Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
vanilla
2013-03-28 08:34:29
 
Moha,

Már nem tudok megnyugodni.
Akkora a nyomás a hasamban, fejemben... a méhszáj pedig nagyon alacsony és kezd puhulni. :( Amit ezelott egyébként soha nem szoktam figyelni. Ez az elso naagy megfigyelos honapom. De az információk alapján...

Három éves a kislányom :)
valaki1985
2013-03-28 08:33:45
 
Nyuszifül

Nekem így van 2 unokaöcsém! Az egyik idén 9, a másik most volt 3 éves! Tesóm mind a kettőt 4. hónapban tudta meg. Addig vérzett!
Nyuszifül
2013-03-28 08:31:46
 
Lányok! az egyik barátnőm most szült egy hónapja! ő azt mesélte,hogy az utolsó menszesze megjött neki,holott akkor már bent volt a baba! már több hónapos terhes volt,mikor nem jött meg neki,és akkor ment orvoshoz.. szóval bármi megtörténhet,vannak érdekességek!
valaki1985
2013-03-28 08:30:11
 
Moha!

Holnap akár tesztelhetsz, de én kivárnám, hátha a nyuszi hozza! :D

Nyuszifül

A tiéd is beállt! Az hogy pé előtt milyen az lényegtelen! :D

Nekem pont a 13. dpo-n ment feljebb és akkor este már pozi volt a teszt! :D
Ebonique
2013-03-28 08:29:51
 
Jó reggelt mindenkinek:)
Moha nagyon szép a görbéd olyan irigy vagyok:) nagyon babásnak néz ki:)
Agria én úgy tudom az a lényeg, hogy fenn legyen a hő, sok olyan görbe van ami ovu után is ugrál vagy alacsonyabb a hőemelkedés és mégis baba van a dologban:)
Én ma így állok:) visszament úgyhogy kicsit megnyugodtam:D
Moha13
2013-03-28 08:26:46
 
Agria

Én minél több görbét látok, annál biztosabb vagyok abban, hogy itt nincs olyan, hogy valaminek lennie "kell". :D
A lényeg, hogy lehetőleg az ovu előtti szint fölött legyen, talán ennyi a biztos, de még ez sem, mert sok görbét láttam, ahol lemászkált néha a cover line alá is, mégis baba lett a vége...:)
megmutatod a görbédet?
Agria
2013-03-28 08:22:39
 
Szépen alakulnak itt a görbéitek! :)
Moha de jó, hogy neked feljebb ment mára! Babánál mindenképp feljebb kell mennie a 13-14. dpo nap körül? Én is szombatra nem várom, de nekem ma is éppen csak, hogy elérte az eddigi hőt. Nem emelkedett...
Félek hogy most is megjön, de legalább már nem a 11. dpo napra!! :)
Moha13
2013-03-28 08:08:02
 
vanilla

Nyugi!!! :)
Én is így jártam, de nem érdekel, mert tudom, hogy nemvárt előtt ez így normális. Első baba Neked is? Mert úgy tudom, az elsőnél eleve lassabban termelődik a hcg. :)
vanilla
2013-03-28 08:07:44
 
moha, nyusziful, napsugár, csak így tovább!!!
vanilla
2013-03-28 08:05:11
 
Sziasztok,
én sem bírtam ki és már hat órakor teszteltem, naaagy negatívat.
Ma nagyon csuggedek, ugy érzem meg fog jonni, mindenféletéren.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!