Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65813 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
SzMZs
2015-10-31 10:02:26
 
Ilyenkor már úgysem tudsz rásegíteni semmivel, az ovus tüneteket hasznos figyelni :) Ilyenkor már a "stressz" játszik a szervezettel :)

A hőhullám pl egyértelműen lehet belső feszültség okán :) Az meg tudjuk mitől van, így a nyugira kell koncentrállni még 3 napig legalább ;)
BKATA77
2015-10-31 09:37:49
 
SzMZs értem amit írsz,de akkor nem is lennék ezen az oldalon ha nem figyelném a tüneteket;) Amióta itt vagyok azóta figyelem,és amikor nem voltam itt és nem figyeltem akkor sem jött össze.Most hogy itt vagyok ha érzem feljegyzem és esélyt adok annak,hogy rásegítsek,hogy összejöjjön:)
Nem bántódom meg,attól én már idősebb vagyok,hogy megbántódjak:)
SzMZs
2015-10-31 09:32:22
 
Nekem az a tapasztalatom, hogy amikor valami soha nem tapasztalt tünet jelentkezett, akkor megjött, amikor meg nem éreztem semmit, terhes voltam :D Nem a tünetekkel van a baj, hanem ne tulajdoníts nekik jelentőséget! Nem valószínű hogy a beágyazódás befejeződése előtt bármilyen tünetet okoz egy terhesség! Így kell nekiállni és akkor nincs az a bumm a csavar a fejbe érzés ;)
Nem bántásból írom, csak tapasztalatból :D Hidd el könnyít az utolsó pár napi feszkón ;)
BKATA77
2015-10-31 09:24:47
 
Nem keresem a tünetet ezek jönnek maguktól,legfeljebb eddig nem tulajdonítottam neki jelentőséget,hogy mit miért érzek pl szurkálások,nyák minőség,hőmérózés mikor van ovu meg ilyenek.Most inkább már ha tapasztalom akkor feljegyzem és ebből tudok következtetni mi miért van:)
Anitacool
2015-10-31 09:20:46
 
Huuuu izgi :-)
BKATA77
2015-10-31 09:20:45
 
Anita akkor félre értettem:)
De azzal sincs igazán gond a follikuláris fázisom ilyen szokott lenni minden ciklusban,amikor közeledik az ovu akkor kezd megnyugodni a hőm.
A follikuláris szakasz hossza és a hő érték változó lehet.
SzMZs
2015-10-31 09:19:46
 
Bal :D :D Na majd tartok közvéleménykutatást a pocakos barátnőim közt, hogy náluk hol volt, mert szinte mind tudja már a nemét :D
Anitacool
2015-10-31 09:17:59
 
Állítólag az UH képen bal oldalon tapadnak a fiúk, jobbon a lányok. :-)
Isti hol volt? :-)
Anitacool
2015-10-31 09:16:08
 
Kata tudom, hogy nehéz, de próbálj meg nem keresni tüneteket, én is folyton azt csináltam és nem tett jót a közérzetemnek :-(
SzMZs
2015-10-31 09:15:26
 
Na, mesélj :D Miből következtetsz? Van Istiről is ilyen pici kori uh képem :D
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!