Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65813 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2013-05-11 07:44:00
 
KatkaManó, Mirmite

Köszi a megnyugtatást...:)
Igyekszem nem stresszelni. :)

Adry, Mirmite

Nagyon szorítok, hogy pozitív legyen...miután kibírtátok azt az egy hét késést tesztelés nélkül...:):):)

Én ma így állok, picit esett, talán az ovu előtti esés lehet. :)
Adry03
2013-05-10 22:04:24
 
Mirmite

Szívből kívánom, hogy mindkettőnk eljusson addig. De addig még bármi történhet. Esetleg teszteljünk együtt jövő hét szombat reggel ?
Mirmite
2013-05-10 22:02:14
 
Adry03

Köszi a drukkot,Neked is megy!!!
Hasonló egyhangú a görbénk,lassan egyenesnek is
mondható:)
Ja és nekem sincs itthon tesztem és szintén csak
1 hét késés után tesztelnék:)
Remélem eljutunk odáig:)
Mirmite
2013-05-10 21:59:46
 
Moha

Ne stresszelj.A hüvelyváladék sokat változik még
egy napon belül is.Lehet holnap már megint Kínáig
tudod nyújtani:)
Adry03
2013-05-10 21:58:18
 
katkaManó

Most jelenleg tesztem sincs itthon. Már nem veszek. Még anno megfogadtam, hogy csak min. 1 hét késés után tesztelek.
KatkaManó
2013-05-10 21:55:38
 
Moha nyugi mint ahogy nincs 2 egy forma görbe úgy a tünetek is másak. Nekem sincs minden hónapban de a közép idős has fájást szinte mindig érzem hol erősebben hol gyengébben.
KatkaManó
2013-05-10 21:53:12
 
Adry03 nagyon szép a görbéd pár nap és kiderül. Mikor akarsz tesztelni ?
Adry03
2013-05-10 21:32:06
 
Kirk

Sajnálom, hogy most nem sikerült, de majd a talán a következő hónapban.

Mirmite

Megy a drukk ! Ebből még lehet valami.

Nálam egyenlőre minden változatlan. Bár még mindig nem túl magas a hőm. Ma már futni sem nagyon bírtam csak sétálni. Émelygés volt délelőtt és még 1 kicsi este is. Már kora este óta ásítozom. Nem tudom mi a fene van. De nem szeretném túlságosan beleélni magam. Megint. Lehet, hogy csak beképzelem 1 részét a dolgoknak ?
Moha13
2013-05-10 21:04:29
 
Puder

Amíg nem jön meg...tudod, addig bármi előfordulhat. :)

Segítség...nem értem a testem...:X
Most van a termékeny iőszakom, hétvégén kell ovumnak lennie valamikor, és az ovuteszt is ma már mutatott havány csíkot, szóval tuti, hogy holnap-holnapután obu, mégsincs nyálkám...:X
Nem értem, hogy miért, elvileg ilyenkor kellene a legtöbbnek lennie, erre nekem 1 héttel ezelőtt volt nagyon szép tojásfehérjém (tényleg ilyen Kínáig nyújtható), most meg semmi...csak ilyen kis krémes valami, sőt, együttlétkor is nagyon kevés. Szerintetek ez mi?
JA, és tuti nem 1 héttel ezelőtt volt ovum, mert akkor ért véget a mensim. A görbémen is látszik, hogy még nem volt ovum.
Puder
2013-05-10 20:48:05
 
hajrá aktív hetesek :)
nekem úgy néz ki holnap tuti megjön. 4 napja észleltem először minimális barnázást, ma délután már erősebben, és előző hónapban is így volt. de a következő hónap jobb lesz :)
Szép hétvégét nektek!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!