Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Ebonique
2013-03-29 16:10:14
 
Dzsudzsa talán ez megnyugtat kicsit:)
http://tv2.hu/musoraink/9_honap/oldal3
Itt találsz a terhesség alatti gyógyszerszedésről videót. Meg sok minden másról is:) Szerintem nagyon jók:)
Dzsudzsa
2013-03-29 14:14:09
 
Lányok! Mindig becsúszik valami nem várt dolog. Én biztos influenzás vagyok. Fáj kezem, lábam, derekam, a fejemet alig tudom emelni. A lázam max. 38-ig ment fel. Most vagyok az ovuláció után 4 nappal. Így a hőmérőzést hagyom a csudába. Persze átfut az agyamon, hogy mi lesz, ha ez a hónap lesz sikeres,és babát hoz. Gyógyszert nem vettem be, a lázamat homeopátiás bogyókkal csillapítom. Leviszi 37,3-37,5 re. Remélem már nem is megy feljebb.Lehet, hogy a stressz hozta ezt is :(
Holnap szurkolok minden tesztelőnek!!!
maximail
2013-03-29 14:11:15
 
Napsugár! Kitartás! Az én orvosom azt mondta, hogy a closty felírása előtt mindenképpen kell átjárhatósági, és egy nő életében maximum 6 hónapig szedheti!

Agria! Elvileg a ciklus legelejére szokták időzíteni az átjárhatóságit (legalábbis ezt olvastam a neten), hogy a legkisebb legyen a terhesség esélye, illetve hogy az a hónap se essen ki a próbálkozásból.
napsugar24
2013-03-29 13:26:58
 
Sziasztok!
Megjöttem a nőgyógyásztól-nem az enyém volt ben a szakrendelőben. Képzeljétek az eredményem emelkedett, felírta megint a clostyt, s azt mondta ezzel az értékkel is sikerülhet a teherbeesés-ne keseredjek el. A 14. napon kell mennem megint ultrahangos vizsgálatra-a dokim még nem csinálta, pedig már a második clostis kúrán vagyok túl. Végre most ezt is elértem. Kitartást mindenkinek, majd hamarosan megérkeznek a babák is. (Így a Kaáli még várat magára)
Agria
2013-03-29 13:02:47
 
Vicacica
Köszi. Azt hiszem nekem az elsőt akarja csinálni a dokim, de nem érem el. Ma meg kéne beszélni vele, hogy előrébb tudjuk e hozni az átjárhatósági vizsgálatot, mert akkor nem kezdem el a Clostylbegytet. Megpróbálom még délután hívni. Még mindig magam alatt vagyok, de próbálok pozitívan hozzáállni.
Kitartást a többieknek is! Sok sikert a hétvégén tesztelőknek.
emerlány
2013-03-29 10:41:44
 
Maximail, köszi, hátha :-)
maximail
2013-03-29 10:32:58
 
Emberlány! nagyon klassz görbe! :-) Szerintem vasárnap már érdemes lehet tesztelni. Hátha a nyuszi hoz egy kétcsíkos tesztet. :-)
emerlány
2013-03-29 10:14:17
 
Sziasztok lányok!
Úgy izgulok... mára nem várom, a görbém az egekben... Korábbi ciklusaimban ilyenkor már 2 napja csökkent a hőm, plusz a mensi előtti 2 nap barnáztam is, most semmi... Jaj nem tudom kezdhetek-e reménykedni... Szerintetek mikor lenne érdemes tesztelnem? Legszívesebben már ma reggel csináltam volna, de tudom hogy még korai... Csatolom a görbém :-)
Moha13
2013-03-29 10:07:02
 
maximail

Nem próbálkoztunk még...ez az első :)
Eleve ezt a hónapot szemeltük ki. :)
maximail
2013-03-29 10:01:59
 
Sziasztok! Sajnálom, csajok! Tudom, hogy most rossz érzés, de fel a fejjel!

Moha! Szerintem még nem kellene mutatnia a 10-es tesztnek sem. Az a ritka kivétel, akinek a mensi esedékes időpontja előtt kimutatja. Ezért sem érdemes előtte tesztelgetni. Várj két-három napot, és addigra talán már mutatja. Hányadik hónapja próbálkoztok? Én az első hónapokban voltam ilyen izgatott, mint te. :-)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!