Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65813 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Nyuszi87
2015-11-02 09:10:54
 
Sziasztok!
Mensi előtt nem esnie kellene a hőnek?
Van mikor eltolódik a ciklusom jó pár nappal, de már aggódom hogy mikor lesz.... viszont mindenem fáj ahogy kell.:)
BKATA77
2015-11-02 08:10:39
 
Jah és megálltam,hogy még nem teszteltem:)

Krisz,Hugery napokban nektek is az ovut be fogja tenni a gép.
BKATA77
2015-11-02 08:08:17
 
Sziasztok
Itt folynak az események,vissza olvastam egy napot:)
Én ma így állok
VeDi84
2015-11-02 07:45:13
 
Szia Maximal!

Abból a szempontból szerencsénk volt, hogy nálunk nem telt az idő feleslegesen az inszemmel, a 3. andrológusi vizsgálat alkalmával (amikor 4 hónap vitaminozás után sem volt jó a férjem eredménye) megkaptuk a "belépőt" a lombikra. Akkor még úgy tűnt, hogy nálam minden oké. Aztán a másidik lombik után úgy éreztem csinálni kéne egy terheléses cukrot+inzulint. Ekkor kiderült, hogy IR-es vagyok, de a Kaális doki szerint PCO-m is van. Ezt az endokrinológus nem tudta egyértelműen megerősíteni viszont cáfolni sem. Szóval nálam a következő lépés, hogy jövő héten megyek a Mens Mentisbe, utána akarok járni ennek a PCO mizériának.
Sajnos nem tudjuk miért nem termékenyült meg a 2 petesejt, a Kaáliban csak annyit mondott a doki, hogy valószínűleg éretlenek voltak. Egyébként ICSI-vel csinálják, nálunk csak ez jöhet szóba.
Még annyi, hogy nem tudom Kesztelyi doktornő pontosan milyen orvos, de azt tudjuk, hogy a férjemnek valószínűleg a herevisszér miatt rosszak az eredményei. Hogy miért nem megy műtétre? Az andrológus azt mondta, hogy nagy rá az esély, hogy műtét után esetleg még rosszabb lesz. Szóval úgy döntöttünk, ameddig lomikozunk nem megy műtétre.
Ti hol tartotok?
Krisz27
2015-11-02 07:35:48
 
Sziasztok! Én is :)
hugery
2015-11-02 06:59:39
 
Jo reggelt! :) elindultam felfelé.
Fantasyc
2015-11-01 21:59:27
 
Sziasztok!

Köszönöm szépen mindenkinek a biztató szavakat. :-)
Nem adom fel, de megbeszéltük a párommal, hogy szedi a vitaminokat és csak januárban jelentkezünk be a meddőségibe. Akkor kiderül, hogy javítottunk-e a fickó helyzeten...ha igen, akkor örülünk, ha nem, akkor nincs mese lombik, de nem adjuk fel belevágunk.
A szívem mélyén abban bízom, hogy velünk is megtörténik a csoda és mire mennénk lombikra már nem is kell... :-)
Nektek nagyon szorítok...a túlzott stressz is sokat ront a helyzeten, szóval most próbálom kicsit elengedni a dolgot (már amennyire lehet).
A görbém furán ugrál, nem tudom miért, majd kiderül.



Anitacool
2015-11-01 21:00:26
 
Ez az, hajrá Hugery és Krisz! Na meg mindenki! :-)
hugery
2015-11-01 18:57:46
 
Pozitívnak látszik, holnap este ujra 1 teszt és akkor kiderül. Most nyugottabb vagyok. hajrá csajok ! :)
SzMZs
2015-11-01 18:49:01
 
Na ugye ?! :D

Hugery, így kell ezt :D
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!