Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Mirmite
2013-04-23 12:07:39
 
Fogtunder


Nem sok férfi emberke megy szívesen ilyen helyre:)
Nem gondoltál még otthon végezhető sperma tesztre?
Akkor nem kéne sehova se menni apának:)De legalább
kiderülne nincs semmi gond csak várat magára a Baby:)
Kira84
2013-04-23 11:47:37
 
plumeria14..Remélem én is ,ja és én is csak ovu után szoktam inni a palástfű teát azt mondták az is használ..
Kira84
2013-04-23 11:45:06
 
Moha13.Hát én is remélem hogy ovu után megnyugszik,és végre jönne már a baba.Sok sikert mindenkinek aki még ebben a hónapban babás lehet akinek meg nem jött össze az se csüggedjen,a kövi hónap még bejöhet...:)
fogtunder76
2013-04-23 10:55:34
 
Maximail, Plumeria :)
Aranyosak vagytok. Tudjuk mind hogy ilyenkor minden vigasz jól esik és minden vigasz "kevés" ...
1 éve próbálkozunk, én voltam orvosnál, a hormonjaim is jók.
Emberkém nem szívesen menne el sehova... én meg kifújtam, se ötletem, se tervem az átvészelésre ...
maximail
2013-04-23 10:39:23
 
Ha nem múlik, menj el holnap orvoshoz. Az ovus hasfájás szerintem nem ugrál egyik oldalról a másikra...
MRitu
2013-04-23 10:25:21
 
Maximail nem is annyira görcs, mint inkább szúró fájdalom..most már nem annyira erős, de érzem azért még..
Az éjjel én is azt figyelten, hogy hol jobb, hol bal oldalon, de most megint középen inkább..
Kicsit tanácstalan vagyok, nem vagyok a dokihoz rohanós típus de félek is nehogy valami komoly legyen..
maximail
2013-04-23 09:59:34
 
MRitu!

Görcsölsz még? Én az utóbbi 2-3 hónapban érzem meg az ovut erős alhasi görccsel, de ez nem tart egész napon át, és jellemzően az egyik oldalra koncentrálódik nálam.

Fogtündér!
Tudom, hogy ilyenkor nem számít a vigasztalás, az első napokban én is mindig nagyon borús vagyok, és egyre nehezebben meg a talpra állás. Legutóbb az segített, hogy tudtam, akkor most már akkor irány a meddőségi központ, ahol talán kiderül, mi van. Mióta is próbálkoztok? Orvosnál voltatok már?
MRitu
2013-04-23 09:56:23
 
Nem mentem végül dokihoz..ma már nem annyira, de még mindig érzem..azon agyaltam, hogy eddig mióta a gyógyszert abbahagytam, ittam mindig valami teát..hol málnalevél, hol nők teája Gyuribácsi féle, vagy cickafark, és a mensi is teljesen fájdalommentes volt..
Ebben a hónapban elfogytak, nem is volt időm vele foglalkozni...létezik, hogy ennyire megérzem az ovus fájdalma? Még kiegyenesedni is alig tudtam, olyanokat beleszúrt..
A görbe alapján én még korábbra tenném, de a teszt tegnap este még pozi volt..
Mirmite
2013-04-23 09:35:11
 
Emerlány
Moha
Sangria

Jól álltok,megy a drukk Nektek!!!

Mritu

Ma is görcsölsz még vagy csak tegnap?
plumeria14
2013-04-23 09:24:34
 
MRitu,
valóban érdekes, hogy ilyenkor mi okozhatja az erős görcsöt...de már napközben is írtad, hogy görcsölgetsz...ha nem múlik, akkor csak érdemes lenne dokihoz menni...vagy, lehet, hogy a tüszőrepedést érezted?
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!