Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
BKATA77
2015-11-04 10:20:08
 
Brigi05 érdemes a reggeli első vizeletből tesztelni.
És igen lehetséges a negatív teszt ha még nincs elég HCG a vizeletben.
Kár,hogy nincs hőgörbéd. Reggel felkelés előtt méred a hődet? Mert csak az a valós érték. De ha 37 körül van a hőd az nagyon jó jel.
Szerintem tesztelj egyet holnap reggel az első pisiből.

Krisz hidd el be fogja tenni az ovu napodat ha hagyod a valós értéken is előbb-utóbb.
Nekem is pont így volt még én is kérdeztem,hogy mért tette így a gép?
És akkor azt tanácsoltátok ne foglalkozzak vele. És igaz is volt mert utána jó helyre tette majdnem:)
Krisz27
2015-11-04 10:16:53
 
Brigi: Sokat nem tudok ehhez hozzászólni. Szerintem a tesztnek már ki kellene mutatni, de olvastam már olyat hogy valakinél nem működik a teszt. A doki majd megmondja mi a helyzet. Elhiszem hogy idegesít ez az állapot... Kitartás!
Krisz27
2015-11-04 10:09:47
 
Igazad van Kata :), visszaállítom az eredeti értékeket. :) Csak nem értem olyan sok adat lett már felvíve... miért nem rakja már el onnan? De igaz, nem foglalkozok vele :)
Brigi05
2015-11-04 09:59:08
 
Sziasztok! Köszönöm szépen a múltkori választ! Nekem ma egy hete késik a vasárnapi tesztem negativ( bár nem reggeli vizelet) és már nagyon bosszant ez az egész hogy mi lehet. Jövőhéten megyek dokihoz! Az lenne a kérdésem hogy a hőmnek ilyenkor is ugyan ugy magason kell maradnia addig amíg meg nem jön? Voltak az elején ingadozások de már most mindig 37 körül van. Hőgörbém nincsen.
Létezik olyan hogy még a teszt nem mutat semmit? Soha nem szokott késni.
BKATA77
2015-11-04 09:58:14
 
Krisz értem:) de akkor nincs jelentősége? Akkor mért kell mérni?
Hát nem tudom,nekem is sokáig úgy volt először ebben a ciklusban,hogy kivette a menszeszt és akkorra tette be az ovut,de utána a hőm alapján át is tette az ovut. Azt mondtad egyszer,hogy nem számít a gép hova húzza az ovut a hő alapja a lényeg. De akkor csak számít ha kicsit idegesít és megmásítottad az értéket:)
Krisz27
2015-11-04 09:40:08
 
Amit ma először felraktam az a valós, igazából nincs jelentősége, csak már zavart hogy rossz helyen jelölte
BKATA77
2015-11-04 09:30:33
 
Nincsen semmilyen olyan tünetem 2 napja, de előtte 4-5 nappal ezelőtt éreztem olyan tüneteket has fájdogálás,de már nem tudom,hogy az milyen has fájás volt. Krémes folyásom szokott lenni menszi előtti napokban,most száraz vagyok. Meg a fejem szokott aznap fájni,most az sem fáj.
Nekem már ha 36,8-ra lecsökken reggel akkor már megjön aznap reggelre.
Persze örülök,hogy még nem jött meg csak már elszomorít a leeső hő:(

Krisz átírtad az adatokat a görbéden? Most melyik a tényleges mérés akkor neked most?
Krisz27
2015-11-04 08:47:40
 
Kicsit mahináltam a hóeleji adatokat :), így már valós képet mutat :) Megjegyzésbe beírtam a ténylegesen mért hőt...
Krisz27
2015-11-04 08:38:12
 
Sziasztok!

Hugery nem szabad elszomorodni még simán feljebb fog az menni.
Kata: Még így is szép magas a hőd. Vannak mensihez kapcsolódó tüneteid? Drukkolok Neked.
Nekem ma felmászott végre a "helyére" a hőm, bár a rendszer kitart...
BKATA77
2015-11-04 07:29:55
 
Sziasztok.
Nekem mára jelezte a nem várt napot még semmi szerencsére,pedig a hőm által,hogy lejjebb megy azt hittem,hogy megjön reggelre.
De nem igazán reménykedek már mert megy lefelé sajnos:(
Ma reggel csináltam egy tesztet x-epil 25-ös érzékenységűvel sajnos negatív lett:( de a hőm alapján nem is számíthattam rá:(
Most kicsit szomorú lettem.

Így állok ma
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!