Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2015-09-11 09:43:09
 
Andi1989
Szia!
Nálad a TSH rendben volt? 2 alatt van? Már nem emlékszem...
Nálam júniusban 2,840 volt, 8 hete szedem az L-thyroxine-t, és tegnapi eredmény 2,1. Kicsit csalódott vagyok, arra számítottam, hogy már 2 alatt lesz bőven. Úgy látszik, nálam ilyen lassan hat. 1 hónap múlva újranézetem.
Dettikécske
2015-09-11 09:30:55
 
En is hetfon megyek az endodokihoz,,,de sztem .meg mire labor es eredmeny is lessz,egybol nem tudok tobbet,talan ha megvizsgal a pajzsmirigyrol,de sztem az van arra utalnak a tunetek,,:( a gorbem vegre elindultam felfele,ilyen sokaig nekem soha nem volt meg lent,,,
maximail
2015-09-11 09:06:31
 
Andi!

Az IR nagy hátráltató a fogantatásban, és ha mégis sikerül, vetélést is okozhat. Megfelelően kell kezelni, erről már többször volt itt szó. Viszont a jó hír az, hogy a kezelés akár pár hónap alatt is meghozhatja a hatását! :-)
Andi1989
2015-09-11 07:27:09
 
A kisbabád elvesztését nagyon sajnálom, sajnos tudom milyen.. :-( Nekem is volt egy vetélésem, még évekkel ezelőtt, talán még azon se tudtam túl tenni magam, pedig azóta új párkapcsolatban élek!
Andi1989
2015-09-11 07:24:07
 
Lindsay007,
Nagyon köszönöm kedves soraidat, igazán jól esett és elgondolkodtató! :-)
Igen, 26 éves múltam. Nem nagy kor, de ha az embernek ilyen gondjai vannak, minden év számít.
IR= inzulinrezisztencia. Ez a szervezet szénhidrát háztartásának zavara, a cukorbetegség előszobába.
Pár hete derült ki a terheléses cukor vizsgálatból. Szerencsére minden más eredményem negatív.
Tudom, hogy nem szabad görcsölni, de ennyi év, ennyi kudarc után már nem lehet nem görcsölni...
llindsay007
2015-09-11 07:14:39
 
Kedves Andi1989!
Megkérdezhetem,hogy mi az az IR?Én még ezzel eddig nem találkoztam.
Továbbá láttam,hogy már 4 éve próbálkoztok,ha 89-es vagy,mint én, azaz 26. éves,akkor még te is fiatal vagy.Én is most vagyok túl egy vetélésen (Ha érdekel: Felépülés a vetélésből testileg lelkileg bejegyzést én indítottam,abban leírtam a kacifántos felépülésemet).De egy dolgot meg tanultam a dologból:minden okkal történik,és elkeseredni nem szabad,pláne azért mert nincs túl sok ráhatásunk a foganásra.Szerintem ilyenkor el kell egy kicsit távolodni a babaprojekttől.Ha kell olyan szinten is,hogy a hődet sem méred.Bízzd rá ezt a természetre vagy Istenre ,ha hiszel benne.Csak élvezzétek a férjeddel a szerelmet,menjetek el pihenni valahova,vagy csak lustizzatok otthon ketten együtt,csináltass új frizurát,tanulj valami újat,csak lényeg,hogy a görcsölés eltűnjön,hogy a baba be akarjon költözni a pocidba :).Én most ezt fogom tenni,hiszen,mindig a higanyra gondolok:Ha higanyt öntenek a tenyeredbe és meg akarod tartani azzal,hogy össze zárod a tenyeredet,akkor biztos hogy kifolyik az ujjaid között,de ha csak nyitva tartod a tenyeredet,akkor az ott fog maradni.Csak légy nyitott a babára,ne akard görcsösen,tudom hogy nehéz...itt mindannyian veled vagyunk.
Andi1989
2015-09-11 07:08:58
 
Kicsifény,
Igen, progeszteron pótlásra szedem őket.
Az IR pár hete derült ki. A mozgás abban merül ki, hogy hetente 3-4 alkalommal viszem a kutyusomat sétálni. Túlsúlyos szerencsére nem vagyok, 168 cm,63 kg. Februárban már elkezdtem fogyózni, mert akkor majd' egy tízessel több voltam. Amit akkor leadtam, szerencsére nem jött vissza.

Én most stagnálok :
hugery
2015-09-10 22:41:41
 
Sziasztok! Így állok a mai nappal. Voltam jógázni, elöszőr életemben, jó volt, hetente lesz, igyelszek eljárni. Szedem a vitaminokat, most magasabb a hő az elmult 2 hónaphoz igazítva. Olvaslak benneteket, de hozzá szólni nem tudok . Drukk mindenkiért! Sziasztok!
Kicsifény
2015-09-10 21:58:53
 
Andi, megkérdezhetem, miért kell Utrot és Duphastont szedned? Progeszteron pótlásnak az ovu utánra?
Az IR-ed most derült ki? A merckformint mióta szeded? Diétázol és tornázol mellette?
Gyöngyvirág88
2015-09-10 17:19:13
 
Lehet, hogy összejön stimulálással a baba, de a kezeletlen IR sokat ronthat a dolgokon és vetélésért is felelős. Erre figyelni kell :) De bízni mindig kell, soha nem szabad feladni :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!