Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Bernie77
2013-03-29 22:31:26
 
Krisztina 84
Gratulálok a babához.
vanilla
2013-03-29 21:21:00
 
dzsudzsa,

tapasztalatbol es tortenetekbol is mondom, hogy nincs okod aggodalomra.
teljesen megertelek viszont, ez most mar nem lesz mashogy. termeszetes reakcio, gondolat.....AGGODALOM. szuloi dolog.
hiaba mondana nekem barki, hogy hogy van, hiaba tudnam is azt, az AGGODALOM ott marad. ez az ami forr, meg akkor is ha minuszak a fokok.
krisztina84
2013-03-29 21:18:04
 
Köszi lányok!!! Aki holnap tesztel,nagyon szorítok és mielőbbi gyógyulást a betegnek.Még én sem jöttem egyenesbe a gyomorgyulladásból,de most nem is gondolok rá.Fene egye meg ezeket a nyavalyákat,a legrosszabbkor csípnek el bennünket!Kitartást,minden a legnagyobb rendben lesz!
Moha,úgy-e te is tesztelsz holnap?:-)
Dzsudzsa
2013-03-29 21:05:35
 
Köszönöm Nektek a gyógyító szavakat :)
délután 37,5 fölé nem ment a hőm, így maradok a homeo bogyóknál.Azt olvastam Algopirin szedhető, de nem szívesen élnék vele. Folyton ott motoszkál bennem, hogy nehogy most ártsak!!
Akik teszteltek! Kívánom Nektek, hogy gyorsan pörögjenek a percek, az órák és reggel ott legyen a két kis csíkocska!!!
vanilla
2013-03-29 20:53:06
 
krisztina,

gratulalok!!!


dzsudzsa,

gyogyulj meg hamar!!!


lanyok, akik holnap teszteltek,

tesztelek veletek reggel. ugyanis meg nem jott meg. igen, amugyis holnapra nem varom csak, viszont miutan masodik nap erosen gorcsolodott a hasam odalenn es delutanra abba hagyta a semmi nelkul, nekem ez furi volt. mai testhomerseklet ide vagy oda, este csinaltam egy tesztet. szellemcsik volt rajta!!! megorultem. perszehogy. teljesen megbolondultam. nana, mar csak azer is mert tesztet csinaltam. azutan pedig arrol nem is beszelve hogy szellemcsikot lattam ott!!!
ha mar nem lenne otthon csak egyetlenegy tesztem, az esetleges holnapra, ha addig meg nem jon, akkor csinaltam volna megegyet a feloras ismetlodos kukkolas utan.
varlak benneteket itt reggel.
sok sikert!!!
valaki1985
2013-03-29 20:06:09
 
krisztina84

Gratulálok! :D Most már hivatalosan is! :D
Nyuszifül
2013-03-29 20:01:48
 
Krisztina! Gratulálok! Legyél mindig ilyen határtalanul boldog! Nyuszi hozta neked a babát! :)
krisztina84
2013-03-29 19:43:20
 
Lányok,most voltam a dokinál.Minden a legnagyobb rendben, van egy 5.4mm-es babócám és van már szívhang is!!!:-)) Annyira jó hallani és látni őt,igaz még nagyon pici.
Szorítok mindenkinek,hogy átélhessétek ezeket a szép pillanatokat!!Minél hamarabb!;-)
fogtunder76
2013-03-29 16:37:59
 
Dzsudzsa :) Ne aggódj, a hőemelkedés ameddig sikerült levinni a lázad segít meggyógyulnod :) a vírusaid magad testhőn pusztulnak :)(én ezért nem szedtem soha lázcsillapítót)
Ha tényleg influenzás vagy, akkor talán jobb nektek ha a következő hónapban jön a baba, nem kell majd aggódnod ezen is :)
Dzsudzsa
2013-03-29 16:35:59
 
Ebonique! Köszönöm, megnézem.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!