Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65813 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
maximail
2015-11-03 09:12:48
 
VeDi!

Mi is már kicsit több, mint 3,5 éve várunk... Annyira telnek a hónapok! Másfelől meg nagyon lassan... Májusban kiderült a gond, de azóta már eltelt öt hónap, és baba még mindig sehol... De most fel szeretném pörgetni az eseményeket.

Amúgy mikorra tervezitek a következő lombikot? Az MM-es tanulmányban az van, hogy a pontosan betartott 4-es kezelés mellett átlagosan 4-8 hónap alatt rendeződhet a szervezet. Tudom, hogy ez is baromi soknak tűnik, de én már találkoztam olyanokkal az MM-es fórumban, akiknek már egy hónap múlva sikerült a baba! Szóval hogy közhelyes legyek: Csodák mindig vannak.

Kitartás! ;-)
VeDi84
2015-11-03 08:33:03
 
Szia Maximal!

Köszönöm a linket a MM-ről. Remélem engem is gatyába tudnak rázni még a következő lombikig! :-)
Igazad van, elég nehéz egyébként is lelkileg elviselni a kudarcokat, de ha ezt még az orvosi "hülyeség" is tetőzi, akkor pláne! Ha rajtam múlna, én jópár vizsgálatot bevennék a kötelező kategóriába (pl. HIV), többek között az inzulin vizsgálatot.

Anita, tudom hogy mindig van remény, de olyan nehéz. Persze, ezt Neked sem kell bemutatnom, mint ahogy nagyon sokaknak itt a fórumon. 3 és fél éve várunk a kis angyalkánkra, és egyre távolabbinak érzem. Újabb és újabb egészségügyi problémákkal talál szembe magamat. És csak telik az idő, a türelmem pedig vészesen fogy. Mindegy, nem "negatívoskodok"! A lényeg, hogy van egy féjrem, akivel imádjuk egymást, a többi pedig majd alakul. :-)
Vigyázz magatokra!
Krisz27
2015-11-03 08:22:30
 
Sziasztok! Kata most már nem sokat kell várni. Kitartás!
Nálam a rendszer továbbra is kitart a ciklus eleji ovunál. Nem tudom mikor adha fel...
BKATA77
2015-11-03 07:44:02
 
Hát ez már tényleg nem könnyű.
hugery
2015-11-03 07:40:31
 
A görbe.
hugery
2015-11-03 07:39:12
 
Sziasztok! Mai görbe, tegnap lehetett a kilöködés??
Kitartás! Tudom nem könnyű!
BKATA77
2015-11-03 07:13:06
 
Jó reggelt
Mai görbém
FrauKriszi
2015-11-03 05:19:56
 
Koszi, Anita.
Elkezdtem "zuhanni"...:D
Anitacool
2015-11-02 20:16:26
 
Tankönyvi ciklusnál a 21. nap
FrauKriszi
2015-11-02 18:26:42
 
bezony...
kerdeznek:
a hormonsoros vervetel elso alkalma a 3. nap - de melyik a tobbi es hany van osszesen?
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!