Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Katjessz
2013-03-29 09:49:41
 
Képzeljétek, tegnap találkoztam egy volt osztálytársammal, már rég beszéltünk. Most szakított vele a hapsija - igazi gyökér. Már nagyon rég együtt voltak - 10 éve kb. - még középiskolában volt egy abortusza. Most mondja, hogy tavaly januárban megint volt abortusza, mert ugyanez a hapsi nem akarta a gyereket. De ő már szeretett volna, és most ezért kidobta őt. Idióta.
Csak az jutott eszembe, hogy néha olyan igazságtalan a sors, hogy valaki évekig vár, mindent megtesz, hogy legyen kisbabája, és ő már kettőt elvetetett. Korábban még talán érthető, hogy elvetette, fiatal volt, de most újból is? Miért nem védekezett vagy nem értem hogy történt. Azt is meg tudom érteni, hogy egyedül nehéz vállalni a babát, de akkor miért jött össze neki? Aki meg mindent megtesz, hogy összejöjjön, ott meg nem.
Sajnálom őt, mert most nagyon maga alatt van, remélem helyre jönnek a dolgai és talál egy normális férfit és ezek után lehet még babája.
Ne gondoljátok, hogy rosszindulatú vagyok, nem vagyok, mert mindenkinek drukkolok, hogy sikerüljön az amit szeretne, csak azt akartam kihozni belőle, hogy néha nagyon igazságtalan az élet.
valaki1985
2013-03-29 09:39:46
 
Dm-be vettem Corex-et, de azt már csak azért, mert el teszem! :D Én csak x-epillel teszteltem mindig is!
Moha13
2013-03-29 09:35:43
 
Igen, én is ezeket olvastam, és még ha pozit mutatna, megint ugyanott tartanék, hogy nem tudom, mi van, mert ezek után nem hinném el :D
És próbáltál másfélét is, vagy eleve csak az x-epilt?
Vicacica
2013-03-29 09:34:49
 
Sziasztok!

Agria

3féle petevezeték átjárhatósági van. Van a Hycosi amiről már itt többen irtak- azt magánban is tud nőgyógyász csinálni nem ciklusfüggő.

Hysteroskopia a másik, ezt kórházban csinálják, köldöknél csinálnak egy pici vágást és kamerával szétnéz a kismedencében. Ugy tudom ez sem ciklusfüggő bár ne legyél a vége felé, mert az izgalomtól megjöhet...
A 3-ik a laparoskopia: Ezt is kórházban csinálják, kicsivel komolyabb mint az előző kettő. Ezt mensi után csinálják inkább. Kb. 1 óra altaltatásban, köldöknél ugyanúgy pici vágás a kamerának, felfújják a hasat ha talál valamit a doki akkor a szeméremnél csinálnak még pici vágást, vagy akár többet, feleslegesen nem lyukasztgatnak. nekem csak egyet csinált középen. Ezalatt meg tudja csinálni az átjárhatóságot. A hegek miatt nem kell aggódni gyorsan gyógyulnak, és kis idővel eltűnik. Az ébredés kicsit rossz, mert az alhasban iszonyú izomláz lesz, de ez is pár napig tart.
valaki1985
2013-03-29 09:31:55
 
Nekem az X-epil mutatta ki 13. dpo este 8kori pisiből (szóval nem első pisiből) halványan a babát! Utána csodaszépen erősödött a csík! A lányomat is az mutatta ki!
valaki1985
2013-03-29 09:30:39
 
De amúgy nagyon sokan szidják nem csak én! GYK-n sok kérdés van ezzel kapcsolatban!
Moha13
2013-03-29 09:30:05
 
valaki1985

Annyit mondod, hogy lehet, rábeszélsz az x-epilre...:D
És ez tuti jó szerinted? :)
valaki1985
2013-03-29 09:27:18
 
Azt felejtsd el! Az egy nagy kaki! Nekem mutatott halvány pozit és nem voltam terhes!


Vegyél x-epilt! 600 ft és 2 db van benne! a kazettásat nem éri meg venni belőle, mert ugyan az a csík van benne!
Moha13
2013-03-29 09:25:51
 
valaki1985
Köszi. ÉN is arra gondolok, hogy egyszerűen nem túl jó minőségű lehet. VAn a rossmannban egy predictor early nevű teszt, ami 12-es és "csak" 999 Ft. Állítólag előtte 4 nappal már kimutatja...de nem veszek, mert fórumokon utánanéztem, és nagyon sokan írták, hogy akkor is pozit mutatott, amikor nem volt baba, sőt, valaki le is tesztelte később, miután őt becsapta, és simán pozit mutatott akkor is.
valaki1985
2013-03-29 09:22:48
 
Sokszor hallottam, hogy a 10-es teszt is csak nem várt után mutatott valamit!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!