Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65813 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
hugery
2015-10-31 21:58:02
 
Sziasztok! Ma ovu teszteltem, na a mai a pozitiv! Összehasonlitottam az elmult 5 napéval, a mai olyan erős mint a kontroll csík. Megnyugodtam,,, de mégsem, mert a szerelem technikai okok miatt ma kimarad :( itt az anyosom :( de holnap keríteni kell rá sort.
Krisz27 szemmel tartalak :)
Krisz27
2015-10-31 21:22:26
 
Sziasztok!

Ma úgy mint az előző hónapban 3 pozitív ovu teszt van mögöttem.... (mielőtt kérdeznétek, igen tudom mikor pozitív az ovu teszt) Van erre valami magyarázat. Próbáltam neten rákeresni de nem igazán találtam semmit... SzMZs Te olyan tájékozott vagy a témában, erre tudsz valamit mondani.

Hugery úgy néz ki még az ovunk is kb egyszerre lesz... :) Mondtam én a hónap elején hogy Te leszel a "társam". A hőm nem ment feljebb, a múltkoriból kiindulva valószínű holnap reped a tüsző...

Nehéz nem figyelni a tüneteket, de férjem éppen ma szólt rám hogy túlzásba viszem... tudom igaza van...
Nyuszi87
2015-10-31 13:12:52
 
Köszi! Remélem igy lesz! :)
BKATA77
2015-10-31 12:47:43
 
Én csak az előzményekre írtam SzMZs:)
Igen meg volt az ovum tudom,épp ezért írtam,hogy figyelem a testem változásait mert azért vagyok itt az oldalon,hogy tudjam mi az ami jó és mi az ami probléma lehet,ezeket leszűrni.
Nagyon sok mindent tudtam meg az oldal által a ciklusom vezetésével és hogy ti itt vagytok és megosszátok a tapasztalaitokat,persze az nem biztos sőt biztos hogy nem egyformán működünk
Anitacool
2015-10-31 12:17:28
 
Nyuszi, jó eséllyel napokon belül jelentkezni fog lehetőleg. Kitartás!
Nyuszi87
2015-10-31 12:06:13
 
Sziasztok!
Mensi sehol, mindenem fáj! Nem értem, mi van....:(
SzMZs
2015-10-31 10:30:10
 
Ezt írtam én is Kata ;) De az ovud ebben a ciklusban már megvolt, 100 % ;)
BKATA77
2015-10-31 10:19:37
 
Rásegíteni azzal tudok ha figyelem és követem,hogy mikor volt ovum:)és ez által nagyobb esélyt adjak,hogy mihamarabb bekövetkezzen az áldott állapot:)
SzMZs
2015-10-31 10:18:31
 
Hát az mindenképp mérvadó, hogy mikor történt az ovu, mert a tesztet ahhoz képest lehet kiszámolni, mennyire kellene pozitívnak lennie. A menstruáció esedékessége, csak akkor lenne segítség, ha minden ciklusban és így most is ugyanazon a napon történt volna a tüszőrepedés.

Így annyit tudok javasolni, hogy még egy tesztet lőj el 2 nap múlva és ha ezután sem jön meg 2-3 napon belül, jelentkezz be dokihoz.
Brigi05
2015-10-31 10:13:43
 
Sziasztok! Követlek titeket és màr párszor írtam is nektek! Totál tanácstalan vagyok mert késik,ez a 4.nap (vagy nagyon pontosan szokott vagy egy kicsit hamarabb)! Csináltam kettő tesztet,az elsőt aznap a másikat pedig 2napra rá és negatí! Ez volt az a hónap hogy nem figyelgettem semmit,nem ovuteszteltem,azt érezte amikor volt csak nem tudom hogy mikor! Totál reménytelennek tartottam ezt a hónapot! Én ugy gondolom,hogy a tesztnek mar ki kellett volna mutatni vagy még nem biztos? 27.-ére vártam előtte nap barnázgattam kicsit.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!