Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2013-03-29 09:20:05
 
Én meg nem tudom, mi van, mert holnap kellene nem megjönnie és a 10-es sem mutat semmit...csak tudnám, miért vettem ilyeneket, ha úgysem mutatnak nemvárt előtt semmit? :X
Egyébként meg megnőtt a mellem, tegnap este fájt is, de hozzá sem nyúltam, csak úgy, magától szúrkált...
Nem érzek semmi olyat, mintha meg akarna jönni, és ma vagyok a 12. napon...januárban 11, februárban 12 napos volt a luteális, most fogalmam sincs, melyik a jó. :)
Szerintetek is mutatnia kéne már a 10-esnek?
Moha13
2013-03-29 09:17:28
 
napsugar24
Ügyes vagy, hamarosan kiderül, hogy mi a gond. :)
És jön egy új hónap, és már okosabban, talán pici segítséggel ha kell sikerülni fog. :)
Nyuszifül
2013-03-29 08:41:41
 
Lányok! Sajnálom,de talán majd jövő hónapban! Szurkolok mindenkinek,és magamnak is! Május 3.-án van a névnapom,addigra már baba holmit szeretnék kapni névnapomra..
MRitu
2013-03-29 08:32:01
 
Hűű lányok, csak egy napot nem voltam, és alig győzlek benneteket visszaolvasni..nagyon szépen beindult ez a fórum..annyit okosodtam már én is tőletek :D
Aki még előtte van a tesztelésnek, drukkolok szívből, akinek meg megjött gondoljon arra, hogy új hónap, új remény, amit semmi nem vehet el tőlünk az a hitünk, hogy sikerülnie KELL :))
Én valahogy így nézek ki most:
Agria
2013-03-29 08:04:30
 
Az én reménykedésemnek is vége erre a hónapra. Tudom, nem nagy leesés még, de nekem tizedenként szokott lemenni. De este a méhszájból már előre tudtam, hogy kb 2 nap múlva ismét meg fog jönni.
Nem tudjátok, a petevezeték átjárhatósági vizsgálat ciklus függő? Megbeszélném a dokimmal, hogy ne várjunk még vele 2 hónapot... Hátha az a baj..
napsugar24
2013-03-29 08:00:49
 
Sziasztok! Nekem ma reggel megjött. Most a nogyogyaszatön ülök és a progestereron eredményeket várom
Nyuszifül
2013-03-29 07:40:29
 
Moha! remélem pozi lesz az a teszt holnap majd szugerálom! :)
Nyuszifül
2013-03-29 07:38:59
 
Szép jó reggelt lányok! Újra Budapesten éjfélkor szált le a repülőnk. jó újra itthon,csak a hó nem tetszik! Rhyl-be szép idő volt,csak a szél fújt nagyon. Vanilla! még ne add fel ezt a hónapot,és ha még is megjönne,akkor meg ne csüggedj,mert akkor itt van a következő hónap, és izgulunk újra együtt! :) a hétfői óra átállítás miatt mindenki hője le fog menni! így előre se ilyedjetek meg! az én hőm is mos le ment, mert 6 órát aludtam , és más időzónába is vagyok.
vanilla
2013-03-29 07:11:01
 
moha,

még eddig a pillanatig nem, de amennyit érzem a hasam már tegnap óta, nagy nyomás, fájásos stb... bármelyik pillanatban.
szerintem még ma, holnapig már ki sem bírja.
ja, és tesz negatív...
majdnem meg sem csináltam amikor megláttam a homet.
de szeretek biztosra menni.
Egyébként még a minap akartam említeni, hogy az elso terhességemnél a teszt halvány csíkot mutatott miután már kimaradt a menstruációm, pár napot. Kb. tizet csinálhattam, minden nap. Nem tervezett terhesség volt. Mostmeg...

Nagyon drukkolok neked!
Mindannyiótoknak lányok!
Ahogy nyusziful mondta, hogy a nyuszi hozza a babát :)
Moha13
2013-03-29 06:56:47
 
Ja és ma reggeli 10-es és facelle teszt is negatív.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!