Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Mirmite
2013-05-12 11:51:48
 
Moha13

a két nappal ezelőtti is jó időben volt:)
A mai esti lehetne a bebiztosítás:)
Hajrá este!!
bubuka27
2013-05-12 11:51:13
 
Sziasztok.Mára a görbém :)És még nem jött a nem vártam.... :)
Mirmite
2013-05-12 11:50:22
 
Adry03 plumeria14

Megy a drukk nektek Nagyon!
Tényleg szép görbék de tudjuk hogy az nem sok
mindent jelent:(
Csak pozitívan álljatok a dologhoz:)
Moha13
2013-05-12 11:49:45
 
Köszi lányok!

Most már tuti, hogy ma hajnalban volt, mert most néztem és már negatív. Szóval reggel 7kor még az éjszakai LH-csúcsot kaphattam el...de nagyon furi, hogy tegnap este 8 körül még negatív volt. Utána nem néztem, de ezek szerint utána lett pozitív, ma hajnalban ovu és már megint negatív. Most már értem, hogy lehet, hogy valakinek egyáltalán nem mutat pozit az ovuteszt...hát így...hogy mondjuk egyik délután megnézi, negatív, aztán jön az LH-csúcs, majd következő napon délután már megint nem lát semmit, mert elmúlt...:X
Szóva ma már negatív. Szerintetek ha hajnalban kiszabadult, ma este még esélyes lehet a megtermékenyülés? Nem öregszik el addigra? Korábban nem fog sikerülni.
Adry03
2013-05-12 11:43:07
 
pulmeria

Sok sikert ! Lehet, hogy neked van igazad, mert én sem szeretném túlságosan beleélni magam. Már lassan azt se tudom mit is kéne éreznem vagy nem éreznem. Pedig megfogadtam,hogy nem fog érdekelni. Egyébként tegnapra nem vártam. Csak valamiért elég későre rakta az ovumat.

Moha

Én nem használok ovu tesztet. Pedig lehet kéne ? Mindig a saját megfigyeléseimre hagyatkozom + a görbére. Persze ahogy itt olvasgatom van amikor köze nincs a kettőnek egymáshoz. Attól félek, ha elkezdek ovu tesztet használni csak újabb rágörcsölés lesz a vége, mert a férjem össze-vissza van itthon. Úgyhogy annak nem látom túl sok értelmét.

plumeria14
2013-05-12 11:27:24
 
Adry03
drukkolok, mert nagyon szép a görbéd! Egyébként holnapra nem várod? Én bevállalom, hogy holnaptól nem nyúlok a hőmérőért….

Moha13
a görbe szerint szerintem is ma hajnalban volt az ovud…A tegnapelőtti akció simán jó lehet… Ma biztos, ami biztos, legyetek együtt, mert az ovu napja is jó! Az ovuteszt maximum 2 napig lehet pozitív, amennyiben a felszálló és a leszálló ágat is elkapod…ovu után negatív a teszt….
Moha13
2013-05-12 11:19:11
 
Adry03, Plumeria

Nagyon szépek a görbéitek, szorítok! :)
Moha13
2013-05-12 11:17:59
 
Jó reggelt!

Ma a tegnapi kis esés után elindult föl a hőm, viszont tegnap még negatív volt az ovutesztem. Most nem tudom, mi van...lehet, hogy nem mutatta a teszt? Mert nagyon úgy néz ki, hogy ma reggel volt...görbe szerint. Tudom, hogy nem reggel kel ovutesztelni, de azért megnéztem 7 óra után nem sokkal és már erősebb a második csík, mint tegnap, majdnem ugyanolyan erős, mint a control. Most nagyon kíváncsi vagyok, hogy délután mit mutat majd. Szerintetek lehetett úgy ovum ma reggel, hogy tegnap még nem volt pozi az ovuteszt?
És tegnap nem is voltunk együtt, csak tegnapelőtt...ha ma reggel volt ovum, van így esélye, hogy a tegnapelőtti éjszaka elég volt?
Ja, és tudja valaki, hogy ha már megvolt az ovu, akkor már negatívnak kell lennie az ovutesztnek? Vagy még utána is mutatja az LH-csúcsot? Én úgy tudom, hogy csak előtte van LH-csúcs, mert az repeszti meg a tüszőt...de akkor most a görbém miatt nem értem, mi van...valakinek van ötlete ilyen esetre?

Bocs a hosszúért, csak tényleg nem értem...:)
Adry03
2013-05-12 11:16:35
 
pulmeria

Én is nagyjából így vagyok vele. Azt még valahogy kibírom, hogy ne teszteljek, de a hőmérést már tuti nem bírom megállni. Még kitart egyenlőre. Drukkolok mindenkinek !
plumeria14
2013-05-12 10:17:25
 
KatkaManó
köszönöm :) de én már félek reménykedni, ezért is döntöttem el, hogy holnaptól nem mérek…A múlt hónapban még a mensim napján is magasan (37) volt a hőm, aztán mégis megjött…remélem most nem így lesz, de jobb a békesség…
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!