Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
KatkaManó
2013-04-14 19:16:47
 
Moha13, én úgy tudom, hogy tarthat 1-2 napig is
Mirmite
2013-04-14 19:15:14
 
Moha

Nekem is ebben a hónapban 2 napig volt pozi az ovutesztem:)
Moha13
2013-04-14 16:46:27
 
KatkaManó

Fogalmam sincs, mit csinált a cicka, de hogy eddig nem ilyen kaotikusan voltam a hőim az ovu előtti időszakban, az tuti...:)
Van, akinek 2 napig is pozitív volt az ovutesztje?
Ki van még most éppen a közepén velem együtt? :)
KatkaManó
2013-04-14 16:11:37
 
Moha13

Lehet azért két napja pozi az ovu teszted, mert a tea még is csak használt valamit :)
KatkaManó
2013-04-14 16:09:33
 
Maximail,

Jól tetted, hogy kirúgtál a hámból :)
Az alkohol azért, kell megjelölni, mert melegít :D Ezért nem fázol, ha iszol :)
Tundie
2013-04-14 15:49:32
 
Hajnalk,

ha görbédet vesszük alapul akkor 1-én még ovuláltál, és attól még tankönyv szerint átlag 14 napig tart a ciklus, hacsak nem vagy terhes.
Hajnalk
2013-04-14 14:42:51
 
Sziasztok,én így alakulok.Már 1-én megkellett volna neki jönni,de semmi nincs.És vannak olyan napjaim amikor tompa fájás van mint amikor megjön,már kettő terhességi tesztet is csináltam és negatív.Szerintetek is csak egy egyszerű késésről van szó?
Moha13
2013-04-14 13:49:09
 
maximail

Fogalmam sincs, hogy a züllés ( :D ) hogyan hat a testhőre, de valahogyan biztosan, mert másként nem lenne opció az alkoholfogyasztás az adatbevitelnél...ki tudja. :)
Majd kiderül, hogyan folytatódik, legfeljebb a mai hőt nem annyira veszed figyelembe...:)
Moha13
2013-04-14 13:47:26
 
Fogtunder, Mirmite

Szerintem szép görbék...jól alakulnak! :)
Mirmite, nem is értem, mi bajod van vele...szépen fent van. :)

Igen, a görbém egy rejtély, és képzeljétek, ma is pozitív az ovutesztem...tegnap is és ma is ugyanolyan. Most nem értem...múlt hónapban csak egy napot volt pozi és a leesés után, aznap voltunk együtt, másnap pedig negatív volt. Most meg megint pozi és csak ma ment le a hőm a tegnapi 36.7-ről. Lehet, hogy már tegnap óta igyekszik kiszabadulni, azért húzódik az LH csúcs?
maximail
2013-04-14 13:20:31
 
Sziasztok!

Vendégeink voltak a hétvégén, és alaposan kirúgtunk tegnap este/éjjel a hámból. Nagyon régen csináltam már ilyet, de már egy kicsit elegem lett belőle, hogy másfél éve úgy élek, mint egy kismama. Szóval zajos volt az éjszaka, 5 és fél órát aludtam, és reggel 36,8 volt a hőm. Beírtam a dolgokat, és 36,3-ra becsülte a rendszer. Szerintetek lehet hinni neki? Ez a hőugrás lehet az "átzüllött" éjszaka eredménye?

MRitu! Hogy sikerült a lagzi? :-)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!