Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2013-05-25 07:37:51
 
...
capri
2013-05-25 06:31:48
 
Jó reggelt! Ma több mint egy órával korábban kellett kelnem. Szép hétvégét mindenkinek! Valaki "tesztközelben"? :-)
fogtunder76
2013-05-25 05:44:17
 
Sziasztok :)

Monalizi, Moha nagyon szép görbéitek vannak :) Moha, mi el az elkeseredés ilyen szép görbével?

Sangria, valóban hasonlóak a kora terhességi tünetek ahhoz mikor kezd megjönni. Ez a természet "gonoszkodása" velünk :)
Nekem pl. a derekam is ugyanúgy fáj...és fáj is, néha majd leszakad :)
Talán annyiban volt más hogy a hasfájodgálásomban nem volt olyan erős görcsölés és ne fájt a fejem. DE igazság szerint olyan nagyon nem figyelem a tüneteimet.
Viszont a hasikám most is folyamatosan fájdogál és szurkál, de ez nem panasz :)

Katicabogár, tesztre fel!! :)

Görbém nincs, nem vezettem :)
bubuka27
2013-05-24 20:01:06
 
Sangria.
Nekem minden ugyan olyan volt mintha meg akarna jönni,de annyi volt a különbség,hogy nap közben olyan érzésem volt hogy elrontottam a hasam.Enyhe nagyon enyhe hányinger inkább idegességnek hittem.
A másik dolog ami vissza emlékezve tűnt kívánosságnak hogy megláttam a ropit a boltba és ohhh hát nekem ez kell.
Életemben nem ettem 5 zacskó ropit,mint most 3 hét alatt.


Jövőhét kedden megyek dokihoz első uh ra.Remélem minden rendben lesz.
Drukkoljatok.
maximail
2013-05-24 19:27:54
 
Agria!

Köszönöm szépen!
Azért mondták többen (IR-esek, PCOS-ok), hogy gyanús, mert állítólag a 120-as cukornak nem szabadna alacsonyabbnak lennie, mint a 0 percesnek, illetve elméletileg nem 30, hanem 60 percnél kellene magasabbnak lennie az inzulinnak, meg és fura, hogy a 90 perces inzulin újra kiugrik. És igen, az alacsony LH is gyanús. Nem hiszem, hogy vészes a dolog, de minden esetre fura, nem teljesen olyan mint a normális, és nem is teljesen egyértelműen IR. Ezért gondoltam, hogy a diéta nem árthat, úgyis le szeretnék dobni 4-5 kilót. :-)
És nyáron ki szeretném próbálni ezt az életmódot, mielőtt bármi mesterséges dologba belekezdenénk.

Ja, és a meddőségiben azt írták a papíromra, hogy enyhe PCOS gyanú, de ezt fogalmam sincs, mire alapozták, mert nem volt idő semmit kérdezni. Majd hétfőn...

Minden esetre nagyon köszönöm! :-))
plumeria14
2013-05-24 19:00:37
 
Betty78,
a rendszer elsősorban a hőmérsékleti értékeket veszi alapul és abban keresni az ovulációra jellemző mintázatot. Érdemes lenne beszélned a nőgyógyászoddal, hátha tud valami okosat mondani!
Betty78
2013-05-24 18:48:08
 
Nekem nem sötétebb egyik hónapban sem pedig használomtam tesztet,akkor nem értem,minek jelölöm a tesztet.
plumeria14
2013-05-24 18:27:11
 
Betty78,
ami világosabb színnel van jelölve, az csak az előrejelzés, és amikor a rendszer a bevitt hőmérsékleti adatok alapján érzékeli az ovut, akkor a színeket utólag besötétíti...nálad ez nem történt meg, ezért kérdeztem...
Ha megnézed a többiek görbéét, akik már túl vannak az ovun, akkor látni fogod az árnyalatbeli eltérést a színek között.
Betty78
2013-05-24 17:50:50
 
12.-ére tette,akkor is volt a teszt szerint is.
Számomra jól láthatóan bejelőlte.
emerlány
2013-05-24 17:50:23
 
Lányok most nézem ebben a hónapban sem jutok el folliculometriára hiába van beutalóm . Elvileg 7-9-11-13-15 napra kérte a doki, viszont 3.-án lesz a temetés az ország másik végén (pont az ovu napján ha pontos az előrejelzés)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!