Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
plumeria14
2013-04-23 13:59:04
 
napsugar24
Ez nagyon jó hír!!!!! A görbéd is nagyon bíztató, úgyhogy már lehet, hogy nem kell sokáig várnotok :)
plumeria14
2013-04-23 13:57:20
 
kata1127
Teljes mértékben egyetértek veled, hiszen, ha valaki már annyira szeretne babát, mint mi, akik itt vagyunk, minden nap mérjük a hőnket, megosztjuk egymással a tapasztalatainkat és bíztatjuk egymást, annak nem lehet azt mondani, hogy ne görcsöljön rá. Elég, hogy 1 tizedet essen a hőnk és máris „pánikolunk” hogy mi okozhatta ezt. Ovu tesztet csinálunk, ami bizonyos esetekben mást mutat, mint a grafikon és felmerül bennünk a kérdés, hogy akkor most melyiknek lehet hinni. Ovu után „csodateákat” iszunk, egyszóval mindent megteszünk annak érdekében, hogy összejöjjön a dolog, de lehet, hogy ez már túl sok és ettől válik „görcsössé” az egész. De egy bizonyos kor után az ember már valóban nem várhat hónapokig, évekig és egyetlen alkalmat sem szeretne elszalasztani, mert lehet, hogy az volt a tuti.
Hidd el, itt mindenki így van ezzel, hiszen ha valaki nem foglalkozna ezekkel, akkor valóban csak a természetre bízná a baba érkezését…de mi tenni szeretnénk érte és ez szerintem így van jól. Kinek többet, kinek kevesebbet kell várnia a csodára…sajnos ez nem tudom mitől függ. Sokszor mondják, hogy a baba akkor jön, amikor ő úgy érzi, hogy a szülők felkészültek rá…szerintem sokan közülünk már rég felkészültek, de a csoda mégis várat magára.
napsugar24
2013-04-23 13:47:52
 
Sziasztok!
A mai görbém így néz ki.
MRitu, Emberlány-nagyon szép a görbétek.
Képzeljétek meg van a férjem sperma eredménye-és TÖKÉLETES-azt mondta a doki, hogy semmi gond sincs-Nagyon örülünk.
MRitu
2013-04-23 13:10:32
 
Szilvia1980

Szerintem tök mindegy melyik vitamint szeded, az ebben nem befolyásol semmit..a vitaminok fontosak, bár jobb szerintem természetes úton..na meg a folsav, nekem arra hívta fel a doki nagyon a figyelmem
Szilvia1980
2013-04-23 13:02:02
 
Sziasztok Lanyok!

EGY KERDESEM LENNE?!
Ciki vagy sem,nem tudom,
Szedhetek centrum Vitamint szerintetek ha babat szeretnek,hogy befolyasolja a teherbeesest? Nem lesz baja a babanak tole? Vagy milyen Vitamint ajanlotok?
Mirmite
2013-04-23 12:31:21
 
Kata1127

Igazad van az utolsó pár nap a legnehezebb:(
Mindenkinél máskor jön el a pillanat amikor már
nem tudja félvállról venni.
Nekünk most jött el ezért mérem a hőmet és elindulunk
a kivizsgálásokra is lassan.Apával 3 éve ismerjük egymást
és most már több mint 2 éve próbálkozunk.

A grafikonod szerint nem holnap kéne nem megjönnie?
kata1127
2013-04-23 12:21:15
 
Mirmite: ez legrosszabb az egész hónapban ez az utolsó pár nap...Sokan mondják, hogy ne nézegessem, ne mérjem a hőmet, majd jön ha akar...de ezt azok nem értik akinél spontán becsúszott, vagy nem is akarták és mégis lett. Aki tudatosan akarja és megszólal benne az a bizonyos biológia óra, szerintem annak mondhat bárki bármit. Meg nem olyan egyszerű erre nem gondolni...nem tudom Ti hogy vagytok ezzel?
Mirmite
2013-04-23 12:16:11
 
Kata1127

Megy a drukk Neked is:)
Biztató a görbéd nagyon!
kata1127
2013-04-23 12:14:52
 
Sziasztok! Mai görbém.
Tegnap ovu tesztet csináltam és megjelent a 2. csík is.
Szerintetek? Melleim feszülnek és 7vége felé kellene megjönnie...
KatkaManó
2013-04-23 12:13:57
 
Fogtunder 76, pedig próbáld meg valahogy rávenni, mert nagyon fontos lenne, főleg ha veled úgy néz ki minden rendben.
Az én férjem egy tünemény, mi voltunk :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!