Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Zsófikám
2013-05-24 08:46:37
 
az még nem jelent semmit... :)
Nagyon szorítok... én még most sem tudom elhinni...
én mindig azt éreztem, hogy soha nem fog sikerulni... és mégis... de ugyanúgy izgulok tovább... csak hogy minden rendbe legyen... :) elobb utóbb sikerul mindenkinek... de tényleg az van benne, hogy nem szabad rágorcsolni...
Eloszor én is mindent megvontam magamtól, a kávét meg minden olyan dolgot... és aztán úgy voltam vele, hogy mindent nem lehet ... és sikerult.... :) de amit ajánlani tudok, az a terhes vitamin... nekem bejott...
plumeria14
2013-05-24 08:42:33
 
KatkaManó
sajnálom…

Moha13
lehet, hogy csökkent, de még mindig szépen fent van a hőd…nem baj, ha nem annyira szép a görbe…szerintem még mindig reménykedhetsz…a barnázás sem utal minden esetben a mensire…tudod, a szervezet emlékszik….
Bár abban teljesen igazad van, hogy ha másról van szó, akkor nagyon optimisták tudunk lenni, de ha magunkról, akkor jön a pesszimizmus…Ismerős az érzés, én is így voltam vele a múlt hónapban…már az elején féltem attól, hogy mennyire ki fogok borulni, ha megjön…és tudod mi történt? nem borultam ki…de szerintem azért nem, mert legbelül tudtam, éreztem, hogy nincs baba és nem reménykedtem annyira, így a nagy csalódás is elmaradt.

Én viszont ma emelkedtem 1 tizedet…nagy valószínűséggel holnap lesz az ovum, ahogy előre jelezte a rendszer…visszanéztem és a 2. vezetett ciklusomban is nagyon hasonlóan alakult a hőm…
Moha13
2013-05-24 08:36:27
 
Zsófikám

Köszi. Aranyos vagy. :)
hamarosan minden kiderül.
De ma csináltam egy 10-es tesztet...12. dpo-n elvileg mutatnia kéne már valamit. De nagyon negatív volt...:(
Zsófikám
2013-05-24 08:34:49
 
Moha...
Ne légy szomorú... én nem mértem a homet... de amikor megkellett hogy jojjon, aznap megmértem reggel, és 36,8 at mutatott a homéro... és úgy éreztem kis gorcseim is vannak... és mégis babás lettem.... Bízz.... :) és nagyon Szorítok ...
Moha13
2013-05-24 08:20:45
 
Hát igen...mert én az eszemmel ezt tudom...de ha magamról van szó, végtelenül pesszimista tudok lenni...
én igazából már tegnap megsirattam magam, mert belegondoltam, hogy mennyire ki fogok borulni, ha most megjön...:X
capri
2013-05-24 08:07:08
 
Moha13, azért még ne szomorodj el. Te szoktad mondani, hogy láttunk már érdekes görbéket, amikből baba lett. :-)
Moha13
2013-05-24 07:37:37
 
capri

Én ráfognám...de már láttam kis barnás dolgot is...:S
Annyira bíztam benne...ma reggel vagy 6szor megmértem egymás után...de csak nem akart több lenni ennél :(
capri
2013-05-24 07:34:11
 
Sziasztok! Szerintem fogjuk az időjárásra... Nálam is -0,1 fok. Viszont ez az oldal az első, amely jelzi a pé-t, a többi még nem rajzolta be.
Moha13
2013-05-24 06:44:17
 
Jobb reggelt, mint az enyém...:(
KatkaManó
2013-05-24 06:14:27
 
Jó reggelt !
Így kell szép görbéből csúnyát csinálni :(
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!