Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Krisz27
2015-09-12 22:35:59
 
Ma így állok. Továbbra is úgy gondolom hogy az ovut a rendszer előbbre tette mint valójában volt (én a 19. napra gondolok) Mindenesetre várakozó állásban vagyok :)
Krisz27
2015-09-12 22:23:14
 
HnéSAnna: szerintem ez a görbe értékelhetetlen, mivel a legtöbb érték csak egy számított érték, ebből a hőgörbéből nem sok mindenre lehet következtetni. Célszerű minden nap ébredéskor megmérni a hődet, lehetőleg ugyanabban az időpontban, akkor sokkal több információd lesz a ciklusodról. Hajrá! :)
Dettikécske
2015-09-12 20:44:02
 
Anna,,,attol fug hany eves vagy,,,,,mert kesobb van olyan amikor kimarad egy honap,,,,,Nalam nem smak most valami,,,nem tudom h a homeromben metul azelem,,, vagy nalam van valami,,,hetfon veszek elemet lehet csak meruloben van es hamarabb kikapcsol mert ezt nem hiszem el h napokig lent van,,,
HnéSAnna
2015-09-12 13:59:00
 
Sziasztok!
Annyira tanácstalan vagyok. Egyszerűen nem tudom mi történik...
A ciklusom nagy részét nem tudtam mérni..
De eddigi méréseim alapján a 15. napon van a pém.
Mostani ciklusomban a 12-16. napig néztem ovulációs tesztet, de mind negatív lett. Szóval a pémmel kapcsolatban sem tudom mi van.
És akkor most itt van a ciklusom vége (?!).
3 napja késik, 29. napon a terhességi teszt negatív. Mindjárt megjön érzés a 28. nap óta van.
Na meg a hőmérsékletemről ne is beszéljünk.
Elméletileg semmi bajom egészségügyileg. De ez az összevisszaság minek köszönhető azt nem tudom.
Lehet olyan, hogy egy hónapban máskor van a pé? Vagy lehet, hogy egyáltalán nem volt?
Nagyon szeretnénk már babát..
hugery
2015-09-12 12:30:14
 
Azt hiszem itt véget is ér, kezdőthet az új mérés :(
Andi1989
2015-09-11 22:19:04
 
Grilla,
Üdv nálunk :-)
Szerintem is az első lépés a nőgyógyász, tőle kérj 3. és 21. napi vérvételt, valamint cukorterheléses vizsgálatot. Ez az alap, ezekből az eredményekből már láthat valamit.
Feladni nem szabad!!! Nekem is sokszor van elegem mindenből és mindenkiből, de túl kell élni, túl kell lépni! mindig előre nézni, bízni, hinni!

Engem lindsay2009 írása fogott meg és egy kis erőt adott. ( előre is bocsánatot kérek, mert biztosan nem pontosan idézek)
"Ha higanyt tesznek a tenyeredbe, úgy próbálod ott tartani, hogy összezárod az öklöd. Persze kifolyik az ujjaid között. De ha nyitva tartod a tenyered, ott marad "
Erre nem lehet nem rágörcsölni hónapok, évek múltán, de meg kell próbálni!
Ha meg valami szervi gond van, akkor tenni kell a gyógyulásért!

Szóval a lényeg, hogy soha ne adjuk fel!
Dettikécske
2015-09-11 21:11:22
 
Nincs mit,szivesen,ahhoz ertek,,,bar nem reg en is ugy ereztem az eredmenyeim utan h feladom,,,neha magam alakerulok,,de felkapaszkodom,,,,
Grilla
2015-09-11 20:52:42
 
Ez lehet a mottó!!! Ez nagyon jó!!! Én sem adom fel! Megpróbálok mindent megtenni. Soha nem gondoltam volna, de orvosi segítség is kell. Azért most sikerült visszahoznod számomra újra a pozitív gondolatokat! Köszönöm :)
Dettikécske
2015-09-11 20:38:04
 
Grilla,en 2 evig akkor sem adom fel barmit mondanak,marad a vitamin,mehpempo,honerozes,bizakodas,,, valamelyik nap beszeltuk corinnaval h kiteszuk a falra a kovetkezot,,,,A remenyseg nem szegyenit meg! Amit most nem latok,de remenykedek benne azt latni fogom,es az enyem lessz.;)))
Grilla
2015-09-11 20:25:42
 
Tényleg lehet benne valami, hogyha nagyon, görcsösen akarjuk, az nagyon nem működik! De hogy lehet ezt lazán venni. Hasonlóan hozzád, mi is a kapcsolatunkat szilárdítottuk meg. Nekem is a lányom elsőre, spontán összejött. Aztán 1 év múlva szoptatás után, véletlenül a második baba, de sajnos elhalt a 10. héten. Aztán rá 1 évre, első rákészülésre a fiam. (13 éve) majd 7 évvel ezelőtt a negyedik spontán baba, aki szintén nem maradt meg. A párommal 3 év különélés után, egy éve vagyunk újra együtt. És mindennél jobban szeretnénk egy babát.
Akkor reménykedhetünk hogy még sikerülhet nekünk!!! ???
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!