitív lett. És sikerült :)
Nekem is nagyon sokáig "meg akar jönni" érezésem volt (de az normális). Csinálj még egy tesztet hátha :) Ha nincs lehetőség mérni, figyeld a tested jelzéseit! Hajrá, drukkolok! Majd írj hogy mi újság. Ez az akkori terhes görbe:
HnéSAnna
2015-09-14 07:16:24
 
Sziasztok!
Dettikécske, 26 éves vagyok. Tényleg fucsa lenne, ha ilyen sokáig lent lenne a hőd. Kíváncsi vagyok elemcsere után.
Krisz27, az előző hónapot végig mértem, szépen látszott is minden. Abból a hónapból ítéltem, h a 15. napon van a pém. Ebben a hónapban nem volt lehetőségem mérni, szóval csak ovu tesztet csináltam, de negatív lett akkor, amikor azt hittem, hogy pém van. Gondoltam a végén mérem újra, hogy lássam, hogy visszaesik-e a hőm, és megjön-e. De végül a hőm vissza is esett meg nem is, azóta 36,6 és 36,7 között van, de még mindig nem jött meg. Csak a "mindjárt megjön érzés" van meg a nemvárt óta.
A te görbéd érdekes, drukkolok, hogy baba legyen! :)
hugery
2015-09-13 21:01:33
 
Krisz27 köszi a bíztatást!
SzMZs
2015-09-13 20:27:57
 
Sziasztok :)

Csatlakoznék egy kicsit , hátha belendülne végre a projectünk :)

Tavaly július óta próbálkozunk a harmadik babócával, azóta volt egy pozitív tesztem decemberben, ami után 2 nappal megjött és márciusban egy vetélésem 8 hetesen. A görbéim alapján van peteérésem, viszont a tsh-m picit emelkedett volt(2,7) így elkezdtem rá L-thyroxint szedni másnaponta fél szemet. A legutóbbi görbém nem lett túl szép, de most az lesz, annak kell lennie ;)
Ez a múltkori grafikonom. Most a 4.napon járok és 36,5-ön húzom a csíkot :)
Krisz27
2015-09-13 08:28:51
 
Hajrá hugery! :) Várjuk a fejleményeket! :)
Én stagnálok. Tartom magam ahhoz hogy 19-én volt ovum így jövő péntekre nem várom, ha meg igaza van a rendszernek akkor már tesztelhetnék...
hugery
2015-09-13 08:22:00
 
Terhességi tesztet nem lőttem el, .....várok :) Sziasztok!
hugery
2015-09-13 08:19:46
 
Sziasztok!
Csak egy példa, hogy az ovu nem mindig akkor van. 8-12 nap között volt tojásfehérje sz. 17- én poz ovu teszt, ez a rendszer 20. napra tette az ovut.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!