Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Dettikécske
2015-09-11 15:51:30
 
En is azt kerdem mire vartunk,miert nem valaltuk hamarabb,,,:( de ugy elobb a kapcsolatunkat epitettuk,meg nem gondoltam h,41 evesen ez van 6 eve spontan ikreket szultem,15 eve is soontan rogton elso honapban,,,
Grilla
2015-09-11 15:31:31
 
Igen, én is azt gondolom, már rég lehet, hogy..... most csak magamat vádolom, és csak bőgök nem értem a dolgot... közben találtam egy másik gyógynyövény kivonatot tartalmazó cseppeket (termék nevét nem lehet ideírni), ami szintén sokaknak segített, ahogy a fórumokat olvastam. Most azt is bevetem, hátha... illetve hőmérőzök...
És természetesen kezdem én is orvosilag kivizsgáltatni magam.
Dettikécske
2015-09-11 14:44:20
 
Hat nekunk is sajna,es a fogi utan 2 ciklusban vedekeztunk de nem tudom minek,lehet pont akkor meg sikerult volna,,,,
Grilla
2015-09-11 14:40:49
 
Eddig olyan természetesnek és egyszerűnek tűnt a teherbeesés... Már annyit utánaolvastam.
A méhpempőt mindketten esszük aug.17-e óta, lassan egy hónapja. Gondoltam ráerősítünk. Lehet tényleg kell több hónap is. Ovuteszttel is nézem, eddig az is pozitív volt. Most kezdtem a hőmérőzést. Már minden testi jeleket figyelek magamon! A nőgyógyászomat hívom (persze most nem érem el) - akinél szültem - kérek időpontot. Remélem jövő héten már mehetek is hozzá. Csak az idővel ami megy kellene megbékélni, és türelmesebbnek lenni.
Pont ezért nem szeretnék tovább várni, ahogy írod Te is, hogy ne pazaroljam a hónapokat. Mi is azt hittük, hogy mint régen.. elsőre sikerül. Meg is terveztük, hogy júliusban indul élesben a babagyártás. És így az évből 7 hónap el is úszott, addig vigyáztunk.
Dettikécske
2015-09-11 14:20:49
 
De hulye vagyok,most latom h szeditek a mehpempot,,,,annak is ido kell h legyen hatasa,van aki nek 5 honap,van akinek 1-3 is eleg,,,attol fug mekkor a problema ,,
Dettikécske
2015-09-11 14:11:22
 
Ja es plusz most annyit teszunk a ferjem es en is szedjuk a vitaminokat,es a mehpempot,barmit mond az endo doki,ket evig ezt tesszuk,es varunk homerozok h lassam mikor van peteres,,,,mert azt mondtak mar nem minden honapban van,,,,javaslom a mehpemponek is olvass utana,,,
Dettikécske
2015-09-11 14:09:03
 
Szia Grilla! En majusban leszek 42,nekem is van gyermekem a paromnak is,idonk nem sok,de meg 2 evet raszabunk.Fogamzasgalot marciusban hagytam abba,ezutan 2 szer volt mensesem,utana nem,,es igy kerultem ngyogyaszhoz.Kiderult h,elvekonyodott a nyalka hartya amive nem tud beagyazodni a baba,csokkent petefeszekmukodes,hormonok sem jok,most tartok ott h endrokri ologushoz kell mennem,mert lehet pajzsmrigyalulm.es ugy az sem jo,ha babat akarunk, azok alapjan amit en bejartam,en javasolnek neked egy nogyogyaszati vizsgalatot,aki meg nezi a mehnyalkameretet,petefeszek mukodest,hormonsort kerj tole,es amh csinsltathatsz a labor kft nel 6000 ft aminek az erteke mutatja a petefestek kapaxitast,plusz en elmennek endrodokihoz akik ezzel is foglalkoznak o meg nez mindent,ne kerulgess ne varj nekem is elment felevem a semmire,,,,
Grilla
2015-09-11 13:32:49
 
Sziasztok!
Egy hete regisztráltam itt. Akkor kezdtem el a hőmérőzést. Segítséget, tanácsot szeretnék Tőletek kérni, hátha ... Ma sajnos a nemvárt napom megjött :( :( Teljesen kétségbe vagyok esve. Nem tudom merre induljak el, hogy megtudjam van e baj velem. Vagy orvosi segítséggel legyen babánk. Nekem ez teljesen új ez a küzdelem. Én 43 éves vagyok, a párom 42 éves. Nekem két gyermekem van, a páromnak egy. Mindkettőnknek elsőre sikerültek a gyermekek "összehozatala.
3 cikluson át próbálkozunk még, július óta. Nem gondoltam volna, hogy nem sikerül.... A cikluson napra pontos,rendszeres, 28 napos, ritkábban 26. Soha nem volt semmi gond, kimaradás, abszolult problémamentes. Tudom, hogy még csak július óta próbálkozunk (terhesvitamint szedek, méhpempőt mind a ketten 1 hónapja), de az életkor miatt nem várhatok úgy gondolom. Nem tudom merre induljak el, kit keressek fel először. Valakinek valami tanácsa?! Most nagyon-nagyon csalódott vagyok. Totál padlón.... :( :(
Dettikécske
2015-09-11 12:31:59
 
Koszi Andi ,;))) Meg ket evig nem adom fel barmit mondanak,,,minketten szedjuk a mehpempot,es varunk,,,valtozokorba is estek mar teherbe sokan,,,,de te se add fel,,,,,,Jonni fog,,,;)
Andi1989
2015-09-11 11:13:21
 
Maximail,
igen, tudom, nagyon remélem, hogy a gyógyszer és a diéta meghozza nemsokára az eredményét.:)

Moha13,
Július elején 3,88 volt, most 3 hete 2,77. Gyógyszert nem szedek. Csak az Inofolicot iszom. Az orvosom szerint egyelőre próbáljuk meg csak ezzel lejjebb vinni, de úgy néz ki, hogy hatásos. De mindenképp nézetek még TSH szintet a közeljövőben. Ha nem megy 2 alá, akkor íratok gyógyszert rá.
Csak most nem akarom erőltetni, mert hirtelen annyi gyógyszert kellett most szednem, mint eddig egész életemben összesen. És nem akarom még jobban megterhelni a szervezetem.

Dettikécske, kitartást! amíg azt nem mondják az orvosok, hogy tényleg nincs remény, addig nem szabad feladni!!! Sőt, még utána se... Hány olyan ma már boldog- akár többgyermekes- anyuka van, akinek anno biztosra mondták, hogy nem lehet gyereke!!! ne add fel!!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!