Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Nyuszifül
2013-04-13 13:47:17
 
Sziasztok lányok! Minden nap olvasgatlak titeket! érdekes ez az április! mert most mindenkinek a görbéje más,sokkal cikk-cakk-osabb.. de szorítok mindenkinek!
Én még mindig pecsélgetek,hol kicsit erősebben,hol meg nem. Már az 5. tesztet végeztem,de még mindig pozitív,és a hőm se esett le! nem értem! hétfőn megyünk dokihoz megint,kiváncsi vagyok mit fog mondani! izgulunk nagyon,mi lehet a babával!
maximail
2013-04-13 12:41:44
 
Szilvia1980!

Ez akár még jót is jelenthet, mert van, akinél a beágyazódás egy átmeneti hőesés jelzi. Amúgy meg nem nagyon érdemes menet közben elemezgetni a görbét, mert bármiből bármi lehet. Nekem a múlt hónapban gyönyörűen fent volt a hőm, aztán a mensi előtti napon leesett, és meg is jött. De addig példás volt. És van olyan is, akinek többször leesik, girbe-gurba, mégis baba lesz belőle. Igazából szerintem csak a ciklus vége előtt közvetlenül leeső hő a mérvadó.
Szilvia1980
2013-04-13 12:06:35
 
Moha13

Koszonom szepen :)
Ez az elso,honap,hogy hasznalom es nem ertek a gorbehez,azert kerdezek ennyit:)
Moha13
2013-04-13 11:55:27
 
Szilvia1980

Ez még lehet jó szerintem, az ovu utáni hőt sem önmagához kell nézni, hanem az ovu előtti szinthez...ha afölött van, akkor jó. :)
Egyébként meg ha alámenne, még úgy is lehet jó, sok olyan görbét láttam már, ami többször is alázuhant a cover line alá, és pozi lett a vége...:)
Szóval nyugi. :)
Adry03
2013-04-13 11:34:28
 
Én már inkább nem kombinálok, mert pl. a hőm emelkedett, de a hasam görcsöl és már barnázok is. Szóval nem is értem az egészet. Megint a szokások szöveggel próbálom nyugtatni magam, hogy majd talán a következő hónapban. De valahogy az sosem jön be. :( Úgy látszik ez 1 ilyen hónap.
Szilvia1980
2013-04-13 10:34:35
 
Sziasztok Lanyok:)

Akinek nem hozott szerencset az aprilis" tobbekkozott nekem sem":( annak majd a jovo honap:)
Szerintetek egyaltalan nincs esely a babara,hogy egy hettel a nemvart elott elkezdett esni a hom? Vagy ez meg eselyes lehet?
fogtunder76
2013-04-13 08:55:06
 
Archangel85 a görbéd milyen? Remény mindig van amíg nem jön meg ;-)
Archangel85
2013-04-13 08:48:35
 
Sziasztok! Két napja görcsölök, még egy nap van a menziig. + nappal ezelőtt erős szúrások voltak a méhemnél.
Én mindig csak attól a pillanattól görcsölök, mikor megjött. Addig semmi,. Meg barnázni is mindig szoktam. Most se barna és van görcs. Volt valakinek hasonló tapasztalata? Még reménykedhetek? Egyfolytában szaladgálok megnézni, hogy megjött, de semmi. :)
kata1127
2013-04-13 08:32:00
 
Sziasztok! Ismét visszatette az ovut a menstruáció utánra, most már nem értem...Ezen a héten pedig már 3x teszteltem poz. ovut! :)
fogtunder76
2013-04-13 08:22:19
 
Sziasztok :) Tegnap picit utána olvastam fórumokon és elég széthúzó a vélemény a cickafark-palástfű kombinációról. Volt aki szerint akinek normális a ciklusa azt csak összezavarja :O
Mondjuk ez rád Moha és rám igaznak tűnik. Én a palástfüvet ittam eddig, de most az jutott eszembe lehet h csak ettől olyan magas a hőm?? ...elszontyolodtam picit :(
Minden estre ma abbahagytam a teázást 1 hét után. Kíváncsi vagyok hogy alakul a görbém. Már attól is elszomorodok h ma visszaesett 1 tizedet :( ...szóval tegnap óta kicsit szomorkás a hangulatom :( De a nagy fiam azt mondta "ne búslakodj, mit gondol most rólad Balázska?" :D
Moha, nekem a ciklus.hu mindig 3 nappal korábbanra teszi az ovut mint itt. Te csak hallgass a tesztekre:) De nagyon megértem az aggodalmadat...ha a teákkal kavartunk be a kis normális ciklusunkba :(
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!